От кой матрак сте доволни? - Тема 6

  • 164 345
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 300
Аз съм си харесала матрак от един... хотел, но на матрака нямаше марка. Спали сме много пъти в този хотел, така че опитът ми не е от еднократно ползване. Прилича много на магнигранде, твърд, висок и със слой мемори, но пък нямаше никъде надпис Thinking А и в хотел едва ли ще се изръсят за такива скъпи матраци.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 920
Бисерка, като ви пристигне - пишете. Макар ме може да имат повече от един завод...
Не мисля че трябва да купиш нещо за да ти представят сертификат за произход.

А каква подматрачна рамка бихте препоръчали за латексов матрак/90/190/?
дървена

# 722
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Ох, и аз съм доста объркана. След всичко изчетено, се бях зарекла, че ще вземем матрак на Магнифлекс и бях набелязала да изпробваме следните матраци: Силвъркеър, Релано Нео и Ривиера.
Вчера отидохме в един магазин, полежахме си доста, но не мога да кажа, че се чувствах някак си “УАУ” откъм комфорт.
Полежахме и на Нани Сирена Мемори и го избрахме за нас, а за детето Нани Понто Мемори.
Все още не сме ги купили и се чудя дали да не ходим пак да полежим. Понеже търсехме твърд матрак, а този на Нани, като че ли не е мбого твърд, мисля, че е с мемори пяна. Притеснява ме с времето да не стане от тези, които те “обгръщат”, че не искам такъв. За съжаление, обаче, е трудно да преценя от няколко минутно лежане.
Тези, които го ползват от повече време, бихте ли споделили дали сте доволни, сутрин събуждате ли се със някакви схващания или болки..?

Успех с матраците на Нани. Бях лаик, когато купувахме матрак за спалнята - далечната 2012 г. И до момента не съжалявам за покупката. Дано да няма промяна в качеството и вие да имате късмет да спите пълноценно.

# 723
  • Мнения: 1 195
Купихме си iSleep модел Cosmopolitan и честно казано съм доволна засега. Не ме спарва, комфортно ми е, не ме боли гръб, врат и т.н, не подскачам ако половинката се хвърли отгоре. Малко ме притеснява фактът, че матрака вътре е разделен на две, тоест единия може да спи на твърдо, другия на меко и се чудя няма ли да хлътне след някоя друга година.

# 724
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Чудесно е да се споделят мнения от първоначалната покупка, но според мен е важно и как се държи матрака във времето.

# 725
  • Мнения: 19 485
Да, точно така, много е важно това. Макар че пък и производителят трябва да е запазил качеството, ако е било добро преди. А това не  винаги се случва за съжаление.

# 726
  • Мнения: 1 195
Вече 4 месеца сме с този матрак, надявам се да сме още много по 4, пък ще видим. Караха ни да си купуваме и протектор, че ако се разлее вода щял да мухляса ама така и не си купихме.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 677
Аз съм си харесала матрак от един... хотел, но на матрака нямаше марка. Спали сме много пъти в този хотел, така че опитът ми не е от еднократно ползване. Прилича много на магнигранде, твърд, висок и със слой мемори, но пък нямаше никъде надпис Thinking А и в хотел едва ли ще се изръсят за такива скъпи матраци.
Янакиев на Боровец са с Магнифлекс, но не знам кой модел, не се сетих да проверя. Ужасно удобни са, и да - приличат на Магни гранде. Аз от там си харесах Магнифлекс, страхотно се наспивах там (без да искам да правя реклама на хотела, просто много удобни легла).

# 728
  • Мнения: 1 339
Аз съм си харесала матрак от един... хотел, но на матрака нямаше марка. Спали сме много пъти в този хотел, така че опитът ми не е от еднократно ползване. Прилича много на магнигранде, твърд, висок и със слой мемори, но пък нямаше никъде надпис Thinking А и в хотел едва ли ще се изръсят за такива скъпи матраци.
Янакиев на Боровец са с Магнифлекс, но не знам кой модел, не се сетих да проверя. Ужасно удобни са, и да - приличат на Магни гранде. Аз от там си харесах Магнифлекс, страхотно се наспивах там (без да искам да правя реклама на хотела, просто много удобни легла).
И в други хотели съм спала на матраци Магнифлекс. Струва си хотела да се "изръси". Матрака ми струваше повече от спалнята и изобщо не съжалявам. А за хотелите Магнифлекс имат специални "бизнес" серии за хотели. Но не съм проучвала дали са по-евтини или по скъпи .

