Козметика за бебе???

  • 3 835
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 137
Аз ползвам Бюбхен,плозвала съм и на Нивея.Но о т Бюбхена съм най-доволна,а за подсичане-Бочко PeaceПудра не съм ползвала,въпреки,че си купих.

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ползвам всичко на Нивея.Шампоан,олио за тяло,съпун и пудра.За подсичане ползвам едно кремче дето ни го забъркаха в аптеката.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз ползвам на Бюбхен-олио,душ гел за коса и тяло и крем за подсичане.Но бях по-доволна от EVENT обаче го сменихме заради едно опъпчване/което нямаше нищо общо с козметиката,ама...педиатри.../.

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Използвам продуктите на Себамед.

# 19
  • Мнения: 8 917
Здравейте, чудя се каква марка козметика и какво е необходимо да купя за бебето? Какви кремчета, шампоани и тем подобни.  newsm78
Мами с опит кажете с какво трябва да имам за бебето?  bouquet

Бюбхен и Мустела. Peace

# 20
  • Мнения: 64
На Бюбхен ползвам гела /от глава до пети/ за къпане и масажното олио с невен, след банята. На Нивеа - нежен крем за лицето и сленцезащитен 30 фактор, от скоро. Бочко- за дупето и гънките, но рядко. 

# 21
  • Мнения: 554
Аз използвах в началото крема за подсичане на мустела и е разкошен, много съм доволна, също е гела за къпане на мустела. страхотни продукти са.
Сега съм с Пенатен, който ми пратиха от Германия, цялата серия, крем против подсичане, лосион  и гел за къпане. Гелът за къпане не съм го ползвала, защото имам от мустелата
Мустела е скъпа козметика, но си заслужава парите-няма да съжаляваш ако ги избереш
Успех!

# 22
  • София
  • Мнения: 290
Ползвам Мустела за след баня. Къпем я със сапун Бюбхен. Кремче за лице на Бюбхен, крем против подсичане също на Бюбхен, имам и Бочко. Крем слънцезащитен на Чико 50 фактор. От всичко по малко. Wink

# 23
  • Мнения: 670
Това е нашата козметика. Вече 8 месеца използвам Bubchen и Mustela и съм страшно доволна.
Шампоан за коса Bubchen
Бебешки гел за измиване Bubchen
Крем против подсичане с ланолин и витамини
Бебешко олио Bubchen
Сапун Bubchen
Овлажняваща крем-емулсия Mustela Stelatopia
Слънцезащитен крем за чувствителна кожа, SPF 50 Mustela
Cold cream за защита от околната среда Mustela
Почистващи кърпички с PhysiObébé Mustela
Почистващи кърпички за дупе Nivea cream

# 24
  • Мнения: 1 108
Ние ползваме Бюбхен, откакто сме родени Simple Smile
Доволна съм Simple Smile
И ние така-  сапун,душ-гел шампоан,олио и крем против подсичане

# 25
  • Мнения: 5 299
Козметиката е чИКО, а кремчето за подсечено дупе си го поръчвам в аптеката bowuu

# 26
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Клоран и Бюбхен съм най-доволна

# 27
  • Мнения: 3 760
Постът ми сигурно ще ти се стори странен, но до преди 2 седмици не бяхме ползвали нищо освен крем срещу подсичане на Бюбхен (много рядко), а от тогава - бебешко олио. Никакви шампоани, душ-гелове и т.н. Без тоалетни млека и лосиони. В началото дори не къпехме бебка, а само я обтривахме с мокра кърпа (е, понякога топвахме дупето  Laughing)  - докато зарастне пъпчето.
Кожата й е разкошна. Косата също. Личи си, че няма досег с изсушаващите сапонини. Иначе се попада в омагьосан кръг - измивните вещества изсушават, трябва олио, то омазнява и адсорбира прах...

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз се излъгах да купя сапуни тамън два-та си седят тука още.Ако използваш душ гел за къпане-не ти трябва.
Значи:
-крем за подсичане/по доволна съм от Себамед,отколкото Бюбхен/
-шампоан за глава и тяло/Бюбхен-голям е ,икономичен-довоолна/
-олио на Бюбхен-/в момента ползвам хидратиращо мляко за масаж на Клоран-изключително препоръчвам/.И по добре  мляко отколкото олио.Все пак лято идва.
-слънцезащитен крем/аз използвам на Мустела/
-почистващи кърпички-аз ползвам на израелската фирма Сано.По евтини са,а като качество не могат да се сравнят нито с Памперс,нито Нивеа.
това е основното,другото е при наличие на проблеми...

# 29
  • Мнения: 748
до скоро ползвахме само Бюбхен - крем против подсичане, душ-гел и олио, но преди две седмици като се подсече много жестоко пак опряхме до Бочко и Бейби-Тан.  Simple Smile
така че имай ги предвид и тях  Wink

Общи условия

Активация на акаунт