От кой матрак сте доволни? - Тема 6

  • 164 401
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 354
Ами аз там държа дрехите на детето, не в гардероб, съответно в детското легло. А спалнята също се ползва много често за чаршафите и като се отваря 1 чекмедже не гледаш всичките багажарии, явно е да свикване. Поне ние ги правим тези мебели по наши проекти и така сметнахме, че е най-практично. Иначе на пазара нямаш избор.

# 271
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Вдигам го аз, но е голям. Трудно ми е захващането на самия матрак, но се справям.

Честно казано много по-късно разбрах, че си има значение повдигащият механизъм какъв матрак ще повдига.
Надявам се от Виденов да са съобразили каква спалня купуваме от тях и какъв механизъм да ни продадат.
5 години минаха и засега всичко е нормално.

# 272
  • Мнения: 5 018
Понеже аз скоро купувах за наемателката легло от Виденов с повдигащ механизъм, да съобразиха (за моя огромна изненада!). Матракът не е от тях, но когато сложих повдигащият механизъм в кошницата, ми излезе съобщение на избера съответните нютони и беше обяснено на какви килограми отговарят. По-късно обаче разбрах, че тези механизми в Роси вървят по 20 лв, а Виденов ги продават по 50.  Crossing Arms

# 273
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Във Виденов механизмът за повдигане е в комбинация с МДФ дъно, може би затова е по-скъп: https://videnov.bg/content/%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%B8% … D1%8A%D0%BD%D0%BE, и е до 1400 N.



# 274
  • Мнения: 5 018
А, да, наистина може да е заради дъното. Но то реално не ми трябваше и го изхвърлихме със строителните отпадъци.

# 275
  • Мнения: 29
Здравейте, доста прочетох тук както и разгледах Simple Smile Търся матрак подходящ както за мен (бременна с ишиас) така и за моя мъж с дискова херния. Въпросът ми е ортопедичен, топ или друг вид матрак е подходящ. Мнения за производител?

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 39
Момичета, мнения за MAGNIFLEX двулицев матрак cool comfort?

# 277
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета, мнения за MAGNIFLEX двулицев матрак cool comfort?
cool comfort - isleep - твърдоста е маалко над средно твърд, най-горната част е с 2см мемори пяна, но на допир прилича по-скоро на гел и има охлаждащо действие.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 39
Момичета, мнения за MAGNIFLEX двулицев матрак cool comfort?
cool comfort - isleep - твърдоста е маалко над средно твърд, най-горната част е с 2см мемори пяна, но на допир прилича по-скоро на гел и има охлаждащо действие.

Днес го пробвах в магазина, много ми допадна. Не знаех, че е с охлаждащо действие, но стискам палци да охлажда само през лятото хаха. Поръчахме един, дано да сме направили добър избор с него Yum

# 279
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами аз само в магазин съм го виждала и да ти кажа беше си хладно в магазина, а на мен ми беше хладно през дънките, като седнах. Няма как да охлажда само през лятото.

# 280
  • София
  • Мнения: 9 926
За спалня с размери за матрак 144х200см има ли избор на матраци? непружинни.

# 281
  • София
  • Мнения: 9 926
Освен в Зоната на Люлин - къде могат да се пробват матраци от средни клас с повече избор (без пружини)?

За спалня с размери за матрак 144х200см има ли избор на матраци? непружинни.

намерих отговор тук https://www.-spam097-
Но магнифлекс например нямат такъв стандарт, само с поръчка, което оскъпява 15-20%. Но по-народните марки ги има.

# 282
  • Мнения: 1 354
За мостри: Еником, Узунов на Сточна гара.
Сигурно и на други места

# 283
  • Мнения: 817
Момичета ,какви са тези матраци Sleepy? Ппо сайтовете ги гледаме доста намалени,но ги няма по магазините да ги пробваме?
Някой да знае дали са хубави и има ли ги някъдеиз Варна да ги пробваме?

# 284
  • Мнения: 146
Момичета ,какви са тези матраци Sleepy? Ппо сайтовете ги гледаме доста намалени,но ги няма по магазините да ги пробваме?
Някой да знае дали са хубави и има ли ги някъдеиз Варна да ги пробваме?

От почти два месеца спим на двулицев Sleepy Body Relax. За момента сме много доволни и определено качеството на съня ми се подобри. От доста време имах едва едва събрани по 5 часа на нощ, спях ужасно леко. Напоследък се будя по 2-3 пъти нощем (вместо по редовните 15) и усещам, че спя по-пълноценно. Едва ли е съвпадение. За качеството още не мога да кажа нищо, прекалено малко време е минало. Ако не се лъжа гаранцията беше 5 години. Аз също не бях чувала нищо за тези матраци, видях ги на промоция в края на октомври и ми допадна прочетеното. Тук една дама сподели, че детенцето й спи на матрак от Sleepy е много си го харесва. Поръчахме на сляпо и май имахме късмет. Твърдостта е средна- като легнеш леко потъва, но по тялото се усеща сякаш е равно.

Общи условия

Активация на акаунт