Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 708
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 871
И предния епизод, и този са много интересни!
Скрит текст:
В предния Мередит Как разчистваше нещата, свързани с Дерек, а този вече станаха и  гаджета с Ригс, ама няма да е за дълго.
Олелее, експлозията. Ама много измислено беше това, как момичето веднага предложи запалката Tired откъде я намери, че така му я подаде? Ай, какъв тупаник даде Оуен на това бебе! Whistling

# 76
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
А Стефани можеше да го пречука 100 пъти този

# 77
  • Мнения: 3 248
Скрит текст:
Това със сестрата на Оуен беше ясно като бял ден, че така ще го направят нарочно. Още, откакто започнаха да прехвърчат искри между тях си го мисля. Тъкмо ще се отпусне Мер и бам, съпругата се връща. А това отваря още толкова много типични драми...  Tired

Иначе казаха, да. Била пленен при някакви бунтовници, май за 10 години споменаха, че са минали, през които е била там. Кой знае какво са я правили и как са я тормозили. Щурмували им базата и я открили случайно в някакво мазе. Малко изсмукано, ама...

На Алекс фантазиите, първата де, малко ме стреса, ама за какво отиде да го гледа този, поне да беше измислил план да го накара да подпише бракоразводен документ.

Това със Стефани също беше малко извън ролята й. Определено, ако не беше написано да завъши така, можеше да го преодолее още в първия коридор.

# 78
  • Мнения: 39 463
Много предвидимо! Много! От два сезона го говорим това!  Crossing Arms

Шонда чете бг мамите  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 871
А Стефани можеше да го пречука 100 пъти този
Това наистина ме издразни.
Скрит текст:
Той болен и с кървящ дроб, а тя беше толкова уплашена от него, че нито го бутна,  нито даде накакъв знак на Бен, че нещо не е наред.
А историята с Алекс беше просто пълнеж, да запълнят време.

# 80
  • София
  • Мнения: 11 779
Много предвидимо! Много! От два сезона го говорим това!  Crossing Arms

Шонда чете бг мамите  Mr. Green

А а а,  казах аз! Супер повтарящ се сценарий, вече мина един път с Адисън, за какво пак? Ама карай... със Стефани беше ясно, отдавна казаха че напуска сериала

# 81
  • Мнения: 15 708
Момичета, в Замунда има 21, 22 и 23 серия, но субтитри са качени само за 22 серия. Къде да си намеря субтитрите за 21 серия?

# 82
  • София
  • Мнения: 9 850
addic7ed ?
Аз гледам с BS Player, той сам си ги намира.
Кажете, че това не е последният епизод на сезона  Flutter

# 83
  • Мнения: 453
addic7ed ?
Аз гледам с BS Player, той сам си ги намира.
Кажете, че това не е последният епизод на сезона  Flutter
Не е има, трейлър в youtube.  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 4 871
Скрит текст:
Много се радвам, че не убиха Едуърдс Simple Smile
В началото серията започна много глупаво, толкова ли бяха тъпи/недосетливи да си сложат одеялото на устите да не го дишат този пушек, докато се качваха нагоре по стълбището, а те се бяха покрили с него 😕, но някак си стигнаха до горе, де, без да се задушат.

Маги и Джаксън??? Много я измъчиха Маги-все не може да си намери половинка, ама с Джаксън ли ще я съберат? 😐

А дали някой знае кой е единия от войниците, които посрещнаха Оуен и Амелия? За белия говоря. Не го намирам в imdb.

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 13:40 от Spring is my season

# 85
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Тъкмо зяпам аз, беше недоизмислено да

# 86
  • Мнения: X
Spring is my season, актьорът е  Josh Crotty.
Скрит текст:
Горкият Джаксън, от една истеричка на още по- голяма го праща Шонда. Тези двете квачки като го нападнаха, на човека му се прииска отново да влезне в огъня.  Mr. Green Шегата настрана, с Ейприл ги харесвам, с Маги хич не ми се връзват. Маги я намирам за ужасно досадна.

# 87
  • Мнения: 4 871
Spring is my season, актьорът е  Josh Crotty.
Много благодаря! bouquet
Много ми е познат от някъде, но не се сещам откъде. Филмографията му разгледах,  единствено в Scandal да съм го гледала, но не го помня, сигурно пак участието му е било само някаква сцена newsm78 явно се припознавам.  Но пък гали окото.😀 Wink

# 88
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Серията беше препращане към новия сериал на Шонда за пожарникарите  Laughing

# 89
  • Мнения: 3 248
Джаксън и Маги не ми се връзват, тях ги възприемам като брат и сестра, макар да нямат кръвна връзка. Не искам да са заедно като интимна двойка.

Жалко, мислех, че след Монтана Джейприл се завърна, но не би...  Close

Общи условия

Активация на акаунт