# 729
  • Мнения: 62
Ние сме с Isleep Cool Comfort ot 10-11 месеца,малко по-назад писах мнение точно за него.Преди това бяхме за малко с Мемори релакс пак на същата марка, при него като легнеш всичко е супер 5-10 мин и постепенно започва едно потъване  докато не стане като гнездо,много кофти беше,Cool comfort не е така,няма хлътване,но не е и твърд колкото аз търсих .Фирмата вносител на Магнифлекс е същата,която внася Айслийп, друго общо нямат.На Cool comfort модела пише ,че е произведен в Италия,на останалите им модели пише Португалия,не съм сигурна дали на всички,но на тези които аз съм виждала е така.Наистина липсва по-подробна информация за тях,където й да било.Дано не сме изтеглили късата клечка.Успокоявам се,заради фирмата,която ги внася,на тях според мен може да се има доверие.Моя приятелка купи I sleep Silvercare преди година,много са доволни.Едва ли ще има много хора,които ги ползват отдавна, при положение, че са  сравнително нови и непознати на пазара.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Цитат на: Starrydream
Цитат на: margo** в пн, 09 юли 2018, 15:51
А каква подматрачна рамка бихте препоръчали за латексов матрак/90/190/?
дървена

Да,такава ще е,но не мога да избера от тези трите примерно,или пък да препоръчате някоя:
https://matraci.bg/podmatrachni-ramki/metalna-lamelna-ramka-luks … a-tvardostta-nani
https://matraci.bg/podmatrachni-ramki/optimal-standart-lamelna-ramka-paradise
https://matraci.bg/podmatrachni-ramki/podmatrachna-sistema-dream-system
https://matraci.bg/podmatrachni-ramki/dream-flex

Опа,станаха четири.Последната е по-висока,но най-много ми "хареса".

# 731
  • Мнения: 6 587
Получих матрака на ISleep. НИкъде няма етикет ( или поне аз не видях такъв) , на който да е обозначено къде е произведен. в гаранционната карта също няма информация . АКо детето не беше казало , че на този матрак й е най- удобно, при тази мистериозност Бих се замислила сериозно.  МОже и да е качествен( във времето ще разбера как се държи Laughing) , но всичките увъртания и разминавания по отношение на производителя ми се струват странни.

# 732
  • Мнения: 19 485
Аз ще поръчам матрак на Магнифлекс. Нещо не ми се рискува с iSleep, въпреки че при пробване са удобни.

# 733
  • Мнения: 417
Благодаря!
Надявам се са не сбъркаме. Все още имам време да се почудя още малко, де..
Ох, и аз съм доста объркана. След всичко изчетено, се бях зарекла, че ще вземем матрак на Магнифлекс и бях набелязала да изпробваме следните матраци: Силвъркеър, Релано Нео и Ривиера.
Вчера отидохме в един магазин, полежахме си доста, но не мога да кажа, че се чувствах някак си “УАУ” откъм комфорт.
Полежахме и на Нани Сирена Мемори и го избрахме за нас, а за детето Нани Понто Мемори.
Все още не сме ги купили и се чудя дали да не ходим пак да полежим. Понеже търсехме твърд матрак, а този на Нани, като че ли не е мбого твърд, мисля, че е с мемори пяна. Притеснява ме с времето да не стане от тези, които те “обгръщат”, че не искам такъв. За съжаление, обаче, е трудно да преценя от няколко минутно лежане.
Тези, които го ползват от повече време, бихте ли споделили дали сте доволни, сутрин събуждате ли се със някакви схващания или болки..?

Успех с матраците на Нани. Бях лаик, когато купувахме матрак за спалнята - далечната 2012 г. И до момента не съжалявам за покупката. Дано да няма промяна в качеството и вие да имате късмет да спите пълноценно.

# 734
  • Мнения: 272
Получих матрака на ISleep. НИкъде няма етикет ( или поне аз не видях такъв) , на който да е обозначено къде е произведен. в гаранционната карта също няма информация . АКо детето не беше казало , че на този матрак й е най- удобно, при тази мистериозност Бих се замислила сериозно.  МОже и да е качествен( във времето ще разбера как се държи Laughing) , но всичките увъртания и разминавания по отношение на производителя ми се струват странни.

Има ли поне баркод,по него може да проследи производител и страна.

Общи условия

Активация на акаунт