Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 4 328
с глътнат корем, без дишане и без дъФка Naughty

интересно какво предполага да се случи след като спре с измислената си диета?

# 586
  • София
  • Мнения: 62 594
сигурно и в тийн0проблем няма толкова неосъзнати екземпляри. Все едно чета дете на 10.

# 587
  • Варна
  • Мнения: 737
с глътнат корем, без дишане и без дъФка Naughty

интересно какво предполага да се случи след като спре с измислената си диета?



Ще върне тройно килограмите си и ще пусне тема,че дебелее от въздуха Stuck Out Tongue

# 588
  • Варна
  • Мнения: 7 149
Странна работа - или плод, или пакет солети. Ми едно и също е, к'во...
Пък преди да се качиш на кантара и веждите трябва да са добре оскубани...

# 589
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 036
И перфектно епилирани, даже и лак по ноктите да няма Wink.

# 590
  • Мнения: 9 702
Е, поне главата е ясно, че я е изпразнила предварително Laughing

# 591
  • София
  • Мнения: 4 328
вече извън смешката, но такива като се увлекат и олекват с 21 грама щета.

# 592
  • София
  • Мнения: 62 594
ние се смеем тук, но се сетих за себе си, преди десет години, когато започнах да качвам, а се надявах да сваля килограми. Толкова не ми се вярваше на показанията на кантара, че започнах да си измислям всякакви причини да не мери точно - или показва в рамките на измервателната грешка (сякаш предишните пъти не е била същата вероятност за грешка), или паркетът се е разместил точно там, където стои кантарът и затова даваотклонение, обаче за беда на децата винаги показваше без грешка.. А не съм била от отчаяните желаещи за отслабване.. Затоова написаното от въпросната потребителка е напълно вероятно - това е борба за всеки грам.

# 593
  • София
  • Мнения: 12 488
За съжаление се оказа, че жената май не е добре психически. Търси си диети в сайтове за анорексия. Даже постна няколко в темата си.

# 594
  • Мнения: 16 870
То и само с тази част, която прочетохме в тази тема е ясно, че не е добре.

# 595
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 036
Цитат
След 3-годишна възраст още обичам човека до себе си и даже не ми е хрумвало да си харесвам някой или да флиртувам

# 596
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 817
Направо нобелов лауреат! 3 години!

# 597
  • Мнения: X
Може би аутокоректа е изиграл лоша шега възраст-връзка.

# 598
  • Мнения: 22 030
Странна работа - или плод, или пакет солети. Ми едно и също е, к'во...
Пък преди да се качиш на кантара и веждите трябва да са добре оскубани...

Всъщност, като съдържание на захар и калории е все тая. В плодовете има повече фибри, които ще допинесат за по-малкото килограми след тоалетната, а и нямат сол.

# 599
  • Мнения: 4 354
Може би аутокоректа е изиграл лоша шега възраст-връзка.

Е, чак пък толкова.

Общи условия

Активация на акаунт