Слънце вече нека грее, детски смях да ни залее - Април 2017, Тема 15

  • 49 887
  • 610
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, аз изпълнявам само поръчки на децата все пак Laughing
Вземи мерки за гърдите, че ако се запушиш, е кофти.

# 31
  • Мнения: 1 111
На първото бебе заради стряскането му повивах ръцете, че не можеше да спи. Този се стряска, но продължава да спи обикновено и не повивам.
Голямата колика натисна бебо, взе да се засинява от рев на моменти, а гърдите ми вече са супер разтегливи 😁 Поне качва детето, че и това ми беше голямо притеснение.

# 32
  • Мнения: 391
Манха  bouquet за темата!
И аз въртя козунаци в хлебопекарната амааааа то си ми и личи.Предупредиха ни още като я купихме да внимаваме,че да не заприличаме на хамстери след няколко месеца  Mr. Green
Пърпъл това с магнезия е малко преувеличено,аз го спрях от раз и нищо ми няма  Peace
Някой има ли мнение за бебешката козметика на Клоран?Хубава ли е?Още се мотам с козметиката за бебо и капки за колики не съм взимала,педиатъра ли ги изписва или ние си решаваме какви  newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Аз приемах магнезий 3х1 и го спрях от раз в началото на 9тия месец. Не знаех, че трябва да намалям приема му постепенно.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моя освен, че се стряска и сънува много, и приревава на сън.
Ние и тази вечер сме на вълна колики. Мъжа ми му вади пръцките със специална техника  Laughing Надявам се и тази вечер да спи спокойно, че днес цял ден мрънка и квичи, горкото. За момента май няма много полза от нещата, които му давам за коликите. Май и прехваленият от неонатоложката сироп ще се окаже пълен шит, но ще му дам шанс още някой друг ден.

# 35
  • Мнения: 1 111
Аз съм ползвала бебешкия шампоан/душ гел на Клоран и съм доволна.

# 36
  • София
  • Мнения: 285
Аз не пия кой знае какви дози магнезий и мислех от раз да го спирам днес. Все ми се иска да е овне, а не теле до последния ден на термина  Laughing, но каквото - такова. Аз капки за колики не съм вземала, подариха ми едни Колийф, но не ми харесва, че се дават смесени с кърма/АМ от шише. Все ми се иска да кърмя и да не я уча на шише, но ще видим.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 594
Ох, пак трудно се насмогва, 3 страници за 1 ден  Grinning
Белинда, коша на количката ми има и матраче, и колан. Твоята с какво е като няма матраче  newsm78
Матрачето даже има и калъф при мен  Laughing Имам и механизъм за отваряне на едни дупки на дъното на коша, уж да се проветрява, ама какво ще се проветри, като има матрак там, не знам  Thinking
Исках и да питам, вие момичета какво слагате в коша? чаршаф? или направо от онези, тип порт-бебе ? Имам иначе протекторчета, които са с размера на матрачето вътре. Много тъп въпрос, но наистина не знам какво да приготвя за количката  newsm78 Embarassed
Вече повечето от вас са на вълна кърмене, колики, разходки .... а аз още количката пера и оборудвам  Joy

П.С.  поправям се: Писала си, че имало матрак ... ама то какво друго да има?  Thinking На фазер ли ще дреме това бебе в количката  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 111
Аз в количката постилам памучна пелена. Вчера падна голямо чудене с какво да го завия...

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Аз върху дюшечето слагам пелена,а го завивам с поларено одеало,че ми се вижда хладно само за пелена.Като се постопли още малко само с пелена ще го завивам.Всичко се преценя според времето.Ние първата разходка я направихме на 8-мия ден.

# 40
  • Мнения: 299
Привет момичета! Не съм се включвала много отдавна, но идвам да се похваля.
Вчера с планово секцио се появи новата ми любов - Кристиан!  Heart Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 594
Значи и аз така ще правя - протекторче, пелена, и отгоре завит с одеалце Simple Smile
Flower, честито момченце! Да ти е жив и здрав и да има много късмет  ylinfant

# 42
  • Мнения: 1 341
Flower честит син Simple Smile да е жив, здрав и силен Simple Smile
Ох със завиването и аз вече всеки ден се чудя махам едно слагам друго поларени, тънки одеялца и все и са ледени ръцете на моята кокона.
А за количката и аз отдолу се чудех, само една пеленка за чаршаф мисля да ползвам. Сега пък казвате протектор за кое? В комплекта ли си е или трябва да купувам  newsm78 аз май само матрак имам ...

# 43
  • София
  • Мнения: 18 679
П.С.  поправям се: Писала си, че имало матрак ... ама то какво друго да има?  Thinking На фазер ли ще дреме това бебе в количката  Laughing
Що, в летния кош и коша за кола матрак имаш ли или го слагаш директно върху пластмасата Laughing Както и да е, пошегувах се, но вече всички сме много бременни Laughing

Пак много спах. Мислех една уговорка за обяд да си направя - оттече ooooh! Ще взема да си пооправя градинката на терасата, че мъжа ми е обещал като се роди бебето, той да я поеме, което нямам търпение да видя как ще стане hahaha

Непрекъснато съм с усещането, че съм забравила нещо важно и не мога да се светна какво newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 5 471
Благодаря за новата тема  bouquet

За количката и аз съм сложила матрак,струва ми се твърд коша без него,нашия е трансформиращ се.Върху матрачето слагам пеленка и завивам с памучно одеялце.Вчера времето беше уникално,цял следобед прекарахме на вън.

За коликите давам Колийф,но не виждам особен ефект,Борис си се свива,напъва се,ръмжи и проплаква с тях и без тях.

miss july   ,каква е техниката за вадене на пръцки?
Flower   ,честита радост!Живо и здрава да ти е момиченцето.

Общи условия

Активация на акаунт