Бъдещи мами с термин декември - VI

  • 9 392
  • 176
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами за УГО какво да кажа... отново бяхме в доста камерен състав - аз, мкп и радостина. Хапнахме салатки, пихме по едно капучино, разменихме малко информация и побъбрихме си хубаво и това беше  Sunglasses

# 76
  • Мнения: 1 704
Олеее.. от ноемврийките останаха само две, три май  Grinning
а ние сме следващите  #Milti  незнам за вас, ама аз просто нямам търпение вече да си гушна бебочка Hug

Amira дали не е родила вече?!  newsm12

# 77
  • Мнения: 285
и аз имам съмнения за Amira,че е родила не се е появявала скоро във форума, ама то с паднала тапа няма как да е,дано всичко да е наред с нея и бебето
и при мен от два дни се забелязва движение, повече от преди, особено след две глътки червено вино става много весела.... Wink

# 78
  • Мнения: 1 704
Цитат на: radostina

и при мен от два дни се забелязва движение, повече от преди, особено след две глътки червено вино става много весела.... Wink


четох някъде, че последните дни ставали особено активни и почвали да риткат повече.. от нетърпение може би  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 440
Цитат на: Mags
Цитат на: radostina

и при мен от два дни се забелязва движение, повече от преди, особено след две глътки червено вино става много весела.... Wink


четох някъде, че последните дни ставали особено активни и почвали да риткат повече.. от нетърпение може би  Laughing

Добро утро! За мен е ужасно утро, имах чувството, че няма да изкарам до сутринта, но се указа фалшива тревога. Цяла нощ имах контракции и болки. Боже, нямам представа , какво ще стане ако бебето тръгне нормално Sad Последните дни съвсем разреди движенията и това доста ме тревожи...

# 80
  • Мнения: 1 704
Цитат на: doroty02
Цитат на: Mags
Цитат на: radostina

и при мен от два дни се забелязва движение, повече от преди, особено след две глътки червено вино става много весела.... Wink


четох някъде, че последните дни ставали особено активни и почвали да риткат повече.. от нетърпение може би  Laughing

Добро утро! За мен е ужасно утро, имах чувството, че няма да изкарам до сутринта, но се указа фалшива тревога. Цяла нощ имах контракции и болки. Боже, нямам представа , какво ще стане ако бебето тръгне нормално Sad Последните дни съвсем разреди движенията и това доста ме тревожи...


Що не отидеш да му чуят тоновете на бебчо?! Така ще си по-спокойна.. Ти утре ли си при Колева?!

# 81
  • София
  • Мнения: 440
Утре имам час при Колева. Вече не ми се ходи при когото и да е, особено в консултацията...

# 82
  • Мнения: 1 704
Цитат на: doroty02
Утре имам час при Колева. Вече не ми се ходи при когото и да е, особено в консултацията...


Ооо напълно те разбирам.. и аз нямам нерви вече да стъпя при когото и да било друг, освен при мойта докторка..
Ами какво да ти кажа.. изпии 1-2 хапченца нош-па, лягай и днес почивай колкото можеш повече.. и най-важното - НЕ се притеснявай, че така предизвикваш контракции.. стискам палци всичко да е наред и утре да се разберете с Колева какво и как трябва да се направи.. айде малко остана  Grinning

# 83
  • Мнения: 3 569
Наша бебка скъса майка си от ритници.... доста е силна вече на тати сладураната Simple Smile На моменти, жената издава звуци от сорта на "Ааааа, оуууууууу .."  силна е, казвам ви Simple Smile Според майка й, ще изпревари термина малката Simple Smile Тесничко й е доста... как я чакаме вече.. нямаме търпение и ние ...

# 84
  • Мнения: 854
Мда, малко им съчувствам на нашите бебоци, че трябва да седят сгънати на 2, ама като почне да се протяга и върти и забравям за съчувствието. Вече не мога да се разходя като хората - или бебо се врътка, или имам контракции. Амаха!
Иначе миналата седмица бях на консултация, лекарката е доволна, взех си болничния и обменната карта, тая седмица ще пускам урина пак, че се притесниха с моите левкоцити. Парното е почти готово, нямам търпение вече, че тоя студ не се издържа! И... много се надявам другия месец по това време да сме си тримцата на топло, у дома Praynig

# 85
  • Мнения: 3 569
Жената беше в Шейново на преглед при лекаря, който ще я изражда. Искал да провери дали има разкритие - оказа се, че няма, но по-интересното е как проверявят дали имаш разкритие. Вие сигурно знаете, но аз като разбрах, че си напъхва ръката, за да провери, малко се поопулих... баси ...

# 86
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Future pere
Жената беше в Шейново на преглед при лекаря, който ще я изражда. Искал да провери дали има разкритие - оказа се, че няма, но по-интересното е как проверявят дали имаш разкритие. Вие сигурно знаете, но аз като разбрах, че си напъхва ръката, за да провери, малко се поопулих... баси ...


Е че как иначе да провери  Confused  Shocked  на око ли?!?

# 87
  • Мнения: 1 704
Айде и аз да се отчета  Grinning  Бебка вече ми е 2600 кг и 45 см..
естествено тоновете са и чудно хубави и засега няма никакви проблеми.. имам още един преглед другия понеделник и после планираме секциото към 7-8 декември  Sunglasses  стискайте палци да няма изненади  Laughing

# 88
  • Мнения: 596
Браво, Магс, много се радвам, че всичко е ок  #Milti и стискаме палци

# 89
  • София
  • Мнения: 938
И ние използвахме намалението покрай Магс и минахме без час на видеозон. И ние сме около 2600, за сантиметри не знам. Изследванията са супер - няма албумин, а хемоглобина ми е 126, направо отличници. Девойката си е все още с главата надолу, така че май наистина ни се размина секциото. (да чукам на дърво).

Общи условия

Активация на акаунт