Бъдещи мами с термин декември - VI

  • 9 311
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 938
Вариантът с обяд в Уго хич не е лош. Мисля, че около 14-15 часа не е такава навалица там. Масите са големи, има място с навес и отвън и ако не е много студено, може и там да се седне защото ША ПУША!  Twisted Evil
Мен ме устройва всяко време и място. Стигат ми 2 часа предупреждение - 1/2 час да стигна до мястото на срещата, 1 час да се облека, 1/2 час да се обуя  Laughing

# 46
  • Мнения: 1 704
Уф аз съм станала ужасен мързел признавам си.. не ми се мърда никъде.. само ми дай да се излежавам, охкам и мрънкам в равни количества Rolling Eyes запазвам си правото да се присъединя към компанията каквото и да измислите, но не обещавам нищо, така че не се съобразявайте с мен..
пък бях и болна цяла седмица, та ако е кофти времето съвсем не ми се излиза.. ще си стоя вкъщи и ще си кротувам, да не предизвиквам съдбата  Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами айде Уго на Витошка. Само кажете час. На мен ми се искаше утре да ида до социални грижид а си подавам разни молби, т'ва- онова... Тази, скоято трябва да се срещна там работи от 13.00. Да предположим че си изгубя час-два там  Praynig (най-малко)
Та предлагам 15 или 16 часа. Вие какво мислите. Уикенда се издухвам оттука и ще се върна във вторник, затова предпочитам среща утре.   Mr. Green

# 48
  • Мнения: 285
ей тумбаци ами хайде тогава да кажем за срещата примерно утре в 14ч. пред Уго, може и в събота, че си умирам за една салата Уго #Splat
и един съвет от мен никога не слагайте капака на тенджерата, много кофти се получава докъто си сърфирате из нета #Silly

# 49
  • София
  • Мнения: 2 493
може и в 14 да направим срещата, но аз предварително казвам, че може би ще закъснея... всичко зависи от "любезната" госпожа, пардон госпожица, от социалните...

# 50
  • Мнения: 285
ами аз нямам нищо против да я направим в 15ч, има ли кандидати за утре?

# 51
  • София
  • Мнения: 938
Аз съм "за"! Е, казвайте, утре, петък, 15 часа, Уго на Витошка?

# 52
  • Мнения: 772
И аз доста си мислех за среща, ама, честно казано, малко ми беше неудобно да предложа, да не би да се окаже, че само аз скитосвам повече, отколкото се препоръчва, а всъщност доста патешки ходя и някои по-неориентирани хора все подпитват "защо куцаш?" Stuck Out Tongue

Но по-конкретно:  Cry на мен утре ми е малко сложничко - към 15 ч. ще ходя при лекарката (край Орлов мост), с уверението, че ще си получа обменната карта, така че не е за изпускане все пак! А после от 17 нататък имам нещо като полуслужебна уговорка (е, да - в отпуска съм) край Университета, та не знам как ще успея...

Но вие се уговорете нещо, ще видя дали ще мога да се вместя за малко поне... Е, ако се уговорите за О'Шипка на Шипка, ще ми е много по-възможно, ама това е твърде егоистично предложение, така че просто ще следя какво сте измислили, пък ще видим...

# 53
  • Мнения: 1 704
Цитат на: radostina
и един съвет от мен никога не слагайте капака на тенджерата, много кофти се получава докъто си сърфирате из нета #Silly


олеее.. днес точно това направих  Rolling Eyes  баси мазалото настана  Imp

# 54
  • Мнения: 285
only 14 days to go!!!!бърррррр май почва да ме хваща шубето #Milti снощи пак имах тежка вечер, като сомнамбул съм станала с тия безкрайни ставания до wc, не мога да си намеря място в леглото само ръчкам таткото и той мърмори, да не говорим за чаршафа, че сутрин го намирам събран на топка, сдъвкан и изплют #Silly
значи последно доколкото схванах само аз и милена сме сигурни за срещата днес?

# 55
  • Мнения: 772
Е, и аз бих била навита за срещата, ако успея да се вместя някак за малко - към 16, но не знам. Ще погледна последно към 14 как върви уговарянето.
А вчера ми се стори, че и Янче може днес, за разлика от следващите дни? А иначе - към вторник? Т. е. то не пречи и сега, и тогава Tada особено ако няма снежни хали, а и ако тези дни, дето ни остават според лентичките, не се окажат по-малко Grinning
Поздрави

# 56
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз ще дойда... последно 15ч. ли остава?

# 57
  • София
  • Мнения: 938
И аз съм на линия. Освен мен, Радостина и Янче, и евентуално Маймунка, Силвия също спомена вчера, още преди да се договорим за мястото, че ще дойде. Ако не се яви онлайн до 13 часа, ще й се обадя по телефона.

# 58
  • София
  • Мнения: 938
Ей, dezyg, ти също каза вчера, че си свободна. Идваш ли?
Магс, мързелче, няма ли начин да те подмамим или изкусим с нещо да се присъединиш към нас?

# 59
  • Мнения: 285
последно остава 15ч пред Уго на витошка, аз съм в icq 161644485 ако има нещо пишете

Общи условия

Активация на акаунт