Да си разтълкуваме съня - 10

  • 78 947
  • 805
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 347
Nice, баба ти жива ли е?

# 541
  • Мнения: 305
Nice, баба ти жива ли е?

Не. Почина преди 17 години.

# 542
  • Мнения: 53
Здравейте, снощи сънувах, че има мравуняк по цялото ми тяло, даже мравките влизаха във вените ми... може ли някой да ми каже какво може да значи това?

# 543
  • Мнения: 347
Nice,
Има сънища, които са индивидуални, лични и за тях не важат общите правила. Те се тълкуват по асоциация.
Например в твоя сън:
баба(моята баба)
асансьор
стар дом
прошка
Срещу всяка дума сложи първата асоциация, която ди дойде.
Ако искаш я напиши тук и да се опитаме да тълкуваме, ако искаш - на лични.

Girl998 - Много мравки, които те лазят по принцип са дребни неприятности. Не го мисли.

# 544
  • Мнения: 305
Nice,
Има сънища, които са индивидуални, лични и за тях не важат общите правила. Те се тълкуват по асоциация.
Например в твоя сън:
баба(моята баба)
асансьор
стар дом
прошка
Срещу всяка дума сложи първата асоциация, която ди дойде.
Ако искаш я напиши тук и да се опитаме да тълкуваме, ако искаш - на лични.

Girl998 - Много мравки, които те лазят по принцип са дребни неприятности. Не го мисли.

Баба- сигурност
Асансьор нагоре- издигане
Стар дом- носталгия по миналото
Легло- усещане за интимност, не в онзи смисъл
Прошка- започване на чисто.
Това са моите асоциации

# 545
  • Мнения: 347


Цитат
Баба- сигурност
Асансьор нагоре- издигане
Стар дом- носталгия по миналото
Легло- усещане за интимност, не в онзи смисъл
Прошка- започване на чисто.
Това са моите асоциации
В този случай, ето моята вариация на тълкуване - забравих да напиша, че трябва да се съобразиш и с чувствата, които си изпитала при сънуването, но приемам, че не си имала негативни чувства(страх, притеснения и др.под.).

Баба ти се е грижила за теб и сега пак го прави. Явно имаш проблем, за който мислиш. Дали нещо в работата или в личните отношения, не знам. Срещате се в стария ти дом, може би защото там си живяла с нея или е идвала често, но при всички положения си се чувствала добре в този период от живота си(когато си живяла там). Понеже си била близка с баба си, тя си позволява да ти покаже, че трябва да простиш нещо на някого, за да започнеш на чисто - дали на човек в работата, дали на любим в личния живот, не знам, но трябва да се издигнеш над нещата, за да върви всичко нагоре. А е възможно и да ти казва, че трябва генерално да промениш нещата, за да върви животът ти напред.
Друг вариант е тя да не е съгласна с някоя твоя постъпка или навик - давам само като пример(ако шофираш бързо или пиеш много алкохол например). Иска да ти покаже, че за да вървиш напред, трябва да спреш с това, но ти го казва меко, без укор, с обич - един вид "Хайде, моето момиче, недей така, не си помагаш".


# 546
  • Мнения: 305
Абсолютно си права в първата част.
Простих на мъжа до мен и живея буквално нов живот.

# 547
  • Мнения: 347
Цитат
Абсолютно си права в първата част.
Простих на мъжа до мен и живея буквално нов живот.
Nice, ако си му простила преди съня, може би по-вярно е да се тълкува, че баба ти те подкрепя в решението, което вече си взела.
При всички положения, явно имаш подкрепата й.
Личните сънища най-добре се тълкуват от този, който ги сънува, защото той познава себе си, хората и обстоятелствата в живота си.

# 548
  • Мнения: X
Какво означава ако сънувам момче с което преди съм имала нещо общо,но в съня ми той се опитва да поправи нещата?

# 549
  • Мнения: 347
Цитат
Какво означава ако сънувам момче с което преди съм имала нещо общо,но в съня ми той се опитва да поправи нещата?
Много е вероятно да сънуваш това, което искаш или не искаш да ти се случи.
Т.е. в единия случай искаш нещата между вас да се оправят, а в другия не искаш и те е страх той да не направи постъпки за връщане при теб. И в двата случая сънят просто е проекция на мислите и емоциите ти, нищо повече.

# 550
  • Мнения: 31 648
Да сънуваш, че си в цикъл лошо ли е? newsm78

# 551
  • Мнения: 316
Какво означава когато сънуваш, че някои те прегръща?Не помня защо ме прегръщаше,но сякаш беше от съжаление и за да ме успокои.

# 552
  • Мнения: 2 024
Какво вещае мечката в съня?
Сънувах, че сме в гората на вилата и се разхождаме, знаейки, че има мечка.На прибиране я видях над вилата и се затичах, но тя не ме подгони. След това пак я видях да се върти около мрежата на вилата, но беше много спокойна. Бяхме цялото семейство и решихме да влезем вътре, за да се предпазим. Да обаче, докато подпираме врати и прозорци, тя се показа на входната врата и влезе, разхождайки си се по вилата. А аз изпаднах в паника, че в другата стая спи детето ме и отидох да я гушна и си казах: "Каквото ще да става". В този момент мечката беше зад мен, но аз взех, че се събудих.

# 553
  • Мнения: 18 536
https://dox.abv.bg/download?id=f4f0d68c69
Нерис Де - Тайният език на сънищата
Пускам една книжка за сънищата, ПДФ  е , това мога да чета                и пазя, не помня от къде я докопах,  но отдавна искам да я  покажа.Изяснява      някои неща  и има  малък съновник.         Само я прелистих.                                                                                                                                 

# 554
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Ужасен сън имах тази сутрин...гъмжило от малки бухали или сови между прозорците,писукаха,бутаха се,но не успяха да влезнат в стаята...после изчезнаха и заваля пороен дъжд,който се стичаше и в стаята....

Общи условия

Активация на акаунт