От кой матрак сте доволни? - Тема 6

  • 163 689
  • 763
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

# 750
  • Мнения: 5
Според  данните ,посочени в този материал тази стока е произведена незаконно
 справка http://margaritta.net/0602shtih_kod.htm,  Полученото число не съвпада с контролното число на бар кода.

Стори ми се измислен този код . ВЧера писах( под чат форма) със представителите на марката и те ме уверяваха, че матраците са произведени в Португалия  под контрола на Магнифлекс Laughing Твърдяха, че на етикета е написано , къде е произведен матрака, а в моя случай , това не отговаря на истината. БАркодът не съответства с този на Португалия.
Направих запитване на официалния сайт на Магнифлекс( не в БГ), дали имат нещо общо с ISleep.
Ще чакам отговор.

Глупости на търкалета. Под контрола на Магнифлекс!!! Всичко е измислено това.

# 751
  • Мнения: 4 661
С тези лъжи и инсинуации за магнифлекс,ай слийп-а много си навредиха,да бяха заложили на собствен бранд и цени,аз вече никога не бих поръчала от тях ,заради този черен маркетинг,под контрола на магнифлекс -смешници!

# 752
  • Мнения: 6 581
За пръв и последен път купувам от тях.
Получих отговор от централния офис на Магнифлекс, че нямат нищо общо с ISleep матраците.
Нямам какво да кажа повече за тях.

# 753
  • Мнения: 19 353
Добре, нямат нищо общо с Магнифлекс, ама да пишат поне откъде произлизат, кой е производителят като не е Магнифлекс, в Португалия ли е, в Китай ли, в България ли. Задължени са да пишат кой е производителят на този продукт. Вносителят на Магнифлекс, който ги продава също е длъжен да посочи откъде ги купува. Защотот аз например сега поръчах едни протектори за матраци, които в един сайт пишеше че са на Магнифлекс, а на друг сайт, че са на I sleep. Очевидно проблемът продължава и се задълбочава.

# 754
  • Мнения: 6 581
Добре, нямат нищо общо с Магнифлекс, ама да пишат поне откъде произлизат, кой е производителят като не е Магнифлекс, в Португалия ли е, в Китай ли, в България ли. Задължени са да пишат кой е производителят на този продукт. Вносителят на Магнифлекс, който ги продава също е длъжен да посочи откъде ги купува. Защотот аз например сега поръчах едни протектори за матраци, които в един сайт пишеше че са на Магнифлекс, а на друг сайт, че са на I sleep. Очевидно проблемът продължава и се задълбочава.

Аз едно не разбирам- щом ISleep не са на Magniflex , защо упорито се твърди , че са. Искат да възползват от марката , но ето , че всичко излиза наяве и нищо не печелят от лъжите. Само губят.
Пиши на централния офис на Magniflex и ги попитай.

# 755
  • Мнения: 2
Здравейте,

Името ми е Росица Цанова и съм маркетинг мениджър в Матракс - официалният дистрибутор за Magniflex и iSleep за България.

Съжалявам за недоразумението, породено от грешната информация, която са давали на някои от вас в магазините, където сте пазарували. Позволете ми да разясня:

- iSleep е самостоятелна марка със самостоятелна продуктова гама. Единственото, което iSleep и Magniflex споделят, е че Матракс е дистрибутор и на двете марки. Възможно е това да е объркало някои търговци в магазинната мрежа. Правим усилия да разясняваме разликите между двете марки, но предлагаме продуктите си в над 500 магазина и понякога се случват подобни разминавания.

- Продуктите на iSleep се произвеждат в Португалия и Италия. Всички идват с прикрепен бар код, започващ с българския префикс 38. Това е така, защото сме директни вносители и поръчваме етикирането директно по време на производството. Номера, които започват с други цифри, не са бар кодове, а партидни номера.

- Всички продукти идват вакуумирани в прозрачна найлонова опаковка с голям етикет от вътрешната страна на найлона. На този екитет се декларира страната на производство.


Разбираме от вашите коментари, че можем да подобрим информацията за продуктите на iSleep, за да избегнем такива разминавания и да се чувствате по-уверени в избора си, и вече сме започнали работа в тази посока.

Оставам на разположение за всякаква допълнителна информация.

