Да ритне ОКТОМВРИйското човече, мама с нетърпение очаква вече! - Тема 4

  • 34 340
  • 725
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема?

Опции:

# 15
  • Мнения: 18 272
Semra, съболезнования! Hug Не се връзвай на суеверия, като се замислиш всички имат скрита логика, далече от врелите-некипели. За бременната и погребенията, ясно е - не е препоръчително жена в такова положение да се разстройва и поверията имат за цел да я предпазят. Ти си знаеш най-добре как ще ти понесе. Примерно на мен самите гробища ми действат някак успокояващо, но ритуалът и депресантската реч на свещеника ме разстройва ужасно. Ти си знаеш най-добре, а на свекърва ти й предай, че ако бебето се роди жълто, ще трябва тя да се замисли дали не е съгрешила. Винаги можеш да почетеш паметта на баба ти и като изнасяте 40 дни. Тогава и първоначалният шок е попреминал и близките ти също ще са по-спокойни,а това също влияе.

# 16
  • Мнения: 69
Имах предвид, че чакаме момченце, а бременността ми е чрез ин витро в Селена Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 629
Здравейте , момичета. ...
Здравей, аз се следя при д-р. Сигридов. Моя приятелка се е записала на платена женска консултация при д-р Ковачева в същия МЦ. И си взима болничен от рецепцията. 

Новата темичка е супер.  Hug Hug Hug

Аз сънувах кошмари тази нощ как един доктор се опитва да ми пробие вените с една многооо дебела игла и не става и не става ... ужасно беше. Това се дължи на факта,че три пъти месечно се бода за нещо, вече лудите ме хващат. Последния път на сестрата в Сити клиник и стана зле, защото не можа да ми пробие вената и сигурно 8 пъти вади и слага и иглата и само ме питаше" Добре ли сте?", а самата тя щеше да припадне ...

Аз от вчера съм в 15- та седмица, а моя приятелка е в 18- та и вече усеща бебето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  чакам с нетърпение ....

# 18
  • Русе
  • Мнения: 52
Записвам се в новата темичка. Благодаря ти Деси.
Вчера свекървата ми се скара, че не трябва да се подстригвам. Как да стоя така 9 месеца Sad
Няма да я слушам, вие какво мислите?

# 19
  • Мнения: X
Аз се подстригах миналия месец, изобщо не вярвам в такива суеверия. Смятам и да се подстригвам, и да се боядисвам при нужда. Grinning
Семра, съболезнования  Hug Аз бих отишла, щом така го усещаш, значи така трябва да направиш.
Вики, аз също съм бременна от инвитро в Селена  
Grinning. Ти при кой лекар беше ? Аз при Минев, много го обичам този човек  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 35 072
И моята коса плаче за ножисата ама майка ми не дава и дума да става..
Ще си ходя така явно.
И за гробищата съм малко на кантар. Трябва да ида с майка, за да почисти на дядо гроба, но тя май не е много навита да ходя. Идва малко по- суеверна на моменти Simple Smile

# 21
  • Мнения: 69
И аз се боядисвам, още не съм се подсригвала, но само защото не спира това гадене.
При др. Ставрев съм, а Минев имам чувството, че спи в болницата - виждала съм го и в събота и в неделя... Simple Smile аз се колебаех между двамата, в крайна сметка при Минев така и не отидох

# 22
  • Мнения: 4 005
Семра,съболезнования.Както усещаш така направи.В суеверия не вярвам и не бих се съобразявала с тях,но по принцип съм много чувствителна и много лесно се разтройвам и незнам в твоя случай как бих постъпила. Confused А такива емоции не са много желателни за бременна жена.

За подстригването,аз съм с дълга коса но си вземам връхчетата на всеки 3-4 седмици.Боядисвам се през същия интервал с безамонячна боя.Не робувам на суеверия.

# 23
  • Мнения: 35 072
И аз планирам едно боядисване следващия месец. Последното ми беше през Януари. Така че може да издържа с едно боядисване до края..Времето ще покаже.

# 24
  • Мнения: X
При др. Ставрев съм, а Минев имам чувството, че спи в болницата - виждала съм го и в събота и в неделя... Simple Smile аз се колебаех между двамата, в крайна сметка при Минев така и не отидох
Минев е почти винаги там, да. Ходила съм и в събота, и в неделя. Никога не връща пациенти, дори такива, които са без час или уговорка. Просто е уникален доктор и човек  Heart Eyes
И аз се чудих кой от двамата да избера, но се срещнах с д-р Минев и до Ставрев не стигнах  Grinning

# 25
  • Мнения: 35 072
Оф, писна ми от тая хрема. Всеки ден, постоянно.. Понякога и с кръв Sad

# 26
  • Мнения: 627
Едва се наспивам от този запушен нос и аз....Майка ми е същата за подстригването- не и толкова. А иначе не е суеверна.

# 27
  • Мнения: 69
Важен е крайният резултат. А по мое мнение Ставрев и Минев са водещите имена в Селена специално за ин витро. Жана, ти на ФМ при кой ходи?

# 28
  • Мнения: 1 130
Записвам се в новата темичка. Благодаря ти Деси.
Вчера свекървата ми се скара, че не трябва да се подстригвам. Как да стоя така 9 месеца Sad
Няма да я слушам, вие какво мислите?
Това все едно аз съм го писала, след като ми каза: "Не мислиш, че е рано да се подстригваш, да не му отрежеш нещо!", аз отидох и се подстригах с кеф  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 005
Аз вече три пъти се подстригах.Много по-жива си усещам косата.Това няма нищо общо със състоянието на бебето в коремчето.Ако има някаква връзка,значи не трябва и да се обезкосмяваме и ноктите да не трябва да си режем.
Че и аз както съм с момченце. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт