Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 109 663
  • 725
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 723
Обмислям да пробвам една от мезотерапиите на Дуписима - с Конжонктил (Conjonctyl), което е като филър на базата на органичен силиций и стимулира образуването на колаген, еластин и т.н... понеже за разлика от класическите филъри, този уж било безопасно да се слага в зоната около очите си мисля да пробвам за сенките и хлътването дали ще има ефект.

Някоя от вас пробвала ли я е да каже отзиви? Една инжекция е 100лв, а там ми обясниха, че 3 би трябвало да са достатъчни за попълване на хлътването под очите... малко прекалено хубаво, за да е истина ми се струва..  Thinking

# 181
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Имаше коментари, че е много болезнена.

# 182
  • София
  • Мнения: 2 434
Отворих сайта на Дуписима да прочета за мезотерапиите ....

И от много неща съм се възмущавала, но за това просто не се сдържах .....  #Crazy


**************С конжоктил се прави терапия против стареене, но това трябва да започне още в началото на 20-те години, за да има ефект в дългосрочен план.****************** /извинявам се за спама/

# 183
  • Мнения: 86
Това е чудесно, бързо възстановяване  Hug
Много ти благодаря, Алена  Hug

# 184
  • Мнения: 460
Бързо възстановяване и аз ти пожелавам.  Peace

# 185
  • София
  • Мнения: 1 941
Ти какъв ефект очакваш и желаеш? LPG ендермолифт има механично въздействие, докато Легаси дава много повече. Но зависи от какво имаш нужда и с каква цел го правиш.
Най-вече повдигане на контура.

# 186
  • Мнения: 300
Привет, момичета. Не съм много сигурна дали въпросът ми е много подходящ за темата.  Embarassed Става дума за един вагинален проблем, който имам. Наближавам 40-те и съм раждала жена. За съжаление там отдолу нещата много се отпуснаха и се появиха нещо като тъмни сенки.. Освен това имам и друг проблем, който не знам дали е свързан с другите неща. Получавам леко изпускане от време на време. Въпросът ми е някоя от вас сблъсквала ли се е с такова нещо и как може да се извърши подмладяване в тази зона..? Много ме комплексира цялата история и се чувствам ужасно зле. Вече с какво ли не се борих бръчки, стрии, килограми. Сега и това.  Cry

# 187
  • Мнения: 3 480
В темата за ранното остаряване доста се обсъждаха подобни проблеми. Имаше и линк към отделна тема точно по въпроса, който те интересува.

# 188
  • Мнения: 684
Здравейте дами,

Днес ходих в Нирвана на консултации относно Легаси. Там пакета е: 3 процедури Легаси + нещо си /не го запомних/ за 650 лева и дамата ми каза, че 3 процедури в повечето случаи са достатъчни и след няколко месеца се прави поддъжаща процедура. Преди малко звънях в Скин Лайн и там пък ми казаха, че 3 са недостатъчни и трябва да се направят най-добре между 8-12 процедури. Там цената за 3 процедури, пак в комплект с нещо друго е 570 лева.
Но най-случайно попаднах на сайта на Борекс и там има промоция - 4 процедури за 440 лева. Прочетох, че има много доволни и от Нирвана и от Скин Лайн, но не срещнах никой да изказва мнение за Борекс. Дали някой си е правил Легаси там, защото разликата в цената е голяма, а в дадения момент търся възможно най-бюджетния вариант.

Аз ходих в Нирвана и от 3 процедури (+ Интрасютикал+хидрафейшъл) - не само, че не видях ефект, ами като че ли ми се изявиха назолабиални, а преди процедурите не си личаха  Confused

За Борекс нямам впечатления  Wink

# 189
  • Мнения: 684
Цвети, хубаво, че не си тръгнала да разграждаш филъра.
И при мен първия път се получи точно така. Ванеска ми го слага. Правила ми е много манипулации и и имам голямо доверие. И все се дърпах за устните, накрая ме нави. И като се появиха едни сини. червени петна....няма замазване  Embarassed. Около седмица бях така, после постепенно се възстановиха, но и за мен беше много травмиращо и некомфортно  Embarassed. Не стига, че ме боляха, ами и пред другите се чудех какво да казвам...  Embarassed
След година - две пак и се доверих за филър в устните - този път нямаше нищо общо. Нито ме боля, нито после си личеше по нещо, нямаше дори следа.

 Hug

# 190
  • Мнения: 2 805
Отворих сайта на Дуписима да прочета за мезотерапиите ....

И от много неща съм се възмущавала, но за това просто не се сдържах .....  #Crazy

**************С конжоктил се прави терапия против стареене, но това трябва да започне още в началото на 20-те години, за да има ефект в дългосрочен план.****************** /извинявам се за спама/

Отвратителни търгаши са повечето! На 20 да започнеш с инжекции и мезо, и филъри! Толкова прекаляват с рекламите в описанието на предлаганите процедури всички клиники. Никога не се информирайте САМО от  сайта на клиниката/студиото/центъра, където четете за някоя процедура. Там са описани в розовееща чак заслепяваща светлина и с единствената цел да я продадат. Има сайтове, статии - четете и от там.