С пожелание за приятен ден,
Росица

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 15:26 от Rossitsa Tsanova

# 756
  • София
  • Мнения: 6 625
Здравейте,
Благодаря за пояснението. А защо все пак не откривам чужд сайт на isleep? Не се предлагат в чужбина ли? Т.е. произвеждат се единствено за българския пазар?

# 757
  • Мнения: 481
Здравейте,
Благодаря за пояснението. А защо все пак не откривам чужд сайт на isleep? Не се предлагат в чужбина ли? Т.е. произвеждат се единствено за българския пазар?

https://www.isleep.com

# 758
  • Мнения: 5
Здравейте,
Благодаря за пояснението. А защо все пак не откривам чужд сайт на isleep? Не се предлагат в чужбина ли? Т.е. произвеждат се единствено за българския пазар?

https://www.isleep.com

iSleep Offices
1401 West Bond Circle
Lincoln, NE 68521

Voice: 800-219-3151
FAX:  402-470-3135

Opening Hours:
Mon-Fri: 9AM – 7PM CST
Sat: 9AM – 5PM CST
Sun: closed

Като влезеш в него излиза, че са в Америка. Сигурно е несполучливо копи/пейст на чужда задокеанска марка. Нали беще Португалия, или Италия, а защо не и Судан. Какво им е на суданците Simple Smile))

# 759
  • Мнения: 2
Здравейте,
Благодаря за пояснението. А защо все пак не откривам чужд сайт на isleep? Не се предлагат в чужбина ли? Т.е. произвеждат се единствено за българския пазар?

Здравейте,
Към този момент iSleep се предлага в България (isleep.bg) и Румъния (i-sleep.ro), скоро и на други пазари. Продуктите са с универсално високо качество за целия европейски пазар - като материали и производство. Споменавам изрично това, защото ние не правим разлика между българския и западните пазари по отношение на нуждата на клиентите от висококачествени продукти  - затова в този случай, както и с Magniflex, избираме да внасяме продукти, които гарантират това.

# 760
  • Мнения: 6 581
Здравейте,
Благодаря за пояснението. А защо все пак не откривам чужд сайт на isleep? Не се предлагат в чужбина ли? Т.е. произвеждат се единствено за българския пазар?

https://www.isleep.com

Този сайт няма нищо общо с продуктите на ISleep , които се предлагат на БГ пазара.

И не, няма никъде етикет на опаковъчния найлон , от който да стане ясно къде е произведен матрака. ИМа  голям етикет , на който единствено е указано какъв е модела и размера .На няколко езика. ТОва е.
Нито в документите, нито на матрака е указано коя е страната производител. БАр код липсва където и да било. Това е положението с моя наскоро закупен матрак на ISleep. НАдявам  се да не съм изтеглила късата клечка с избора се. НО човек веднъж се лъже.

# 761
  • Мнения: 6 536
Някой може ли да сподели отзиви за топ матрак, по-мекичък, 6-7 см. височина?

# 762
  • Мнения: 1 195
Здравейте,
Благодаря за пояснението. А защо все пак не откривам чужд сайт на isleep? Не се предлагат в чужбина ли? Т.е. произвеждат се единствено за българския пазар?

https://www.isleep.com

Този сайт няма нищо общо с продуктите на ISleep , които се предлагат на БГ пазара.

И не, няма никъде етикет на опаковъчния найлон , от който да стане ясно къде е произведен матрака. ИМа  голям етикет , на който единствено е указано какъв е модела и размера .На няколко езика. ТОва е.
Нито в документите, нито на матрака е указано коя е страната производител. БАр код липсва където и да било. Това е положението с моя наскоро закупен матрак на ISleep. НАдявам  се да не съм изтеглила късата клечка с избора се. НО човек веднъж се лъже.
Аз точно на найлона имам страна на произход и баркод, но не и на самия матрак. Добре ще е жената от фирмата да бъде запозната какво сте си купили и откъде. Предлагам да й снимате документи и всичко, което имате като информация за да каже дали матрака ви въобще има нещо общо с марката, за да сте спокойна.

# 763
  • София
  • Мнения: 12 006
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ИМА НОВА ТЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Общи условия

Активация на акаунт