AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 499
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 612
А твърди ли стоят къдриците или просто ги оформя. Аз искам меки, дефинирани къдрици, с блясък..А повечето продукти ми ги правят като клечки. Не търся този ефект.

Стават много приятни, не като с гел, но като се намокрят после с вода и са леко твърди, колкото да са подчертани.

# 691
  • София
  • Мнения: 3 760
С какво тогава този мус е по-различен от пяната за коса?

# 692
  • Мнения: 18 036
Благодаря, Реге, ползвала съм подобни да, дори те по- ми щипеха, но нямах реакция след това. А тия не ми щипят, но сутринта забелязах обрива. По бузите нямам изобщо, само по челото и шията, странна работа? Нанасям хидратиращ крем на Микса 10-тина минути след тампона. Сутринта крем с spf 15 и отгоре ББ, други неща не ползвам. Чудя се да спра ли да ги ползвам или да продължа само на бузите

# 693
  • Мнения: 13 906
Наистина е странно защото челото , носа брадичката и  шията ( не деколтето)  се водят по обветрени , най-деликатните зони са около очите уж.  Вярвам че в козметиката обаче всичко е възможно защото аз примерно се обривам от един точно конкретен ейвънски парфюм в зоната където се пръскам - зад ушите и отзад по врата. И от никой друг. На твое място бих опитала през  два три дена да се връщам на същото място.

# 694
  • Мнения: 3 317
При мен се появиха пъпчици по бузите, но аз си мисля, че така се изчиства кожата.

# 695
  • Мнения: 18 036
При мен се появиха пъпчици по бузите, но аз си мисля, че така се изчиства кожата.

Дали? На колко дни ги ползвате вие? Аз 2 пъти седмично

# 696
  • София
  • Мнения: 22 998
В началото и аз имах няколко пъпчици около брадата, но си помислих, че понеже доста често
 с ръка пипам брада, уста и затова...Сега вече нямам пъпки. Ползвам 2-3 пъти в седмицата след добре почистено лице.

Последна редакция: пн, 04 дек 2017, 16:11 от Amiamo

# 697
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 284
С какво тогава този мус е по-различен от пяната за коса?

Като отворих и изпробвах - с нищо. Само дето му викат мус.

# 698
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
С какво тогава този мус е по-различен от пяната за коса?
Като отворих и изпробвах - с нищо. Само дето му викат мус.
То реално „мус“ означава „пяна“, така че...

# 699
  • София
  • Мнения: 22 998
Писах в темата и системата ме изхвърли, та сега наново...
Искам да споделя поредното си разочарование от консултантка на Ейвън. За първи път имам проблем с нея,
 а доста продукти на Ейвън съм поръчала и закупила от нея. Лятотот имах същия проблем с една друга консултантка, пак от Ейвън. Simple Smile
Направих поръчка и един от продуктите беше златната терапия за нокти. Кутийката в която беше шишенцето си личеше, че доста е отваряна. Останах с впечатление, че продукта беше ползван,, защото шишенцето не беше до горе пълно. Явно консултантката е имала продукта, ползвала го е 1-2 пъти и е решила, че повече няма да го ползва, аз го поръчвам и тя ми го продава.
Бясна съм, защото сме близки и не обичам да ме взимат за баламурник!

# 700
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 284
Кажи си й направо или й го снимай. Как може да има толкова примитивни хора? ooooh!
Добре, че аз си ги поръчвам от кака ми и няма как да стане това.

# 701
  • София
  • Мнения: 22 998
Мисля си, за да не се получи конфликтна ситуация, да спра да поръчвам и от нея. Sad

# 702
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Щом си разочарована, най-добре прекрати поръчките от въпросното лице. Представители има под път и над път. Включително и аз съм представител, въпреки че нямам клиенти и поръчвам предимно за себе си и за лъв ми и децата, а понякога за сестра ми. Но на нея нещата ѝ ги давам с отстъпките за представител, иначе няма смисъл.

# 703
  • Мнения: 13 906
В началото и аз имах няколко пъпчици около брадата, но си помислих, че понеже доста често
 с ръка пипам брада, уста и затова...Сега вече нямам пъпки. Ползвам 2-3 пъти в седмицата след добре почистено лице.







При мен се появиха пъпчици по бузите, но аз си мисля, че така се изчиства кожата.

Дали? На колко дни ги ползвате вие? Аз 2 пъти седмично



 Почвам с два дена на трети и така една седмица, после през ден още една седмица и накрая останалите тампони  всяка вечер. Дори режа тампона на две и с половинката трия лицето и шията. Реализирам икономии така да се каже. Питали са ме как успявам - имам кльощаво и малко лице , явно затова.

# 704
  • Мнения: 13 906
и поръчвам предимно за себе си , мъжа ми и децата, а понякога за сестра ми. Но на нея нещата ѝ ги давам с отстъпките за представител, иначе няма смисъл.

То май повечето сме така.

Понякога кашоните ги подреждат ужасно и има понамачкани кутии или одран целуфани ....а за да направиш рекламация трябва да си много отракан и не всеки го може. Изпозлван продукт или въобще отварян такъв да дадеш на клиент за мен е все едно да подариш ползван подарък. Абсолютно неприемливо.

Общи условия

Активация на акаунт