Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 2

  • 88 110
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 820
Мисля, че на регистратура, после плащаш пакета на каса и тогава прегледа. Така беше до колкото помня с пакета ми за проследяване на бременност.

# 646
  • Мнения: 582
Здравейте, налага ми се да изляза в болничен по бременност от по - рано. Разбрах, че издаването на болничен лист в Щерев се заплаща? Някой да знае колко струва?

# 647
  • Мнения: 731
Мини, 15 лв е. Аз излезнах още в 3ти медец болничен без никакъв проблем. Даже АГ ми предложи да ми даде болничен още като чухме ❣. Първият е за 2 седмици и е безплатен, следващите са за 30 дни и са по 15 лв. Да знаеш, че се взимат от 3 етаж след 3 часа и не е задължително лично. Успех!

# 648
  • Мнения: 582
Мини, 15 лв е. Аз излезнах още в 3ти медец болничен без никакъв проблем. Даже АГ ми предложи да ми даде болничен още като чухме ❣. Първият е за 2 седмици и е безплатен, следващите са за 30 дни и са по 15 лв. Да знаеш, че се взимат от 3 етаж след 3 часа и не е задължително лично. Успех!
Много много благодаря Kissing Heart.

# 649
  • Мнения: 715
Здравейте момичета, другата седмица ми предстои преместване в Щерев зараждане и допроследяване. За момента се готвя за естествено раждане, тъй като не работя и не търся болнични, трябва ли да нося докумети освен обменна карта. Другото което ме интересува от родилите вече естетсвено, има ли опция да не се прави епизотомия или е като абоката, нещо естествено?
Благодаря!

# 650
  • Мнения: 53
Здравейте. Гледам ценоразписа за раждане в Щерев и не мога да се ориентирам. Колко всъщност излиза цялата сума около раждането?
Виждам, че пише една сума за раждане, друга за пакет грижа за новороденото, леглоден, упойка, отделно пише за някакви пакети "Комфорт" и "Комфорт лукс"... много объркващо е написано. Всичко това трябва да се сумира ли? Ще бъде благодарна ако ме ориентирате.

# 651
  • Мнения: 715
Здравей и аз не можех да се опрентирам за цената, защото имаше избор на екип + грижи за бебето, но на дни на отворените врати ми казаха, че за здарвно осигурени плащат 2195, като в нея влиза всичко без ВИП стая. Надявам се информацията да е такава и след раждането Grinning Просто в сайта е разбито, за да се види какво влиза, поне така ми обясниха Simple Smile

# 652
  • Мнения: 9 865
2195 лв е раждането за осигурени пациентки, включва всичко необходимо като грижи и консумативи за майката и бебето, цената е една и съща и за нормално раждане и за секцио. Толкова пише на сайта, толкова ми взеха на мен.
Не включва единствено доплащане за ВИП стая (ако изобщо някой се врежда до нея).

# 653
  • София
  • Мнения: 820
Точно така. Всичко е написано ясно, не знам защо се бъркате. Горната цена е за осигурени, а долната - за неосигурени. Съответно за неосигурени има разбивка, за да прецените какво ще плащате и какво - не. Избор на екип се заплаща задължително, както е във всяка една частна болница.

# 654
  • София
  • Мнения: 2 705
Цената е 2195лв за здравно осигурени и включва всичко. Това е едно от хубавите неща в Щерев, че няма никакви изненади и непредвидени разходи, като в някои други болници.

# 655
  • София
  • Мнения: 23 138
Е, щом толкова често се задава този въпрос, явно не е чак толкова ясно написано.  Peace

Аз бях на профилактичния при Арабаджи, много добро впечатление ми направи. Много е мила.

# 656
  • Мнения: 715
Аз се прехвърлих при нея миналият ден, останах много доволна, при положение, че се местя в края на бременността, и въпреки, че имаше голяма опашка от хора ми обърна внимание, разпита ме, поинтересува се от много неща, прегледа ме обстойно и на ехограф и на магарето. Изобщо с един преглед ми вдъхна много спокойствие, за разлика от лекаря при който се следях последните 8 месеца, така и не почувствах, че му пука много... Иначе рецепционистките бяха много напрегнати, особено на втория етаж.

# 657
  • София
  • Мнения: 2 427
То там става доста голяма навалица. Поне вчера имаше доста народ при Арабаджи Simple Smile и преди мен и след мен Grinning Но си струва чакането де Simple Smile

# 658
  • София
  • Мнения: 23 138
Аз като бях чакаха две жени с резултати от тонове, честно казано мислех, че ще влязат преди мен, но мен ме извикаха, чаках така или иначе 20 минути да вляза, че беше отишла някъде, но там си знам, че се чака.

Много ме изненада колко спокойно беше при лабораторията, аз такова нещо не бях виждала, като бях бременна всеки път като ходих навалицата беше огромна.  Grinning

# 659
  • София
  • Мнения: 2 705
sea.sea какво включваше профилактичния преглед и колко струваше. И аз се чудя дали да не отида там, след раждането ходих няколко пъти при една квартална, която случайно се казва Щерева хахах, но тя пак е частно и всеки път си оставям над 100 лева.

Общи условия

Активация на акаунт