Бъдещи мами с термин декември - VI

  • 9 360
  • 176
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 704
Божеееее кви са тия хоре бе?  Shocked  Shocked  Баси ужаса  Imp  #2gunfire  аман от простаци в тая София.. толкова пък простотия на едно място незнам другаде да има  Close  

Yanche гледай да не се ядосваш много, че и бебка се разстройва  Sad

# 121
  • София
  • Мнения: 2 493
Магс, знам, обаче толкова болно ми стана... Защо хората са толкова лоши? Айде мъжа простак, тъпкано в трамвая може и да не ме е видял че съм с тумбак, бута се- простак е ясно.... ама тая корема ми щеше да й избоде очите, а тя нарочно ме бутна и то в корема... Жена... на около 35-40... наистина ужасно гадно ми стана...

за анемията - досега не съм имала никакви признаци, но казват че един от най-сигурните е много бърза умора и отпадналост...

# 122
  • Мнения: 2 567
Милото Янче.... Нали знаеш, че простотиятя по хората ходи...Ама някакси  е обидно, разбирам те.
И аз съм на маскимата, че всичко на тоя свят се връща, мамка му!

# 123
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Yanche
Магс, знам, обаче толкова болно ми стана... Защо хората са толкова лоши? Айде мъжа простак, тъпкано в трамвая може и да не ме е видял че съм с тумбак, бута се- простак е ясно.... ама тая корема ми щеше да й избоде очите, а тя нарочно ме бутна и то в корема... Жена... на около 35-40... наистина ужасно гадно ми стана...


ми злоба.. кво да ги правиш  Rolling Eyes знам колко е гадно.. и аз дигам кръвно като ме блъсне някоя лелка по пазара.. обърне се, погледне ме .. и вместо да се притесни от тумбака, дето е блъснала и бесния ми поглед.. се обърне набързо и бяга.. ни извинявайте, ни нищо... а уж жена е, би трябвало да ти влезе в положението поне малко  Rolling Eyes  хората могат да бъдат доста отвратителни, но аз се старая да не ги забелязвам  Sunglasses

# 124
  • Мнения: 854
Даа, аз за последно се ядосах така на един таксиметров шофьор - казвам му аз откъде да мине, защото улиците са коя от коя по-разбити и той след малко ме попита пак за адреса и вика: "Ами защо минаваме от тук?" и тръгна по разбитото. Аз му казвам: "Ами минаваме оттук, защото не е толкова разбито!", а той: "Е, то къде не е разбито?". При което аз вече кипнах и му казвам: "Аз съм бременна и си имам предпочитания за пътя!" Той: "Ау, извинявайте!", но си продължи по разбитите улици. Абсолютен кретен! И си мислех, че корема ми е по-забележителен, ама някои не виждат по-далече от носа си просто. Така че трябва да не им обръщаме внимание просто. Трудно е, особено сега накрая като сме малко по-напрегнати и изнервени, ама заради бебчовците трябва да се стегнем. Аз като се ядосам после се извинявам на бебо. Янче, мила, прекрасно те разбирам, ама простаците няма да се свършат никога, така че няма смисъл да си хабиш нервите. Горе главата!

# 125
  • Мнения: 285
Янче, не се разтройвай заради хорското невежество, всички са се озлобили напоследък, всеки се е затворил в някаква си черупка и гледа само пред него не го интересува какво става покрай него като кон с капаци, жалкото е че човещината изчезва и все по рядко можеш да намериш сродна душа.

Маймунка, на направлението не пише дата, така че лекарката трябва да ти го даде и заедно с обменната карта да си бъдат в теб винаги, а когато влезеш да раждаш ще ти напишат датата

# 126
  • Мнения: 419
Момичета, хвана ме шубето.
Вчера бях в Шейново на изследвания и докато чаках пред ЖК, една жена с ужасни болки чакаше да я приемат. За мой ужас никой от персонала не и обърна внимание 40мин. До мен седеше една възрастна ромка, която само тичаше и даваше на жената салфетки и я успокояваше. И след като приеха родилката, ромката извади от чантата си някакво успокоително, изпи го и каза: " Ох, много се притесних за това момиче". След това цял ден не можах да се отърся от тази гледка. Вечерта се наплаках хубаво и ме започнаха контракцийки. Страх ме е, че няма да издържа но другата сряда, (тогава ми е секциото), а моята докторка не е на работа до края на седмицата Cry  Cry  Cry

# 127
  • Мнения: 596
Ох, Янче, много добре те разбирам как си се почувствала от тея мърльовци! Да ви се оплача и аз по-миналата седмица така отивам на ендокринолог и се оказва, че д-ра си е сменил графика. В кабинета имаше някаква друга докторка, която не само, че не ми каза, че го е сменил, ами така ми се навика, че съм й пречила и "сляпа ли съм, че го няма"  #Sniper Разкарвах се 2 пъти (от Гео Милев до Военна б-ца) докато разбера, че графика му е сменен!!! Тая вещица и 2та пъти ми крещя и аз после като се качих в маршрутката през целия път ревах, от яд! Явно сме станали много чувствителни!

Стани, спокойно миличка, нямаш ли връзка с докторката ти, обади й се, какво като не е на работа и й кажи за притесненията ти.

