Моля за съвет от жени по отношение на моята връзка

  • 24 753
  • 194
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 545
Не искам да те развеждам  Simple Smile Но би имала повече пари от него като издръжка за детето след развода, а грижата му за детето ще е същата - нали отсъства и сега хахаххахаха.

# 136
  • Мнения: 10 746
Вижте сега какво ще се получи, ако пробвам:
- да спра да плащам ток, вода, градина, данъци. Ще ме гледа накриво - от къде на къде той не живее дори при нас, ние не сме се преместили у неговото къщи, ами сме останали у мойто (на моите родители) къщи, а той да плаща от неговата заплата? Подобрения да правим вкъщи? Абсурд, щом не е негов апартамента! За чужда собственост и стотинка не дава. Дори климатика, който взе, искаше майка ми да го купи, че щял да остане за нея.
- да искам пари за фризьор, глезотийки. Ще каже "аз как не давам за такива неща пари". Иначе си колекционира скъп алкохол и си го подрежда на секцията у неговото къщи.
- да искам пари за котешката тоалетна. Абсурд! Той ги мрази тия животни - ако ги нямаше тях щеше по-лесно да ме навие да се преместя у тях със свеки... Да ремонтираме апартамента му, свекито да гледа детето, той да има повече време за секс...
- да отворим една обща сметка. Как така да тегля от неговите пари, за да храня котки? На мен ми е забранено в телефона му да ровя, кво останало сметката му да следя...
- да купувам на малкия дрешки и играчки с негови пари. Ама чакай, малко, тя майка ми, ще ходи до Одрин другата седмица и ще му купи от там по-евтино...

Смях, ужас... С какъв идиот съм се забъркала, не е истина. Grinning

# 137
  • Мнения: 3 545
Скрит текст:
Вижте сега какво ще се получи, ако пробвам:
- да спра да плащам ток, вода, градина, данъци. Ще ме гледа накриво - от къде на къде той не живее дори при нас, ние не сме се преместили у неговото къщи, ами сме останали у мойто (на моите родители) къщи, а той да плаща от неговата заплата? Подобрения да правим вкъщи? Абсурд, щом не е негов апартамента! За чужда собственост и стотинка не дава. Дори климатика, който взе, искаше майка ми да го купи, че щял да остане за нея.
- да искам пари за фризьор, глезотийки. Ще каже "аз как не давам за такива неща пари". Иначе си колекционира скъп алкохол и си го подрежда на секцията у неговото къщи.
- да искам пари за котешката тоалетна. Абсурд! Той ги мрази тия животни - ако ги нямаше тях щеше по-лесно да ме навие да се преместя у тях със свеки... Да ремонтираме апартамента му, свекито да гледа детето, той да има повече време за секс...
- да отворим една обща сметка. Как така да тегля от неговите пари, за да храня котки? На мен ми е забранено в телефона му да ровя, кво останало сметката му да следя...
- да купувам на малкия дрешки и играчки с негови пари. Ама чакай, малко, тя майка ми, ще ходи до Одрин другата седмица и ще му купи от там по-евтино...
Смях, ужас... С какъв идиот съм се забъркала, не е истина. Grinning

Ти го каза. Ми не е смешно обаче. И все пак без да си опитала да подобриш нещата не можеш да си сигурна, че няма да се получи. Защо не поискаш пари за нещо за детето, но нещо по-голямо. Автомобилче с батерии дето да си кара то седнало, някакво друго нещоо... Странна е забраната да не гледаш телефона му. Не че ти трябва, но да е ЗАБРАНЕНО е странно.

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 12:23 от Moon Flower

# 138
  • София
  • Мнения: 19 402
Вижте сега какво ще се получи, ако пробвам:
- да спра да плащам ток, вода, градина, данъци. Ще ме гледа накриво - от къде на къде той не живее дори при нас, ние не сме се преместили у неговото къщи, ами сме останали у мойто (на моите родители) къщи, а той да плаща от неговата заплата? Подобрения да правим вкъщи? Абсурд, щом не е негов апартамента! За чужда собственост и стотинка не дава. Дори климатика, който взе, искаше майка ми да го купи, че щял да остане за нея.
Какво като не е негово жилище, нали ползва вода, ток, нали тези консумативи за И за неговото дете, ДГ също. Кажи му, че дори наемателите в чужди жилища си плащат освен наема - и консумативите.
- да искам пари за фризьор, глезотийки. Ще каже "аз как не давам за такива неща пари". Иначе си колекционира скъп алкохол и си го подрежда на секцията у неговото къщи.
Е, фризьор и други лични разходи ще си покриваш сама.
- да искам пари за котешката тоалетна. Абсурд! Той ги мрази тия животни - ако ги нямаше тях щеше по-лесно да ме навие да се преместя у тях със свеки... Да ремонтираме апартамента му, свекито да гледа детето, той да има повече време за секс...
Котешките тоалетни да не са някакви безумни пари? 5 кг Бенто е 5-6 лв., а има и по-евтини.
- да отворим една обща сметка. Как така да тегля от неговите пари, за да храня котки? На мен ми е забранено в телефона му да ровя, кво останало сметката му да следя...
В телефон и аз не разрешавам да се рови, нито го правя с чуждите. Но покриването на общи разходи няма нищо общо. Събираш касови бележки, щом толкова внимава да не го прецакаш. Коткофоб такъв  #2gunfire
- да купувам на малкия дрешки и играчки с негови пари. Ама чакай, малко, тя майка ми, ще ходи до Одрин другата седмица и ще му купи от там по-евтино...
ОК, неговата мама да купи от Одрин, но той да й даде пари
Смях, ужас... С какъв идиот съм се забъркала, не е истина. Grinning
Чак се съмнявам вече в достоверността на темата.
Започваш с неговите камъни по неговата глава, без да се ядосваш, смееш се, докато му набиваш канчето.

