Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 4

  • 97 710
  • 771
  •   1
Отговори
# 345
# 346
# 347
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз даже не знам предлага ли се изобщо някъде или е спрян от производство, защото и в сайта на Горение го няма  newsm78

# 348
  • Мнения: 28 493
Аз даже не знам предлага ли се изобщо някъде или е спрян от производство, защото и в сайта на Горение го няма  newsm78
Щом и в сайта го няма значи вече не се предлага, а хубава машина беше, защо ли го спряха?

# 349
  • Мнения: 70
Здравейте, момичета, аз имам Филипс и съм си доволна, но много харесах Инстант Пота. Обаче вече го няма в наличност за Европа Sad Сега чакам за февруари, когато казват, че пак ще го пуснат. Изчетох и темата и още повече се навих. Момичетата, които го имат, според вас каква е "приемливата" цена за него? Защото го срещах и за около 400лв из амазоните...

# 350
  • Мнения: 28 493
Инка аз съм го купила за 99 евро без доставката, но има хора купили го и за по малко!

# 351
  • Мнения: 3 480
Не знам отворена ли си към еквивалент на ИП, аз взех това и съм доволна засега:

https://www.ebay.co.uk/itm/Pressure-King-Pro-6L-20-in-1-Digital- … el-/192399914584?

# 352
  • София
  • Мнения: 3 328
Инка аз съм го купила за 99 евро без доставката, но има хора купили го и за по малко!
Кой е сайтът? И кой - моделът?

# 353
  • Мнения: 28 493
Инка аз съм го купила за 99 евро без доставката, но има хора купили го и за по малко!
Кой е сайтът? И кой - моделът?
Аз го взех от Английския амазон, моделът е 7 в 1! Simple Smile

# 354
  • София
  • Мнения: 580
Някой ими ли кукър Silver Crest на Лидъл и пробвал ли е да пече кекс в него ? Може ли рецепта да сподели ?
Благодаря !

# 355
  • Мнения: 28 493
Някой ими ли кукър Silver Crest на Лидъл и пробвал ли е да пече кекс в него ? Може ли рецепта да сподели ?
Благодаря !
Слоукукъра с керамичното гърне ли имаш предвид или друга....

# 356
  • София
  • Мнения: 580
Някой ими ли кукър Silver Crest на Лидъл и пробвал ли е да пече кекс в него ? Може ли рецепта да сподели ?
Благодаря !
Слоукукъра с керамичното гърне ли имаш предвид или друга....
[/quote)

Ето този от снимката.

# 357
  • Мнения: 28 493
О не, не съм го виждала и не съм запозната с него? newsm78

# 358
  • Мнения: 756
Момичета, вчера се сдобих с мултикукъра, вдъхновена от вас и наистина съм изумена и щастлива каква разкошна придобивка е . Днес се опитах да направя пържени картофки / моят е на   Тефал/ и има функция crusty fry , но не се получиха въобще. Може ли някой да ми даде съвет как да го пържа или дали е възможно това ?
Благодаря

# 359
  • София
  • Мнения: 5 960
От две години се каня да си купя кукър и сега вече май е дошъл момента. За съжаление вероятно съм изпуснала всякакви изгодни предколедни намаления, но каквото такова.
Може ли да ми помогнете да избера измежду Редмънт RMC-M4502 E и Филипс HD4749/70?

Общи условия

Активация на акаунт