Математически турнири - 44

  • 96 483
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 064
Аз лично ще пратя снимка с името и кода и отделно ще напиша резултата. Не виждам друг начин.

# 46
  • София
  • Мнения: 747
Аз лично ще пратя снимка с името и кода и отделно ще напиша резултата. Не виждам друг начин.


Ние нямаме бланка с код. Приемаме точките на юнашко доверие от класната. Бих могла да я помоля за кода и да им го пратя. Но до кода в официалния списък излизат само точките- няма име. По тази логика мога да изпратя който код си харесам от списъка...Дано измислят как да стане...
Толкова ми омръзна от тази секретност...Уморих се да следя, да издирвам, да доказвам... Като че ли световният мир зависи от това...

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 20:40 от tchara

# 47
  • Мнения: 10 690
Ще им секнат рейтингите и обобщените класирания "наготово" на подобни школи   Laughing
Което ми харесва всъщност Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Някой може ли да ми каже дали записват вече във 2-ро за ВМС? Ни видях информация на сайта на секция Изток.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 825
Ще им секнат рейтингите и обобщените класирания "наготово" на подобни школи   Laughing
Което ми харесва всъщност Simple Smile
защо всъщност ти харесва?

# 50
  • Мнения: 842
Здравейте,
Някой може ли да ми каже дали записват вече във 2-ро за ВМС? Ни видях информация на сайта на секция Изток.
На сайта на 2ро има инфо, че записват.

# 51
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 703
Да питам и в новата тема: знае ли някой дали има някъде обявени резултати от ЕК в Бургас.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Някой може ли да ми каже дали записват вече във 2-ро за ВМС? Ни видях информация на сайта на секция Изток.
На сайта на 2ро има инфо, че записват.
Благодаря.

# 53
# 54
  • Мнения: 1 748
Интересно как ще добавят резултатите от ЕК на децата с кодове?
Ще пуснат информация, но като цяло ще направят рейтинг само на деца, които са съгласни да участват в такъв.

# 55
  • Мнения: 10 690
Интересно как ще добавят резултатите от ЕК на децата с кодове?
Ще пуснат информация, но като цяло ще направят рейтинг само на деца, които са съгласни да участват в такъв.
Точно заради последното изречение Simple Smile

# 56
  • Мнения: 719
"Рейтингът след Пролетните математически състезания 2017 е тук. Данните за осми клас не са актуализирани поради липсата на публично достъпни резултати от състезанието във Варна. Надяваме се чиновниците в МОН да се вразумят най-после! "
http://www.math.bas.bg/nt/

http://darikradio.bg/matematikata-trabva-da-se-izuchava-po-inten … -uchilistata.html

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 21:44 от One of you

# 57
  • Мнения: 75
Въпреки,че нямам четвъртокласник,съм силно притеснена от развиващата се ситуация и подкрепям на 100% идеята с писмата.Дано има резултат!
 Има ли някаква информация  кога ще публикуват условията на задачите от МБГ-пролет?

# 58
  • София
  • Мнения: 4 033
На ВМС излиза ли финално класиране на децата, с имена и точки, или има само проверка по името на сайта им?

# 59
  • София
  • Мнения: 7 673
На ВМС излиза ли финално класиране на децата, с имена и точки, или има само проверка по името на сайта им?
На финала излиза само списък с наградените с имената. Друг списък няма.

Общи условия

Активация на акаунт