AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 383
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 812
Момичета, някой ползвал ли е матиращия ББ крем?
Матира ли добре, свива ли порите? Самият цвят много ли е светъл?
Кожата ми е бяла с неутрален подтон - дали ще е удачен?( До сега с ББ крем не съм се харесала. Или е тъмен и най-светлия. или направо ми оранжавее....)

# 451
  • Мнения: 383
Момичета, някой ползвал ли е матиращия ББ крем?
Матира ли добре, свива ли порите? Самият цвят много ли е светъл?
Кожата ми е бяла с неутрален подтон - дали ще е удачен?( До сега с ББ крем не съм се харесала. Или е тъмен и най-светлия. или направо ми оранжавее....)
Аз си го поръчах преди 7,8 месеца, когато излезе. Матираше доста добре, не се усеща тежък върху кожата, но най-светлият цвят на мен ми седеше просто ужасно, едно отвратително оранжево. Опитах се да му дам втори шанс, но никакво подобрение. Дадох го на майка ми да го ползва, понеже тя е с по-тъмен цвят на кожата. Не съм в България да се снимам и да ти покажа как ми стои на кожата. Не бих ти го препоръчала от личен опит.

# 452
  • Мнения: 4 770
Снимката е от нета,но това е лака:Avon - Gel Finish (P809)

Трябва да има и име, но щом е Gel Finish, трябва да е от старата версия с капчица отпред на шишето и най-вероятно е споменатият от мен цвят.
За любителите на лаковете на Avon - два цвята от дълготрайната серия са за последно в каталог 16, Wandering Rose и Coral Reef. Имам ги и двата и са разкошни и като цвят, и като формула.

# 453
  • Мнения: 11
Някой да си е купил дам.чанта от 39.99лв./синя или сива/?

# 454
  • Мнения: 812
Момичета, някой ползвал ли е матиращия ББ крем?
Матира ли добре, свива ли порите? Самият цвят много ли е светъл?
Кожата ми е бяла с неутрален подтон - дали ще е удачен?( До сега с ББ крем не съм се харесала. Или е тъмен и най-светлия. или направо ми оранжавее....)
Аз си го поръчах преди 7,8 месеца, когато излезе. Матираше доста добре, не се усеща тежък върху кожата, но най-светлият цвят на мен ми седеше просто ужасно, едно отвратително оранжево. Опитах се да му дам втори шанс, но никакво подобрение. Дадох го на майка ми да го ползва, понеже тя е с по-тъмен цвят на кожата. Не съм в България да се снимам и да ти покажа как ми стои на кожата. Не бих ти го препоръчала от личен опит.

shay, благодаря. че ме спаси от напразни надежди   Flowers Hibiscus
Щом оранжавее - няма смисъл, че и без това съм пълна с бюджетни оранжеви ББ- та. Явно ще си карам на пудра и това е.

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Някой да си е купил дам.чанта от 39.99лв./синя или сива/?
Мда, моя милост си самоподари една синичка Simple Smile Не знам колко ще ме изкара, но изглежда много добре и си я ползвам с кеф Wink

Скрит текст:

# 456
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Момичета, харесах обеците Halsey от нетната, но дали са толкова хубави и наживо? Опитах се да открия реални снимки, обаче не намерих нищо.



Да попитам и за базата за сенки Mark Shadow Attract - сега за пръв път ли я пускат в каталога, не помня дали я е имало друг път? Същата ли е като старата, че на мен тя ми идваше суха и се чудя да й дам ли шанс отново.

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 16:00 от iv4enceto_91

# 457
  • Мнения: 444


Това са обиците, Ивче

# 458
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Ехааа, ама те били огромни. Аз мислех че са с диаметър 4-5 см. Готино ли стоят, тежат ли?

Благодаря ти много за снимките! Flowers Four Leaf Clover

# 459
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Според мен показаните от Showgirls обици са други. Съдя по закопчаването, което на големите е различно (от т.нар. „винт“).

Иначе тези, за които Ивчето пита, изглеждат симпатични в каталога.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 460
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Според мен показаните от Showgirls обици са други. Съдя по закопчаването, което на големите е различно (от т.нар. „винт“).

Иначе тези, за които Ивчето пита, изглеждат симпатични в каталога.Stuck Out Tongue Winking Eye

Вярно, сега се върнах да видя. Понеже и в настоящата брошура на стр. 143 харесах едни Joella, та се усъмних.



http://ivchencetordv.snimka.bg/other/avon-15-2017.960232.38267595.big

# 461
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Joella са с диаметър 4 см. Може би и Halsy са горе-долу толкова.

(Ох, и мен много ме кефят, а вече не съм за такива смели обици). JoyJoyJoy

# 462
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Ах, как смели. Малко по-разчупени халки. Нищо кой знае какво. Намерих снимки в една обява в полския Olx.
https://www.olx.pl/oferta/kolczyki-posrebrzane-joella-avon-super … 7.html#a7cf94166e

Харесват ми, обаче струват ли си 10-те лева?



# 463
  • Мнения: 444
Леле момичета много съжалявам, аз видях лъскавото и понеже имам тези и тези от Ейвън тотално се обърках. Купих си ги преди доста време за това моля да ме извините. Ето ги

# 464
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Много добре изглеждат. Благодаря ти!
Дразни ли метала ушите, че моите като стоя дълго време с различно от злато и сребро, започват да ме болят малко.

Общи условия

Активация на акаунт