# 128
  • Мнения: 1 704
Уф че гадно взе да става.. май всички сме се изнервили до краен предел и вече не ни издържат нервите..
В нормалното си състояние на никой от тия не бих простила bash  box  #2gunfire ама сега просто нямам сили вече, а и като се ядосам - веднагически контракции.. и като почнат.. няма спирка  Cry  а като ревна, да не говорим.. добре, че мъж ми е на работа.. поне през деня да не ме гледа как цивря, че и той милия незнае вече кво да ме прави  Rolling Eyes  

Стани наистина .. обади и се на тая докторка.. трябва да има резервен вариант, ако бебчо реши да побърза.. дано да не става така, но просто да си спокойна, че няма да има проблеми, ако нещо стане.. нали за това се уговаряш с лекар - за да можеш да разчиташ на него.. няма значение на работа ли е, не е ли ..

# 129
  • София
  • Мнения: 439
Цитат на: Mags
Уф че гадно взе да става.. май всички сме се изнервили до краен предел и вече не ни издържат нервите..

И на мен ми писна от нетактични хора и простотия. И аз плача от най-малкото нещо и искам да не обръщам внимание на всичко,но... Всички сме на един хал    Nerd  
Сега да се отчета за прегледа от вчера- секциото ще бъде на 6.12 (ако изкарам дотогава). И аз като Стани така и не разбрах какво да правя ако започне раждане в дните, когато лекарката ще е извън София  33uu  И датата също ме тревожи малко- никак не ми се иска бебо да се роди точно на Никулден. Първо нямам никакво намерение да го кръстя Никола и второ не ми се иска да празнуваме цял живот "рибен" рожден ден

# 130
  • Мнения: 596
Дороти, какво ти пука за датата, не е задължително да е Никола, нито е задължително да ядеш риба на 6ти. В нашето сем-во например станаха традиция ражданията на именни дни - аз съм на Стефанов ден - Силвия, майка ми на св. Ана - Валя, а брат ми на Димитров ден - Иван  Grinning Бебчо го чакаме на Стефанов ден - Мартин / Лора  Grinning

# 131
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Silviya
Дороти, какво ти пука за датата, не е задължително да е Никола, нито е задължително да ядеш риба на 6ти. В нашето сем-во например станаха традиция ражданията на именни дни - аз съм на Стефанов ден - Силвия, майка ми на св. Ана - Валя, а брат ми на Димитров ден - Иван  Grinning Бебчо го чакаме на Стефанов ден - Мартин / Лора  Grinning


newsm62  ще ме спукаш от смях !!! е това е - традициите трябва да се уважават  rotfImbo  
а иначе напълно споделям.. не е задължително да се кръщават според деня, просто на някои хора им харесва .. но аз въпреки това и казах на мойта, че не искам да е точно на 6ти..
по-скоро ще го направим на 7-ми или дори по-рано ако може, но не и точно на Никулден.. тоя празник никога не ми е харесвал особено, пък и мразя риба  Twisted Evil

# 132
  • София
  • Мнения: 439
Цитат на: Silviya
Дороти, какво ти пука за датата, не е задължително да е Никола, нито е задължително да ядеш риба на 6ти. В нашето сем-во например станаха традиция ражданията на именни дни - аз съм на Стефанов ден - Силвия, майка ми на св. Ана - Валя, а брат ми на Димитров ден - Иван  Grinning Бебчо го чакаме на Стефанов ден - Мартин / Лора  Grinning

Не че на мен много ми пука дали ще се роди на Никулден ( ах, как мразя риба), но нали знаеш какви са мъжете...Та моят мил съпруг от доста време ме дразни, че ако се роди на църковен празник, бебето си идва с името. А аз като чуя Никола  Twisted Evil  Иначе си бяхме избрали името Мария, но на мен не ми е било писано да купувам рокли и фиби, а  мъжко име с М така и не можем да изберем-може би Михаил  ooooh!
То нека само да се родят бебоците живи и здрави

# 133
  • Мнения: 263
Майчета,

Малко новини и от мен. Както ви бях писала миналата седмица, падна ми запушалката. Вече минаха десет дена от събитието, все още не съм родила  Stuck Out Tongue  Вчера ми беше поредната консултация. Имам 1 см разкритие  #Milti  Все още има изгледи да родя този месец вместо през Декември (на 4ти ми е термина).

Предполагам, че доста от вас вече са почнали да чувстват гадни болки в кокалите особено около таза. Имам чувството, че по цял ден шпагати съм правила, толкова ме боли  #Silly  получавам и единични остри болки вътре, около шийката на матката. Лекаря ми каза, че това се получава, защото бебето с главата си понякога натиска нервни окончания.

Утре тук почват празниците за деня на благодарността та ще го ударя на почивка, че в офиса работата все не свършва.

Прегръщам ви всички и не забравяйте да си щадите нервите и да си гледате кефа. Вие сте най-важни и не се срамувайте да карате всички да се съобразяват с вас. Ми така де, заслужаваме го!!!  Laughing

# 134
  • Мнения: 2 567
Леле, Амира, аз си мислех, че вече бебе люшкаш Simple Smile Ама ще дойде и този момент, съвсем в скоро време както се вижда. Ще ти стискам палци и каква е тая работа толкова близо до термина??? Права си, че всички сега трябва с нас да се съобразяват, така че се отдай повечко на почивка и събирай сили за великия момент Wink
Стискам палци!!!!!! #Milti

Общи условия

Активация на акаунт