Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 688
  • 748
  •   2
Отговори
# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Коя беше Миник?

# 61
  • Мнения: 8 939
Аз пък се зачудих какво стана с Миник, липсва в последните епизоди. Уж съм изгледала всичко, а пък не се сещам за нищо по този въпрос. Не че ми липсва по принцип, неприятна ми е.

Ще я има в днешния епизод.
Ето промото.

# 62
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
А да , "гаднярката"  hahaha

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
благодаря

# 64
  • Мнения: 1 668
Алекс се запозна с нея , докато чакаха на някаква опашка някъде. И по някакви петна по ръцете ѝ разбра, че може да има рак и я викна в болницата.


Алекс и жената чакаха на една опашка за вход в съда, той закъсняваше за делото с ДеЛука , а тя идваше да си плати някаква глоба за шофиране . И да - по петна по ръцете й разбра още на опашката,че има рак и я накара да отиде в болницата, за да я прегледа.

# 65
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Шжнда тоя сезон съвсем го замота. Постоянно започва някакви сюжетни линии и после по 4-5 епизода не се споменава нищо. Миник, Делука уж се влюбва в Джо, Кепнър и Джаксън- постоянно оставя някакви дупки. Преди сюжетите си вървяха паралелно.

# 66
  • Мнения: 4 871
Да, наистина е много накъсано този сезон. И на мен не ми харесва това. Прилича на HTGAWM, където спираха разказването на историята до един момент и след време  се връщат на нея, но там целта е такава и още от началото сериала е изграден на този принцип, а в  Анатомията това не върви.

# 67
  • Мнения: 261
Съгласна съм, че сериалът се накъса. Няма последователност нещо.

# 68
  • Мнения: 2 897
Попаднах на статия за Стефани. И тя напуска сериала.
https://www.yahoo.com/tv/grey-apos-anatomy-sneak-peek-133434978.html

# 69
  • София
  • Мнения: 9 850
Подозирах нещо такова след последния епизод.

# 70
  • Мнения: 274
Е нее  Sad

Скрит текст:
Дано поне измислят по-добър край за Стефани, малко изтъркано стана да убиват някой всеки сезон.

# 71
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
dam

# 72
  • Мнения: 5 478
Уау  Shocked Ето тази Анатомия от последния епизод ми липсваше  Laughing

# 73
  • Мнения: 274
Скрит текст:
Много интересен епизод. Гледах го без субтитри и не разбрах сестрата на Оуен къде са я намерили ? Обясниха ли какво е станало с нея ? Естествено точно когато Меридит и Ригс се гаджосаха тя ще се появи.  Rolling Eyes

# 74
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Много предвидимо! Много! От два сезона го говорим това!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт