Мнение за 2, 52 и 5 училище

  • 6 490
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 673
На мен ми казаха същото като на Мравчето.
Явно сме изпуснали момента да говорим с госпожите направо на отворените врати..но като нямам опит още... дано успеем после.
На мен ми казаха, че директорката до сега се била съобразявала с желанията на родителите като подавах документите.

# 31
  • Мнения: 540
Не знам... аз директно говорих с едната учителка и тя ми каза същото като комисията в деня на подаване на документите. Покрай мен никой не е "избрал" учител. С Директора на училището живеем на един етаж. Ако искам да се бутам и избирам - сигурно мога. Но не ме кефи да заобикалям общия ред.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 4 578
Възможно е и аз да не съм разбрала..., това едва ли е от значение. Успех на всички!
Аз минах по-лесно преди години,  гледам с всеки нов набор какво ли не измислят....

# 33
  • Мнения: 794
Някой знае ли кои ще бъдат класните ръководители в 1-ви клас в 5 училище тази година?

# 34
  • Мнения: 673
Тези дами,  които коментирахме по-горе и още две мисля, но не им зная имената. Учителките които бяха на отворените врати

# 35
  • Мнения: 794
Тези дами,  които коментирахме по-горе и още две мисля, но не им зная имената. Учителките които бяха на отворените врати

Благодаря, аз останах с впечатление, че са от 2-ро.

# 36
  • София
  • Мнения: 174
На отворените врати на 5-то оу не беше ясно, кои ще са преподавателите на първи клас.
Имаше две според мен пенсиорани учителки, но не ги представиха защото казаха, че не се знае дали ще поемат първи клас.
Според мен те бяха резервен вариант.
Представи се само учителката по англйски, която ми допадна.

# 37
  • Мнения: 7
Тези дами,  които коментирахме по-горе и още две мисля, но не им зная имената. Учителките които бяха на отворените врати

Благодаря, аз останах с впечатление, че са от 2-ро.
Да, тези са учителите от 2-ро. В 5-то щели да са нови, защото наличните трябва да се пенсионират по някое време и няма да поемат класове. Така поне ни беше казано на родителската среща.

# 38
  • София
  • Мнения: 174
Това е публикувано на сайта на 2 училище.

"ВАЖНО!

Във връзка със следващия етап на изпълнение на Системата за прием на ученици в първи клас в общинските училища на територията на гр. София, моля, запознайте се с писмото на Началника на РУО в приложения файл.

Заявления за второ класиране се подават от всички, които не са приети на първо класиране на 08.06.2017 г. от 08:30ч. до 16:00ч. в сградата на 2. СУ."

Който иска да участва за второ класиране трябва да подаде заявление днес.

# 39
  • Мнения: 109
 
 http://www.5ou-ivanvazov.com/files/4%20paraleka%201%20klas%205%20OU.pdf

5 -то училище открива нова четвърта паралелка за първи клас от онзи ден.  Може би напливът е по-голям и затова искат да приемат повече кандидати. Не разбирам къде ще сложат паралелката, след като всички стаи са им заети.

# 40
  • Мнения: 540
Набор 2010 е доста многоброен, предполагам, че това е причината.

Общи условия

Активация на акаунт