Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 266
  • 686
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 083
За профилактичен преглед и цитонамазка, кой препоръчвате?

# 571
  • Мнения: 565
Здравейте. Д-р Атанас Янев още ли работи в държавното АГ?

# 572
  • Мнения: 1
Преди месец бях в АГ и беше там Др. Янев

# 573
  • Мнения: 32
Здравейте!
Живея в Стара Загора от около 6-7 г.
Бременна съм и си търся  АГ (не желая по ЗК), който да ме следи обстойно- изключително рискова бременност след 3 загуби.
Има ли такъв или да се насочвам към София?

# 574
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
Иван Иванов , ме следи последната бременност,  откри ми аденомиоза уж другите док тук казваха миома .  Но пак абортирах .... Сега съм в Надежда София,  не сме стигнали до бременност,  но докторката е мн мила , тя също смяташе , че е аденомиоза,  правих хистероскопия и излезе хроничен ендометрит...
Най добре в София иди, при възможност. Има доста доктори .

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 19:34 от nasito8988

# 575
  • Мнения: 25
Здравейте какво ви е мнението за доктор Кирчева за следене на бременност

# 576
  • Мнения: 918
Ходила съм при нея преди години за първи и последен път. Каза ми, че бременността ми е извънматочна и че трябвало с някаква процедура да се набута в матката 🙄🤯.
То такава процедура не съществува. При извънматочна ти отстраняват тръбата. А всъщност си беше нормална бременност. Детенцето ми се роди живо и здраво. Просто смених доктора.

# 577
  • Мнения: 275
Здравейте!
Живея в Стара Загора от около 6-7 г.
Бременна съм и си търся  АГ (не желая по ЗК), който да ме следи обстойно- изключително рискова бременност след 3 загуби.
Има ли такъв или да се насочвам към София?
Доста сложна задача.
При толкова загуби, по-скоро се насочете към д-р Сигридов в София. Не мисля, че в Стз има лекар, който да ви назначи нужните изследвания и да предотврати евентуална загуба.

# 578
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
Здравейте!
Живея в Стара Загора от около 6-7 г.
Бременна съм и си търся  АГ (не желая по ЗК), който да ме следи обстойно- изключително рискова бременност след 3 загуби.
Има ли такъв или да се насочвам към София?
Доста сложна задача.
При толкова загуби, по-скоро се насочете към д-р Сигридов в София. Не мисля, че в Стз има лекар, който да ви назначи нужните изследвания и да предотврати евентуална загуба.
Сигридов и той пускал изследвания за доста пари и по до 5 хил . Аз се отказох от него . Четох бил груб . Щял да ме се скара че отивам чяк кега при него и да ме стресне  . За час трябва да се свържете по телефона да не губите време.  Маже би разбира!  Има тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1428638

# 579
  • Мнения: 12
Здравейте на всички, добър гинеколог за раждане става въпрос, кой бихте ми препоръчали от Окръжна болница. Чувам, че
Иван Иванов се е преместил в Окръжна. Хубави мнения чувам за Стоянов, Иванов, Терзиева.

# 580
  • Мнения: 5 079
Терзиева и Тодоров. Стоянов не го знам кой е. Иванов явно от скоро е в АГ. Преди само секцио практикуваше, сега със смяна на местоработата може и да е променил.

# 581
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
Терзиева и Тодоров. Стоянов не го знам кой е. Иванов явно от скоро е в АГ. Преди само секцио практикуваше, сега със смяна на местоработата може и да е променил.
Къде работи сега ? Както казах бях при него . Може би пак бих била по ЗК

# 582
  • Мнения: 4 144
Уау! Ако е същия Иван Иванов, съм в шок.

# 583
  • Мнения: 331
Аз се слядях при Иван Иванов, малко след като родих, чух че е спрял да работи със здравна каса, чак се учудих че се е преместил в АГ.
Все пак доколкото знам мед.център , в който преглеждаше е негов.

# 584
  • Мнения: 299
Иванов  преглежда само бременни по здравна каса. А до колкото знам, не се е местил в АГ.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 08:26 от Jo di

Общи условия

Активация на акаунт