Искам да кажа ... (117)_10.04-16.04

  • 64 609
  • 1 067
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 45 647
Renko, лесно се даваш! Дай да й поизвием ръчичките! Барем да има после тренинг за месенето!

# 661
  • Мнения: 22 030
Утре ви почвам със съветите за месенето, та да си легнете по навреме днес де  Joy.
Така заплашително..... може и да не те огрее! Дай нещо за душата/очите- пожарникари, сърфисти....

https://www.firefighterscalendar.com.au/calendars/2017-firefighters-calendar, аз ако го имам този под ръка нито съвети, нито машина ще ми трябват, ама дано ви умилостя Simple Smile

# 662
  • София
  • Мнения: 18 680
Днес съм ранобудна. Хелоу Hug Нямам планове за днес, освен обяд с любима приятелка. Мисля да мързелувам активно Laughing

# 663
  • Мнения: 15 745
Утре ви почвам със съветите за месенето, та да си легнете по навреме днес де  Joy.
Така заплашително..... може и да не те огрее! Дай нещо за душата/очите- пожарникари, сърфисти....

https://www.firefighterscalendar.com.au/calendars/2017-firefighters-calendar, аз ако го имам този под ръка нито съвети, нито машина ще ми трябват, ама дано ви умилостя Simple Smile


Абе, Даун, тоз младеж ако го срещна последното, за което ще се сетя са козунаци...  Joy

Измих си терасата и ще запрашвам на село аз. Не ме свърта в тази кутийка. Предвидливо съм си взела книгата, защото подозирам, че оная мойта черга ще ми се разсърди, ако не я ползвам...  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 45 647
 Embarassed Аз доволен!

# 665
  • Мнения: 22 030
Виж сега Алич, то месенето е...

Мари, това значи ли че ще откликваш на истерични обаждания?

# 666
  • Мнения: 15 745
Виж сега Алич, то месенето е...



Тъй, де, тъй, аз на външен вид и на пипане го докарвам на козунак.... Mr. Green

# 667
  • София
  • Мнения: 18 680
А, днес по църковна традиция не се подхващала никаква работа, колко хубаво Mr. Green

# 668
  • Мнения: 22 030
Виж сега Алич, то месенето е...



Тъй, де, тъй, аз на външен вид и на пипане го докарвам на козунак.... Mr. Green

Алич, пепел ти на клавиатурата, ако пак толкова твърд го докарам, наистина ще ти го шпратя да си подпреш дувара.

# 669
  • Мнения: X
Домът е там, където си ти!

Абе не е баш така, но върши работа за самовнушение.  Laughing

Аз сега си самовнушавам, че трябва да си изпия най-накрая кафето и да се оправям за излизане. Ще търсим православната църква във Валета. Просто си представям как ще се ръкомаха и вика, докато най-вероятно не я намерим. Имаме някакъв спомен от преди 10 години къде беше...
ММ е надул Металика да поздравява съседите за Good Friday сигурно.

# 670
  • София
  • Мнения: 6 274
Боядисах яйцата. Толкова им се канех, че половината от 20 се напукаха, а специално не купих бели, а такива каквито си консумираме по принцип - от свободни кокошки.
Сега ще има по 1-2 за борба и много за ядене.


https://www.firefighterscalendar.com.au/calendars/2017-firefighters-calendar, аз ако го имам този под ръка нито съвети, нито машина ще ми трябват, ама дано ви умилостя Simple Smile


Що ли ми трябваше да го отварям този линк? Embarassed

# 671
  • Мнения: 15 745
Виж сега Алич, то месенето е...



Тъй, де, тъй, аз на външен вид и на пипане го докарвам на козунак.... Mr. Green

Алич, пепел ти на клавиатурата, ако пак толкова твърд го докарам, наистина ще ти го шпратя да си подпреш дувара.


Не бе, ще го направиш да прилича на мене - мекичък, сладък и пуфкаф  Mr. Green

А, днес по църковна традиция не се подхващала никаква работа, колко хубаво Mr. Green

Да, с нетърпение очаквам да си ида на къщата и комшийката да се провикне, че днес е празник и нищо не се прави  Mr. Green

# 672
  • Мнения: 4 781
Допивам си кафето и мисля да отидем да покараме малко колела, после релакс, че съм хванала много хубава книга ("Щиглецът"), ще напазаруваме и вечерта може и да се видим с някои приятели, както дойде.

# 673
  • Мнения: 22 030
Виж сега Алич, то месенето е...



Тъй, де, тъй, аз на външен вид и на пипане го докарвам на козунак.... Mr. Green

Алич, пепел ти на клавиатурата, ако пак толкова твърд го докарам, наистина ще ти го шпратя да си подпреш дувара.


Не бе, ще го направиш да прилича на мене - мекичък, сладък и пуфкаф  Mr. Green

А, днес по църковна традиция не се подхващала никаква работа, колко хубаво Mr. Green

Да, с нетърпение очаквам да си ида на къщата и комшийката да се провикне, че днес е празник и нищо не се прави  Mr. Green

Ти не си пуФкаФка, но котаните  Crazy. Ще ги мачкам някой ден аз Simple Smile.

# 674
  • Мнения: 2 247
Малеее, одъртях, щом младежа и козунака са ми на кантар  Joy
Честит рожден ден на Марианка.

Общи условия

Активация на акаунт