# 139
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 903
Чак се съмнявам вече в достоверността на темата.
Това си мислех, като четях последния пост на amy_nka.  Почна с това какъв невероятен баща и любовник е, че да пише накрая "С какъв идиот съм се забъркала, не е истина."

# 140
  • Мнения: 375
Добре де, amy_nka вие щом си имате всеки по едно "вкъщи" значи живеете точно като разведени.
Поискай си му месечна издръжка за детето, за да си помагаш с разходите по него.

# 141
  • Мнения: 279
Мале, какви олигофрени има по света(визирам мъжа на amy_nka). Имам подобен приятел, който стана доста голям егоист след дълга и безрезултатна връзка(7-8г.), даже леко на женомразец избива. Последната мимолетна връзка я приключи, защото жената му пила от кока колата, пушила от цигарите и искала пари за дреболии. Не е нужно да казвам, че е все сам, на 36 вече.

# 142
  • София
  • Мнения: 19 402
Мале, какви олигофрени има по света(визирам мъжа на amy_nka). Имам подобен приятел, който стана доста голям егоист след дълга и безрезултатна връзка(7-8г.), даже леко на женомразец избива. Последната мимолетна връзка я приключи, защото жената му пила от кока колата, пушила от цигарите и искала пари за дреболии. Не е нужно да казвам, че е все сам, на 36 вече.
Зависи на каква жена е попаднал. Но е тъпо да слагаш всички жени/мъже под един знаменател.
36 е перфектна възраст за мъж да създаде семейство, с или без брак, стига да намери с коя.

# 143
  • Мнения: 279
Мале, какви олигофрени има по света(визирам мъжа на amy_nka). Имам подобен приятел, който стана доста голям егоист след дълга и безрезултатна връзка(7-8г.), даже леко на женомразец избива. Последната мимолетна връзка я приключи, защото жената му пила от кока колата, пушила от цигарите и искала пари за дреболии. Не е нужно да казвам, че е все сам, на 36 вече.
Зависи на каква жена е попаднал. Но е тъпо да слагаш всички жени/мъже под един знаменател.
36 е перфектна възраст за мъж да създаде семейство, с или без брак, стига да намери с коя.
Никого не слагам под общ знаменател. Някой написа, че темата може да е пързалка, затова споменах за въпросния човек, който познавам и е подобен, като мъжа на ами_нка. Има такива хора.
Да чудесна възраст е за мъж да създаде семейство, но не и ако брой глъдките безалкохолно на приятелката си.
Пишейки за егоисти се сетих за един хубав филм по темата:
http://www.imdb.com/title/tt5253294/

# 144
  • Мнения: 10 746
Първия ми пост беше преди да се скараме с мм в неделя. Главата ми изпуши вече... Трябва да ви разкажа и филма след като се роди детето, за да изкара Уиш големия тиган. В момента обаче ме боли главата наистина, така че ще го отложа този разказ за другия път.

Гарантирам ви, че моя мъж не е "пързалка". Аз първа ги ловя пързалките в бг-мама.  Grinning

# 145
  • Мнения: 30 802
И какво толкова си купува със своите пари?

# 146
  • София
  • Мнения: 19 402
И какво толкова си купува със своите пари?
Спестява си ги, жена му написа за скъпия алкохол... има уискита по 500-600 лв.

Fire_life, не казвам, че няма такива хора, а че тя в началото започна полека и сега се развихри - а обикновено е обратното. Жените влизат да се оплакват и като ги питат как търпят и че е време за развод - се сещат и за положителните качества на мъжО и омекват.

А аз ще ти кажа, че има и обратните хора - които не знаят къде им отиват парите и обвиняват отсрещния защото си прави по-добре сметката.

# 147
  • Мнения: 2 127
Има енергия и не е усетила, че е добре да може да се облегне на някого. А, и да я глезят и да има хубави неща, без да пести за тях стотинки.

А, за това говорим. И аз на 20, когато се събирахме, се биех в гърдите колко съм независима от него, как се справям финансово и емоционално сама. Криво ми ставаше, че се водеха бакалски сметки за всичко от момента, в който заживяхме под един покрив, ама някак си затварях очите. Сега, обаче, като не гледам с влюбените си розови очила, се чудя... за какво ми е бил при това положение?
Още не съм си променила мнението, че трябва да разполагам със свои финанси, де. Но е по други причини - да знам, че мога спокойно от днес за утре, ако не ми изнася, да си хвана шапката и да ме няма.

# 148
  • Мнения: 4 275
Аз държа да е 50/50, но защото аз го искам. Стиснат мъж ще ме отблъсне обаче

# 149
  • Мнения: 30 802
Добре де, но ако мъжът примерно изкарва 5 пъти повече и иска да си купува само луксозни стоки - и ти ли ще плащаш 50% от водата Евиан с твоите пари, или ще ти дойде нанагорно? В смисъл, как се плаща 50/50 при много различни стандарти? А ако изкарва 10 пъти повече? Примерно харчи за храна на месец повече, отколкото твоите доходи - как ще се включиш с 50% от всичко?

Общи условия

Активация на акаунт