Мнение за 2, 52 и 5 училище

  • 6 496
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
Благодаря много Алина. Мисля на 13 като ходя да подписвам да потърся дамата, която ми допадна и да говоря с нея.
Надявам се да е там, защото за съжаление не и разбрах името.

# 16
  • Мнения: 540
Може би поради тази причина учителите бяха ясни едва в събота и голяма тайна и конспирация се пазеше покрай това кой ще поеме първи клас. Тази година е по-различно може би. Мерси все пак, ще питам отново като отида да нося документите Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
Тази година, във 2ро, класове ще поемат Саша Ангелова и Боряна Йонкова. И двете са препоръчвани от родителите. Другите не ги знам.

# 18
  • Мнения: 673
Благодаря за препоръката Спокойна. Ще попитам за тях. 💐

# 19
  • Мнения: 673
Може би поради тази причина учителите бяха ясни едва в събота и голяма тайна и конспирация се пазеше покрай това кой ще поеме първи клас. Тази година е по-различно може би. Мерси все пак, ще питам отново като отида да нося документите Simple Smile
Мравчето, разбра ли нещо като ходи да подписваш документите? На мен ми казаха, че след класирането при самото записване трябвало да се говори с директорката.
"Спокойна", чувала ли си отзиви за Мария Костова Калотова?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 578
Може би поради тази причина учителите бяха ясни едва в събота и голяма тайна и конспирация се пазеше покрай това кой ще поеме първи клас. Тази година е по-различно може би. Мерси все пак, ще питам отново като отида да нося документите Simple Smile
Мравчето, разбра ли нещо като ходи да подписваш документите? На мен ми казаха, че след класирането при самото записване трябвало да се говори с директорката.
"Спокойна", чувала ли си отзиви за Мария Костова Калотова?

Да, добри отзиви съм чувала и за нея, но не я познавам лично!

# 21
  • Мнения: 673
Благодаря,
Аз не познавам никой от учителите, но и за нея чух добри отзиви, за това питам.

# 22
  • Мнения: 7
А имате ли някаква информация за Камелия Ангелова и Боряна Йонкова?

# 23
  • Мнения: 673
А имате ли някаква информация за Камелия Ангелова и Боряна Йонкова?
Спокойна е написала за Боряна Йонкова малко по-нагоре, че е чувала добри отзиви

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
Да, Йонкова я знам. Когато голямото ми дете беше в 1ви клас, тя водеше занималня на съседен клас. След това й дадоха да води като класен. Родителите на този випуск много я хвалят.

# 25
  • Мнения: 7
Да, Йонкова я знам. Когато голямото ми дете беше в 1ви клас, тя водеше занималня на съседен клас. След това й дадоха да води като класен. Родителите на този випуск много я хвалят.

Спокойна, Йонкова е от скоро в това училище, така ли?  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 4 578
Да, Йонкова я знам. Когато голямото ми дете беше в 1ви клас, тя водеше занималня на съседен клас. След това й дадоха да води като класен. Родителите на този випуск много я хвалят.

Спокойна, Йонкова е от скоро в това училище, така ли?  Thinking
Аз знам за 6 години  Mr. Green. И пак зависи от очакванията на родителите! За мен е по-добра от повечето " стари", за друг-не!

# 27
  • Мнения: 7
Спокойна, благодаря ти! Аз я видях в деня на отворените врати. Изглежда много мила и уравновесена. Предполагам, че е такава и с децата.  Grinning

# 28
  • Мнения: 540
За Йонкова разбрах, че е добра. Водила е лятна занималня на голямото дете на моя приятелка.
С Калотова и Саша Ангелова се запознах на отворените врати. И двете изглеждаха приятни и адекватни жени. Г-жа Калотова ми спечели симпатиите определено. За Саша Ангелова имам отзиви от друга майка - също добри, била е класна на голямото й дете. Мисля, че този випуск ще има късмет с добри класни.

Няма да можем да посочваме предпочитания докато не излезе класирането  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 578

Няма да можем да посочваме предпочитания докато не излезе класирането  Peace
Това сигурно ли е ? Мои познати с 1класници, още при подаване са отбелязали....

Общи условия

Активация на акаунт