Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 702
  • 691
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 275
Здравейте. Някоя от вас дали е ходила на фетална морфология при д-р Иван Иванов? Добър специалист ли е според вас? Ще пътувам от друг град и искам да знам дали си струва или да търся друг? Моля ви, ако имате мнение за него, ако сте ходили при него, да споделите, ще съм благодарна на всяка от вас.

Здравейте!
Аз си направих първите 2 ФМ при д-р Иванов, на 2-рата в 22г.с. всичко ми беше чудесно, бременността се развиваше прекрасно.
Следващата седмица 23г.с. имах час за същата ФМ, но в София при д-р Сигридов, моят мъж излезе втрещен от кабинета му... беше потресен как д-р Иванов ни увери, че бременността върви добре, съответно и бебчето, а д-р Сигридов ни заля с куп проблеми, които после се доказаха и с нужните изследвания.... та, може да си направите изводите за въпросният лекар 🤷‍♀️ Мноого съществени и важни за развитоето на бебето пропуски имаше... добре, че ги хванахме навреме или поне аз се надявам, че са на време! Само времето ще покаже.

# 481
  • Мнения: 93
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог от който сте останали доволни (става въпрос за профилактични прегледи, не бременност) който да не е обран в думите си, да обяснява подробно, да предразполага и да няма подигравателно отношение към пациентките. Нямам никакви  претенции (частно или не), само искам да е предразполагащ, тъй като става въпрос за притеснително младо момиче. Ще се радвам да споделите опита си Heart

# 482
  • Мнения: 1 519
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог от който сте останали доволни (става въпрос за профилактични прегледи, не бременност) който да не е обран в думите си, да обяснява подробно, да предразполага и да няма подигравателно отношение към пациентките. Нямам никакви  претенции (частно или не), само искам да е предразполагащ, тъй като става въпрос за притеснително младо момиче. Ще се радвам да споделите опита си Heart

Доктор Иван Тодоров.
Не съм срещала по-спокоен и обяснителен човек, съм обиколила цяла България .
Препоръчвам на 200%

# 483
  • Мнения: 452
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог от който сте останали доволни (става въпрос за профилактични прегледи, не бременност) който да не е обран в думите си, да обяснява подробно, да предразполага и да няма подигравателно отношение към пациентките. Нямам никакви  претенции (частно или не), само искам да е предразполагащ, тъй като става въпрос за притеснително младо момиче. Ще се радвам да споделите опита си Heart


Аз съм доволна от др. Бузалов. Ходя при него от 10 години и никога не съм останала разочарована.

# 484
  • Мнения: X
С две ръце съм за доктор Иван Тодоров. Прекрасен човек и изключителен специалист.

# 485
  • Мнения: 25 677
Още един глас за д-р Бузалов. Simple Smile

# 486
  • Мнения: 1 519
Аз за жалост , не съм доволна от д-р. Бузалов. Ходила съм и при него наколко пъти през годините, но уви. За да е обективно мнението ми, а не хвърляне на думи във въздуха, ще
се обоснова.
Първо ми стимулира овулация без цветна снимка и съответно пих няколко поредни месеца излишно хапчета за овулация ей така.
Това го преглътнах, върха беше, когато отидох бременна , ембриона беше спрял сърдечна дейност, бях в 11та седмица ( с точност след ин витро), а доктора ми каза “ Не се притеснявай, всичко е наред, просто няма пулс защото си в 5та седмица” ...
Ами, няма как да му имам доверие.
Последва позвъняване в София и веднага ме извикаха и след преглед установиха, че съм си в 11та седмица със спряла сърдечна дейност на ембриона и трябваше да се направи веднага аборт, за да не се натровя аз.
Това са най-важните моменти, които ме отказаха от него.
Иначе съм чувала, че е много добър в лапароскопии и секцио, но аз лично вече не бих се доверила.

Успех когото и да изберете, важното е изборът да е информиран! Simple Smile)

# 487
  • Мнения: 33
Здравейте! Може ли да ми препоръчате доктор за проследяване на бременноста, ходих при д-р Цонева, но тя не работи с ЗК

# 488
  • Мнения: 5 081
Д-р Костадинова или д-р Дянкова. И двете са много готини и внимателни.

# 489
  • Мнения: 33
А, мнение за д-р Салджийска имате ли?

# 490
  • Мнения: 3 749
А, мнение за д-р Салджийска имате ли?
Др Салджийска е добър специалист.При нея си правих допълнителните изследвания (скрининг,ФМ,доплер).По-обрана е откъм приказки и определено не бих я избрала за следящ лекар.Някак си беше по-тросната така да го кажа,но пък всичко,което ми каза съвпадна едно към едно с мнението на специалистите в Надежда (София).

# 491
  • Мнения: 33
А, мнение за д-р Салджийска имате ли?
Др Салджийска е добър специалист.При нея си правих допълнителните изследвания (скрининг,ФМ,доплер).По-обрана е откъм приказки и определено не бих я избрала за следящ лекар.Някак си беше по-тросната така да го кажа,но пък всичко,което ми каза съвпадна едно към едно с мнението на специалистите в Надежда (София).

Благодаря Simple Smile)

# 492
  • Мнения: 1
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Извинявам се ако вече е споменавано, но никъде не откривам мнения за Д-р Яница Раева, акушер гениколог доскоро работила в болница Надежда, София сега в е Стара Загора. Ако някой има каквито и да е впечатления моля да ги сподели. Благодаря предварително 🙂
Д-р Раева е прекрасна като отношение и компетентност, но е в майчинство (роди 2018 г година септември мисля, понеже работеше до август) Simple Smile Звънях на регистратура и от там имам информацията, че не практикува в момента.

Д-р Яница Раева вече отново работи, така че заповядайте на новия й адрес на бул. Руски 58, град Стара Загора Heart

# 493
  • Мнения: 1
Д-р Яница Раева акушер-гинеколог вече работи (след майчинството) в кабинета си на адрес: бул. „Руски“ 58, 6000 Стара Загора. Телефон: 087 621 2339. Изключително добър и квалифициран специалист е, много внимателна и загрижена към пациентките си.

# 494
  • Мнения: 17
Здравейте,първото ми раждане бе при д-р Бузалов в Тракия,н не бях доволна от отношението на никого там и от това,че дови веднъж доктора не ме посети.
Сега съм бременна с второ и ми препоръчаха д-р Цонева!Може ли мнение за нея?Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт