Искам да кажа ... (117)_10.04-16.04

  • 61 244
  • 1 067
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 22 036
Даун, да ти вдигна малко настроението, а?
Докато даваха рекламите по телевизията, а аз се мажех със 100 мазила- я за пети, за вежди, за петна, за бръчки..... и щерката ми каза да ги зарежа, и да си купя Персил. В рекламата казвали, че премахва всички упорити петна.  Mr. Green
Тарти, сполучила си на Великден!
Лина, без думи съм! Бързо да минава!

 Joy

 Супер е щерка ти. Аз съм ОК, проблема е с приятели Sad. Ама и те ще са ок.
Вчера си говорихме много с детето и то се оплака от баща си. Ако знаете колко е трудно да защитаваш бившия, ама той наистина го обича и е просто досаден понякога.

Не иска да кара с него, а моята кола му е по-трудна, макар че и двете са с ръчни скорости. Баща му го стресира. Не го прави нарочно, просто е такъв и не се съобразява, че се изисква време, за да свикне със скоростите и съединителя.

Добре че се отпусна и поговори. Той знае, че винаги ще съм до него и, че всичко може да ми каже. Вчера сподели, че двама от приятелите му са в депресия, единият фоворил за самоубийство. Не знам какво да направя. Познавам родителите, но няма голяма полза да говоря с тях. Казах му да му каже да отиде при училищния психолог и ако иска и с мен да поговори. Преди време го търсихме по нощите и синът ми беше много уплашен.

Добри деца са, не взимат наркотици, не пушат. Момчето, което има проблеми пие понякога, но не е редовно. Добър спортист е, просто с родителите си има проблеми.

Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 05:36 от Down Under

# 1 066
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 087
Здравейте, може ли едно рамо?
Малкият го боли зъб, плаче, паднала му е пломбата - Моля кажете зъболекар, който да работи днес  Praynig за София.
Започвам да търся в квартала.
Благодаря предварително!

# 1 067

Общи условия

Активация на акаунт