Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 744
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Трейлърът на новия адвокатски сериал на Шонда. Изглежда добре, ще му дам шанс на есен.
https://www.youtube.com/watch?v=yGhtrRX_NSg

# 91
  • София
  • Мнения: 8 711
Изглежда добре, само мъжете не ме впечатляват особено  Laughing

# 92
  • Мнения: 4 871
Ами не знам, нещо не ми вдъхва доверие,  че ще е кой знае какво. Подобие на HTGAWM, само че със закачки и шегички между колегите, които ще се надпреварват, за да не отпаднат, тепърва ще се доказват и т.н. Ама ще му дам шанс за няколко епизода.

# 93
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Ще го пробвам и аз, липсва ми Добрата съпруга

# 94
  • Мнения: 15 808
Свалих последните 4 серии и съм седнала да ги изгледам на един дъх. След серията със самолета се надъхах за страхотни последни серии, обаче 21-а серия много ме разочарова. Доста блудкава ми се видя.
 
Скрит текст:
Като начало Маги много ме подразни със сърденето си заради Ригс - все едно си е нейна собственост. А той толкова много пъти я отряза, че се чудя как не се усети на време, че не я иска. Отделно ме дразни това, че вече в една серия се развиват нещата само между една двойка. Преди имаше развитие между всички двойки едновременно, а сега се посвещава по една серия на двойка.
А да - и тази пуберска чепатщина между Катрин и Ричард не ми допадна - голямо цупене, големи пози - все едно са на по 16 години

Изгледах 22-ра серия  Sad
Скрит текст:
Малкото момченце плачеше - плачех и аз с него. Толкова хубаво дете и толкова ненормален баща - ако беше пред мен щях да го набия. Едуардс си беше направо мила. И Карев ми напълни душата за пореден път - винаги е с много мъжкарски постъпки, щом става дума за деца. Само тази Миник ме дразни всеки път, като я видя. Хич не я понасям

Серия 23  Confused

Скрит текст:
Доста добра серия. Този Алекс как визуализира нещата - много ме радва  Grinning Като цяло серията беше доста напрегната и ми хареса. Стефани можеше така хубаво да го порне този маниак със скалпела - нали е хирург. Само леко "драс" и щеше да е "довиждане" - защо трябваше да го пали и да има експлозия
С Оуен малко прекалиха. Това е сериозен, голям мъж - лекар в армията. Чак път толкова неадекватно да приема, че сестра му е жива.....

Серия 24

Скрит текст:
Много добър финал. Има "хляб" за още два сезона според мен. Хареса ми как Мередит подкрепи Ригс - много достойна постъпка според мен.
Едуардст - страхотен герой и много хубав финал за нея. Много по-добре отколкото да я пратят да работи в друга болница или да я убият.
Моник най-накрая я разкараха тази дразнителка - как мазно се опита да си измие ръцете с това, че си вършела работата. А всъщност забравила
А Ейприл - какво беше това, което каза на Маги? Кога пък се зародиха тези симпатии между нея и Джаксън - нещо май съм пропуснала newsm78


Последна редакция: сб, 20 май 2017, 21:13 от Lady Cassiopeia Duval

# 95
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Изгледах и аз последните накуп. Моето мнение е, че следващият сезон ще е сезонът на "завръщанията" Mr. Green Сигурна съм, че съпругът на Джо ще го е хванало любопитството и ще провери къде работи колегата, който му преотстъпи таксито Wink
НЕ харесвам Джаксън и Маги като потенциална двойка, но сцената където стояха тримата и моментът, в който някакси всички осъзнаха чувствата си, много ми хареса.

Финалът... за мен беше слаб и все още мисля, че това трябваше да бъде последният сезон. А сега продължаваме с повтарянето на сюжети и... нищо, което не сме виждали преди.

# 96
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Изгледах и аз последните накуп. Моето мнение е, че следващият сезон ще е сезонът на "завръщанията" Mr. Green Сигурна съм, че съпругът на Джо ще го е хванало любопитството и ще провери къде работи колегата, който му преотстъпи таксито Wink
НЕ харесвам Джаксън и Маги като потенциална двойка, но сцената където стояха тримата и моментът, в който някакси всички осъзнаха чувствата си, много ми хареса.

Финалът... за мен беше слаб и все още мисля, че това трябваше да бъде последният сезон. А сега продължаваме с повтарянето на сюжети и... нищо, което не сме виждали преди.

Абсолютно съм съгласна, много слаб финал. А тая Маги е най-добре да я разкарат. Изключително нереален образ, не е възможно един толкова добър специалист да е толкова лабилен, наивен, вдетинен и т.н.  Образа и започна прекалено много да прилича на Амилия, но поне там знаем, че тя е наркоманка та донякъде се обяснява нейната лабилност, доколкото при Маги обяснение няма.

# 97
  • Мнения: 4 871
Не само че няма да я разкарат Маги,  ами в следващия сезон ще гледаме и любовни трепети.

# 98
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Не само че няма да я разкарат Маги,  ами в следващия сезон ще гледаме и любовни трепети.

Е то е ясно, че няма да я разкарат, черна е все пак Wink  Гей и черни жени не се разкарват Wink

# 99
  • Мнения: 15 808
Не само че няма да я разкарат Маги,  ами в следващия сезон ще гледаме и любовни трепети.

Ако ще я залюбват с Джаксън това ще бъде пълна глупост. Той и тя изобщо не пасват, като двойка. Предпочитам да го гледам в комбинация с лудата Ейприл - поне на нейните глупости й свикнах. Сега, ако и Маги ще откача аман  Stop

А на Делука няма ли да му намерят някое добро момиче - толкова хубаво, добро и възпитано момче - хич не му отива дивачка, като Джо. Тя си е точно за Алекс - приличат си и си отиват Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 274
Делука, милия, аз ще го взема, щом никоя не го иска  Heart Eyes

# 101
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Делука, милия, аз ще го взема, щом никоя не го иска  Heart Eyes
Joy

Да много е сладък, като кукла Wink

# 102
  • До морето
  • Мнения: 7 155
Толкова накъсан сюжет, целият сезон все едно е писан от пет различни сценарни екипа и после са навързвали сериите. Тотална боза. 4-5 епизода въртят едно и също нещо, другите почти не ги дават, после го зарязвят, почват друг сюжет пак само с двама-трима актьори, другите я минат в кадър, я не. Тръгва някяква супер драма, съспенс и накрая се развива по най-баламския начин. Първо тоя побой над Делука, дето беше егати световната драма, та го дъвкаха 15 епизода. Те какви ли не глупости са правили, за един бой стана вселенски проблем. После Джо и Алекс точно като в сапунка - 23 епизода не успяха да се разберат и не стана ясно заедно ли са или не са. То по принцип нея май последните 5 епизода не са я давали, та нямаше как. Делука и него  горкия го пратиха в 6та глуха. От два сезона се влюбва в Джо и накрая и репликата не го оставиха да си довърши.
Джаксън и Кепнър последно ги даваха в планината- преспаха, простиха си и уж май се събраха. 5 епизода тишина и бам Джаксън и другата невръстеничка. Тя пък да ми е толкова противна, почти колкото Кепнър.  Как отвратително се държеше с майка си, щото й разваляла комфорта и не я питала дали може да покани някой на вечеря като й била на гости. Майка й чак си замина без да й каже, че е болна. После пък преди смъртта й Джаксън й обещал да се грижи за Пиърс?!?!?! Как пък баш той??? Някой сеща ли се за една обща сцена между двамата, в която досега да е станало ясно, че те са много близки приятели. А сега пък и ще ги събират?
За инфантилното й поведение спрямо Ригс и Мер пък да не говори - тя му се натисна, той я отряза някъде в 10тата минута на втори епизод и Мередит цял сезон се пристисква да не би да я нарани..... сестра ми, та сестра ми.....
Оуен и Амилия 20 епизода се разминават по коридорите и си разменят по 3 реплики на епизод.
Миник, другата супер измислена героиня. Очаквах да изчезне след 3 епизода, те го разточиха като градински сопол , та бунтове, неподчинение, отстранявания и какво ли не - мина и замина без нищо конкретно да е станало. Буря в чаша вода. Никой вече не я коментира, кому беше нужно?!?!?!
И финалът и той като сезона - бозав, накъсан и нелогичен! Не съм доволна, въобще не съм доволна.

# 103
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Просто се изтърка, Шонда вече не е на ниво.

# 104
  • Мнения: 5 478
Толкова накъсан сюжет, целият сезон все едно е писан от пет различни сценарни екипа и после са навързвали сериите.

И аз така мисля... от едната до другата серия забравям какво е било  Tired

Скрит текст:
Актрисата, която играе Джо, роди скоро и вероятно затова там потулиха нещата засега.
Маги явно си е паднала по Ейвъри, но не ми е струва той да има нещо към нея... Но пък знае ли се  ooooh! Тя изглежда по-възрастна от него и ми е изключително несимпатична като персонаж (а и като визия). Стефани - не ми се искаше да напуска, но поне не я убиха, а ще си потърси щастието.  Laughing
Мередит сякаш наистина се зарадва, когато Ригс скочи да тръгва към мястото, където е Меган. Предполагам, че ще е тя наистина. С тази червеникава коса, която се видя, когато я свалиха на носилката...

Общи условия

Активация на акаунт