AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 440
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 489
Скрит текст:
Няма защо, Тони, просто написах това, което отдавна мисля. Все пак е добре да знаеш, че усилията ти са оценени и имат смисъл. Блогът на Петра наистина е страхотен. Когато търся ревю на нови продукти на Avon, особено за устни, винаги поглеждам и там, защото често й изпращат всички цветове от дадена серия червило, а и описва много добре цветовете.
Ще очаквам с интерес ревюто ти на почистващото олио.

Отново благодаря. Няма как да не ме зарадват думите ти, наистина Simple Smile

Добавям линк към ревюто. Опитах се да опиша подробно впечатленията си, надявам се да ви е полезно:
http://tonisbeautynook.blogspot.bg/2017/10/avon-true-nutra-effec … leansing-oil.html
Оле, Тони, блогът ти е прекрасен! Не само като информация, но и като подредба! Heart
[/quote]

Много ви благодаря момичета. Не съм очаквала да прочета такива хубави неща Simple Smile  bouquet Hug

За да съм малко полезна все пак, ще похваля един продукт на марката. Лосионът с макадамия, който изчезна преди време, а сега е в нова опаковка. Има страхотен аромат и ми е наистина много, много любим. Отдолу може да  видите за кой точно говоря. В следващият каталог вече официално ще се предлага.

# 436
  • Мнения: 13 836
Аз самата ползвах това олио миналата зима като го редувах с нощен крем. По принцип съм със смесена към суха кожа и понеже съм клощава, лицето ми е тип "изпито". По съвет на Брадата реших да му дам шанс и наистина се оказа че не омазнява кожата , нещо което много мразя - да лъщя вечер. Наистина то вълшебно попива след 10-15 минути като оставя усещане за подхранване и овлажняване до толкова че нямах усещане за опъване което би наложило допълнително намазване с нощен крем. Бих го повторила отново тази зима.

# 437
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Минавам да ви споделя първи впечатления от новите течни матови течни. Колежката ми даде мостри на TKO и Pinking About You, но нюда се оказа ужасен. А като ме попита кое искам, аз си избрах него първо. Кой ти знае че ще е такъв на устни. Все едно с вар се намазах.



Скрит текст:

Фуксията "TKO" обаче е приказна. Нанесох молив и с четка запълних. Разкошен цвят,  без да циганее за мен. Това е най-кофмортната матово/кадифена текстура, която съм носила. Без да изсушава, да се впива и разтича. Издържа около 4 часа и след това се изтри равномерно. Остана лек цвят като стейн. Почти не се усеща и изглежда естествено. Не е супер наситено, но предвид комфортната формула, предпочитам да нанасям 2 слоя. Като крем е и има доооста количества в тази мини формичка.

Скрит текст:


Тествах и новия парфюм Дует, който не е лош. Обаче аромата не е кой знае какво и трайността е малка. За суха кожа особено, няма да издържи повече от час. И наистина като се носят един върху друг двата, е най-добър. Иначе розовата част ми е прекалено сладка от горските плодчета, другата ми е супер, но бързо изветрява сама.

# 438
  • Мнения: 5 386
https://www.youtube.com/watch?v=Y97Qz9uU_ag

Аз си поръчах от бляскавите Love Spell, матовото Flushed

# 439
  • Мнения: 154
Има доста примамливи цветове,аз съм се спряла на Pinking about you от матовите,но още му се чудя и не съм го поръчала.  Thinking

# 440
  • Мнения: 2 834
И на мен ми хареса,мнооого и му се чудя дали да си го поръчам.

# 441
  • Мнения: 5 386
Точно за това матово/светлорозово/ коментират в блогове и клипчета , че е странно, като тебеширен цвят. Аналогът му от бляскавите нюанси сякаш е по-добър, но в-с на вкус....
Мат
Блясък

https://bestdayblogger.com/2017/05/31/avon-pout-lip-paint-by-mark-lippout/ Тук Pinking about you е под името Cozy .

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 20:52 от *Камея

# 442
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Ами аз точно този цвят показах по-горе и писах, че е ужасен. Не само тебеширен, но при мен стои буквално като вар. И хич не е толкова розов. На моята кожа е с някакъв блед прасковен оттенък, почти бял е. Прави устните да изглеждат сухи и подчертава всеки един недостатък. А фуксията е толкова хубава! Нищо общо нямат двата цвята.

# 443
  • Мнения: 5 386
Ивче, съгласна съм с казаното! На теб ТКО ти стои чудесно.

# 444
  • Мнения: 2 695
Ех, толкова му се точих на това светло розово. Sad

# 445
  • Мнения: 102
Момичета,препоръчайте ми крем за лице за чувствителна кожа за зимата.

# 446
  • София
  • Мнения: 3 757
Дами,
искам точно този лак и точно в този цвят...Тази серия лакове май-май ги няма...но с коя серия са заменени,моля помогнете...любим ми е... Hug
https://www.snupps.com/RiBBon/item/5380443--avon-gel-finish-p809

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз останах разочарована от топ лака на Mark - нито дава блясък, нито запазва лака за по-дълго време. Общо взето нищо не прави.

# 448
  • Мнения: 4 770
Дами,
искам точно този лак и точно в този цвят...Тази серия лакове май-май ги няма...но с коя серия са заменени,моля помогнете...любим ми е... Hug
https://www.snupps.com/RiBBon/item/5380443--avon-gel-finish-p809

На тази светлина това много прилича на Parfait Pink, който е от редовните цветове от гел серията и го има постоянно. Ако го покажеш на естествена светлина, ще мога да те ориентирам по-точно. Ако е с частички, както изглежда, е той със сигурност, защото няма друг наситено розов с такива от тази серия.

# 449
  • София
  • Мнения: 3 757
Снимката е от нета,но това е лака:Avon - Gel Finish (P809)

Общи условия

Активация на акаунт