От кой матрак сте доволни? - Тема 6

  • 164 339
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 587
Получих матрака на ISleep. НИкъде няма етикет ( или поне аз не видях такъв) , на който да е обозначено къде е произведен. в гаранционната карта също няма информация . АКо детето не беше казало , че на този матрак й е най- удобно, при тази мистериозност Бих се замислила сериозно.  МОже и да е качествен( във времето ще разбера как се държи Laughing) , но всичките увъртания и разминавания по отношение на производителя ми се струват странни.

Има ли поне баркод,по него може да проследи производител и страна.

Има баркод:

*0000771749002*

Аз не мога да се ориентирам по него , къде е произведен...

# 736
  • Мнения: 272
Според  данните ,посочени в този материал тази стока е произведена незаконно
 справка http://margaritta.net/0602shtih_kod.htm,  Полученото число не съвпада с контролното число на бар кода.

# 737
  • Мнения: 6 587
Според  данните ,посочени в този материал тази стока е произведена незаконно
 справка http://margaritta.net/0602shtih_kod.htm,  Полученото число не съвпада с контролното число на бар кода.

Стори ми се измислен този код . ВЧера писах( под чат форма) със представителите на марката и те ме уверяваха, че матраците са произведени в Португалия  под контрола на Магнифлекс Laughing Твърдяха, че на етикета е написано , къде е произведен матрака, а в моя случай , това не отговаря на истината. БАркодът не съответства с този на Португалия.
Направих запитване на официалния сайт на Магнифлекс( не в БГ), дали имат нещо общо с ISleep.
Ще чакам отговор.

# 738
  • Мнения: 1 195
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

# 739
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Получих матрака на ISleep. НИкъде няма етикет ( или поне аз не видях такъв) , на който да е обозначено къде е произведен. в гаранционната карта също няма информация . АКо детето не беше казало , че на този матрак й е най- удобно, при тази мистериозност Бих се замислила сериозно.  МОже и да е качествен( във времето ще разбера как се държи Laughing) , но всичките увъртания и разминавания по отношение на производителя ми се струват странни.

Има ли поне баркод,по него може да проследи производител и страна.

Има баркод:

*0000771749002*

Аз не мога да се ориентирам по него , къде е произведен...
Това не е баркод. Гледате някакъв друг код, може да е продуктов или друго, но не е баркод.

# 740
  • Мнения: 6 587
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

При Вас етикета с баркода пришит ли е към матрака или е към документите за покупката ?

# 741
  • Мнения: 1 195
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

При Вас етикета с баркода пришит ли е към матрака или е към документите за покупката ?
Към документите е, не мога да вдигна матрака да видя има ли етикет на него.

# 742
  • Мнения: 5 918
Леглото ни е 164/200. Матракът Екон.  Вече седма година го ползваме и не е мръднал.Средна твърдост. Доволна съм- с дископатия съм и ми е подходящ.Но е ужасно тежък. Спалнята е ракла отдолу, с  подматрачна повдигаща се рамка, но сама не мога да го вдигна, а не съм дребна и слаботелесна. ММ го вдига,подпира го,за да мога да вадя или слагам нещо отдолу. Та питам- има ли някоя от вас с подобни размери матрак,но да е по-лек.И каква марка е.

# 743
  • Мнения: 6 587
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

При Вас етикета с баркода пришит ли е към матрака или е към документите за покупката ?
Към документите е, не мога да вдигна матрака да видя има ли етикет на него.

В моите документи липсва такава информация.

# 744
  • Мнения: 1 195
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

При Вас етикета с баркода пришит ли е към матрака или е към документите за покупката ?
Към документите е, не мога да вдигна матрака да видя има ли етикет на него.

В моите документи липсва такава информация.
От кой магазин сте го купували?

# 745
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Леглото ни е 164/200. Матракът Екон.  Вече седма година го ползваме и не е мръднал.Средна твърдост. Доволна съм- с дископатия съм и ми е подходящ.Но е ужасно тежък. Спалнята е ракла отдолу, с  подматрачна повдигаща се рамка, но сама не мога да го вдигна, а не съм дребна и слаботелесна. ММ го вдига,подпира го,за да мога да вадя или слагам нещо отдолу. Та питам- има ли някоя от вас с подобни размери матрак,но да е по-лек.И каква марка е.
Нашият матрак е 164/190 на Нани и е също тежък. С повдигащ механизъм е и в повечето случаи се справям сама, за да ползвам раклата. В редки случаи ползвам силата на ММ.

# 746
  • Мнения: 6 587
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

При Вас етикета с баркода пришит ли е към матрака или е към документите за покупката ?
Към документите е, не мога да вдигна матрака да видя има ли етикет на него.

В моите документи липсва такава информация.
От кой магазин сте го купували?

"Brava"( не в София)

# 747
  • Мнения: 1 195
Ето го моя баркод на iSleep:
3  800917  063955
И пише Made in Italy.

При Вас етикета с баркода пришит ли е към матрака или е към документите за покупката ?
Към документите е, не мога да вдигна матрака да видя има ли етикет на него.

В моите документи липсва такава информация.
От кой магазин сте го купували?

"Brava"( не в София)
Моя го купих от магазина на Магнифлекс в София на бул. България. Не смятам, че има причина за притеснение- дали са ви гаранция предполагам. Важното е да ви е удобно и да издържи във времето.
Сега като гледам на майка ми матрака, който е Магнифлекс (не знам модела) , на него също няма етикет с информация за произхода.

# 748
  • Мнения: 6 587
Благодаря за споделената информация!  Ще си го ползва детето, дано излезе читав.
Има гаранционна карта и фактура, дано не се налага да ги използвам:)

# 749

Общи условия

Активация на акаунт