Аз съм била свидетел как човек, работещ в клинка, в която аз правих процедура, се възмущаваше от описанието направено на сайта на клиниката за същата тази процедура. Защото тя реално се среща с  клиентите лице в лице и когато реалния резултат не съвпада с вълшебното описание ...на нея и се задават въпроси от рода на ЗАЩО? и "аз дадох толкова пари, пък дупето ми още си виси"

# 191
  • Мнения: 2 805
Цвети, хубаво, че не си тръгнала да разграждаш филъра.
И при мен първия път се получи точно така. Ванеска ми го слага. Правила ми е много манипулации и и имам голямо доверие. И все се дърпах за устните, накрая ме нави. И като се появиха едни сини. червени петна....няма замазване  Embarassed. Около седмица бях така, после постепенно се възстановиха, но и за мен беше много травмиращо и некомфортно  Embarassed. Не стига, че ме боляха, ами и пред другите се чудех какво да казвам...  Embarassed
 Hug

Това не е добра реклама на Ванеска и леката й ръка...точно обратното  Simple Smile

# 192
  • Мнения: 86
Цвети, хубаво, че не си тръгнала да разграждаш филъра.
И при мен първия път се получи точно така. Ванеска ми го слага. Правила ми е много манипулации и и имам голямо доверие. И все се дърпах за устните, накрая ме нави. И като се появиха едни сини. червени петна....няма замазване  Embarassed. Около седмица бях така, после постепенно се възстановиха, но и за мен беше много травмиращо и некомфортно  Embarassed. Не стига, че ме боляха, ами и пред другите се чудех какво да казвам...  Embarassed
След година - две пак и се доверих за филър в устните - този път нямаше нищо общо. Нито ме боля, нито после си личеше по нещо, нямаше дори следа.

 Hug
DanMary, благодаря ти  bouquet
Определено днес нещата изглеждат много по-добре от вчера  Laughing Отокът в зоната над горната устна е леко поспаднал, а за хематомчето е ясно, че ще си го понося известно време. Понякога тези неща не зависят нито от нас, нито от специалиста, а от спецификата на устните и тъканите. Иначе определено Ванеска е много добър специалист, казва какво е подходящо за даденото лице и по време на самата процедура обяснява какво точно прави, и непрекъснато искаше да знае как се чувствам. Аз за пръв път бях при нея (благодарение на този форум) и определено ме спечели, даже имам записан час за филър в хлътвания под очите  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 26 апр 2017, 17:39 от ЦветиКо

# 193
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Отворих сайта на Дуписима да прочета за мезотерапиите ....

И от много неща съм се възмущавала, но за това просто не се сдържах .....  #Crazy

**************С конжоктил се прави терапия против стареене, но това трябва да започне още в началото на 20-те години, за да има ефект в дългосрочен план.****************** /извинявам се за спама/

Отвратителни търгаши са повечето! На 20 да започнеш с инжекции и мезо, и филъри! Толкова прекаляват с рекламите в описанието на предлаганите процедури всички клиники. Никога не се информирайте САМО от  сайта на клиниката/студиото/центъра, където четете за някоя процедура. Там са описани в розовееща чак заслепяваща светлина и с единствената цел да я продадат. Има сайтове, статии - четете и от там.

Аз съм била свидетел как човек, работещ в клинка, в която аз правих процедура, се възмущаваше от описанието направено на сайта на клиниката за същата тази процедура. Защото тя реално се среща с  клиентите лице в лице и когато реалния резултат не съвпада с вълшебното описание ...на нея и се задават въпроси от рода на ЗАЩО? и "аз дадох толкова пари, пък дупето ми още си виси"



Аз откакто чух по радиото тяхна реклама с Н.Лзанова - нямам никакво желание да ги разучавам. Другото място, на което се надявам никога повече да не ми стъпи крака е Нирвана.



Привет, момичета. Не съм много сигурна дали въпросът ми е много подходящ за темата.  Embarassed Става дума за един вагинален проблем, който имам. Наближавам 40-те и съм раждала жена. За съжаление там отдолу нещата много се отпуснаха и се появиха нещо като тъмни сенки.. Освен това имам и друг проблем, който не знам дали е свързан с другите неща. Получавам леко изпускане от време на време. Въпросът ми е някоя от вас сблъсквала ли се е с такова нещо и как може да се извърши подмладяване в тази зона..? Много ме комплексира цялата история и се чувствам ужасно зле. Вече с какво ли не се борих бръчки, стрии, килограми. Сега и това.  Cry

Изпускането обсъди и с АГ лекар. Зная, че правят и естетични корекции, но не мога да дам конкретни препоръки  Peace

# 194
  • София
  • Мнения: 4 714
Отворих сайта на Дуписима да прочета за мезотерапиите ....

И от много неща съм се възмущавала, но за това просто не се сдържах .....  #Crazy


**************С конжоктил се прави терапия против стареене, но това трябва да започне още в началото на 20-те години, за да има ефект в дългосрочен план.****************** /извинявам се за спама/

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
То, това няма нужда от коментар.
Сега, ако има някакъв проблем - да, ама чак пък толкоз... на 20 г? а на 30 ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт