Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 2

  • 88 028
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 23 050
sea.sea какво включваше профилактичния преглед и колко струваше. И аз се чудя дали да не отида там, след раждането ходих няколко пъти при една квартална, която случайно се казва Щерева хахах, но тя пак е частно и всеки път си оставям над 100 лева.

Прегледа ме и ми направи цитонамазка, не пусках микробиология. 75 лв беше, ако не греша.

# 661
  • Мнения: 754
Здравейте! Искам да попитам дали някой, който е правил БХС в клиниката, си спомня цената?
В ценоразписа на прегледите пише 90 лв. (за ранен), бях се настроила за тази сума, а когато отидох се оказа, че допълнително се плаща кръвното изследване (55 лв.), което обаче не фигурира в ценоразписа на изследванията. Ще платим, но ми стана странно, че е разделено по този начин.

# 662
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам ендокринолог в Щерев само д-р Яначкова ли е? Следящият ме лекар от ЖК каза, че в Щерев имало много добър ендокринолог, но не помни името (говореше така все едно е мъж), а в сайта не намирам друг освен нея Thinking

# 663
  • София
  • Мнения: 2 416
Мисля, че е само тя. Всички много я хвалят Simple Smile Много е мила, внимателна, обяснява. Преглежда обстойно и гледа да не те плаши много.

# 664
  • Мнения: 939
Здравейте! Искам да попитам ендокринолог в Щерев само д-р Яначкова ли е? Следящият ме лекар от ЖК каза, че в Щерев имало много добър ендокринолог, но не помни името (говореше така все едно е мъж), а в сайта не намирам друг освен нея Thinking
Да,ендокринолог е,много-добър при това,аз също ходих при нея

# 665
  • Мнения: X
Мисля, че е само тя. Всички много я хвалят Simple Smile Много е мила, внимателна, обяснява. Преглежда обстойно и гледа да не те плаши много.

За обяснението не съм много съгласна, не ми харесва това, че при риск за диабет казва само "внимавай със сладкото", малко несериозно звучи и не обяснява кои храни да се избягват. Една позната ходи при нея и това ми е споделила. Не знам дали е много сериозно това отношение. Отделно, че всеки път като ходи не й се разминава с листче за кръвни изследвания за след месец.
Затова питам да не би да става въпрос за друг ендокринолог?

# 666
  • София
  • Мнения: 2 416
Мен ми даде глюкомер и каза да следя преди и след хранене. Каза за какви стойности да внимавам. Ако каквото и да ям - седят високо, да отида да се видим. Моите след ОГТТ бяха на границата, т.е разминаваха се със стандартните референтни, но тя каза, че за бременни са на границата, но отдолу. Да следя КЗ и така. Просто различните хора качват от различни неща КЗ повече или по-малко.

# 667
  • Мнения: 41
За БХс миналата година ми взеха 80лв и това включваше и кръв и ехограф...

# 668
  • Мнения: 1 179
Здравейте! Искам да попитам дали някой, който е правил БХС в клиниката, си спомня цената?
В ценоразписа на прегледите пише 90 лв. (за ранен), бях се настроила за тази сума, а когато отидох се оказа, че допълнително се плаща кръвното изследване (55 лв.), което обаче не фигурира в ценоразписа на изследванията. Ще платим, но ми стана странно, че е разделено по този начин.
Аз правих октомври 2017 г. и платих 90 лв. за ехографския преглед и 68 лв. за кръвните изследвания.
Феталната морфология във втори триместър беше 140 лв.

# 669
  • Мнения: 731
Здравейте! Искам да попитам дали някой, който е правил БХС в клиниката, си спомня цената?
В ценоразписа на прегледите пише 90 лв. (за ранен), бях се настроила за тази сума, а когато отидох се оказа, че допълнително се плаща кръвното изследване (55 лв.), което обаче не фигурира в ценоразписа на изследванията. Ще платим, но ми стана странно, че е разделено по този начин.
Здрасти. Януари беше 135 лв всичко. Нямаше такова разделение.

# 670
  • София
  • Мнения: 23 050
Доктор Арабаджи, както ми се издигна, така и ми падна в очите. Да, може да е много мила, любезна и т.н, но явно не може  да се разчита на нея. Повече от седмица не се свързва с мен да коментира резултатите. От регистратурата казаха, че не съм само аз и други жени чакат от доста време отговор от нея. Включително вчера ми беше обещано, че ще ми се звънне след 13.00. Друг лекар не можел да коментира, ако искам да си запиша час при друг лекар, за да ги коментира или да отида на място и да чакам до 13.00 ч евентуално да се освободи и да ми обърне внимание. Много съм разочарована, дори Александров не си е позволявал да върти такива номера.

# 671
  • София
  • Мнения: 2 702
Ух, неприятно наистина. Отивай там и настоявай и напиши гневен мейл.

# 672
  • София
  • Мнения: 23 050
Нямам възможност да отида, камо ли да се съобразявам с нейното работно време... Ще изчакам още малко и ще пиша мейл сигурно, да.

# 673
  • Мнения: 754
Да, системата им със съобщения до лекаря накуцва. Sad И на мен няколко пъти ми се е случвало да чакам с дни и да съм принудена да оставям нови и нови... Не знам дали с всички специалисти е така, но по една случайност и аз говоря за д-р Арабаджи. Simple Smile Но! тя си е моята лекарка и не бих я сменила за никого, има най-милото отношение на света! Напоследък ми се струва, че е по-заета отвсякога, та се опитвам да й вляза в положение. Преди можех да си запазя час за 2-3 седмици напред, сега графикът и е пълен като на големите имена в клиниката. Wink За опашките пред кабинета да не говорим Simple Smile, но според мен успява да приеме всички, дори такива без час, и да обърне внимание на всичките си пациенти!
По-нагоре обсъждахте и д-р Яначкова. Тя е другата ми любимка в клиниката! Прекрасен специалист и сърцат човек. Прегледите при нея протичат толкова спокойно, въобще не се колебайте! Преди ходех в Токуда при д-р Горчева, много препоръчвана, много чакане, много мила, но... когато ми постави доста страшна диагноза въз основата на едно-единствено изследване (и то на стресов хормон, който шава от какво ли не!), реших, че повече няма да стъпя там Sad

# 674
  • Мнения: 4 266
Никога съм не съм имала този проблем с лекуващата ми лекарка, но може да имат много пациенти сега зимният период и да са претоварени.

Общи условия

Активация на акаунт