Да си разтълкуваме съня - 10

  • 78 909
  • 805
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 983
Аз пък снощи сънувах сегашният ми партньор и как сме се качили аз той и синът ми на някакво високо място нещо като равна скала.А аз и приятелят ми ни е страх от високо. А на това място нямаше парапети и всеки момент може да а паднеш а синът ми застава до ръбът а мен още повече ме хваща страх да не падне.В същото време сякаш усешах скалата да се накланя и как аз суркам към ръбът,но реално скалата не помръдва а приятелят ми въобще не ме поглежда въпреки,че го моля за помощ защото падам.И поисках от приятелят ми да ни свали от там защото и синът  ми му подражава как той стои на ръба седнал и да не падне детето по добре да слезем.Слезнахме долу и се чуваха и други хора които искаха до посетят това място застанах до един парапет и се виждаше колко е високо и имаше прекрасна гледка към планини,но вече не ме беше страх все пак имаше парапет.До това място имаше някаква стая без врата и само с едно легло,и една откачена от пантите врата и нищо друго в която трябваше да пренощуваме.Аз взех от другаде врата и щях да е сложа/подпря колкото да не влизат животни през нощта. Застанах на вратата да ги извикам в същото време мина един пълен мъж със зелена блуза погледна ме и отмина.Събудих се.

# 586
  • Мнения: 3 724
А ти как усещаш съня си , AniGaSt ? Заедно ли живеете с приятелят ти, и от колко време сте заедно ?

Сънувах странен сън -
Скрит текст:
сънувах, че чистя колежка от...изпражненията й...Не успях да намеря в нета - там има, ако са твои, ако се цапаш, ако не знам си какво.... все такива сънища на мен, ужас просто. Един хубав няма
Някакви тълкувания?

И аз да кажа Simple Smile , според мен може да се случи служебен проблем, който ти ще се наложи да оправяш , така мисля аз, дано да е на печалба  и почерпка все пак, ще споделиш нали

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 15:47 от AnMary

# 587
  • Мнения: 31 647
Май да четеш мейл насън от шефа не е на добре.
Големи проблеми днес.А вина нямам. Може и да ме уволнят. Все едно е петък 13-ти.
А е четвъртък. На мен принципно в петък 13 много ми върви  Laughing

# 588
  • Мнения: 4 744
Според съновника имейлът е на неприятности в любовен план. А виж при теб на работата. Интересно.
Няма да те уволнят, как ще загубят такъв ценен кадър. Ще се размкнеш с глоба.Hug

# 589
  • Мнения: 31 647
Според съновника имейлът е на неприятности в любовен план. А виж при теб на работата. Интересно.
Няма да те уволнят, как ще загубят такъв ценен кадър. Ще се размкнеш с глоба.Hug

Ха, позна. Ценна съм. Такава ми е професията, че не съм лесно сменяема, но не е невъзможно.
Абе, ще пия валериан и каквото сабя покаже  Laughing

# 590
  • София
  • Мнения: 11 466
Според съновника имейлът е на неприятности в любовен план. А виж при теб на работата. Интересно.
Няма да те уволнят, как ще загубят такъв ценен кадър. Ще се размкнеш с глоба.Hug

Ха, позна. Ценна съм. Такава ми е професията, че не съм лесно сменяема, но не е невъзможно.
Абе, ще пия валериан и каквото сабя покаже  Laughing
Каква ти е професията, ако не е тайна държавна, извинявайте за офтопика?

# 591
  • Мнения: 31 647
Предпочитам да не споделям това  Grinning
Ама като нищо може и да я сменя скоро.

А впрочем преди няколко дни сънувах, че печеля от 2 или 3 талона от лотарията. Първото беше 1000 лв, а после май 30.
И чета в съновниците, че и това не е на добре.

# 592
  • Мнения: 1 439
Аз пък снощи сънувах сегашният ми партньор и как сме се качили аз той и синът ми на някакво високо място нещо като равна скала.А аз и приятелят ми ни е страх от високо. ....
......


Как са отношенията с партньора ти? Имате ли някакви проблеми в момента?

Сънят ти показва, че има нещо между вас, за което не подозираш. Или пък е нещо свързано с ваши близки хора, приятели.

# 593
  • Мнения: 7 081
Когато сънувам в каквато и да е ситуация неприятни и лоши хора за мен хора от реалния ми живот, винаги знам, че това е знак за неприятности. Например тези дни сънувах колежка, която е подла и се занимава с интриги. В съня беше и по-черна от обикновено. Нищо не правеше, само си седеше. Когато се събудих - знаех, че през деня ще имам неприятности. И така стана. Но бих предпочела да не знам, че ме чака нещо лошо.

# 594
  • Мнения: 983
Снощи сънувах,че искам да продам два петела от които единият беше бял а другият не помня какъв цвят май червен.

Другото което сънувах беше,че се погледнах в огледалото и видях косата си гъста здрава и с прекрасни букли чувствах се много красива прииска ми се да си сложа червило и за миг се видях с червено такова.Когато си потърсих гримовете те бяха прибрани в сак сякаш сме ходили на почивка изкарах ги от там,но точно това червено червило не го намерих имаше други две и сложих и двете на половина уста едното на другата-другото.Едното беше много светло кафяво и никак не ми хареса а другото по тъмно и то ми стоеше добре и си сложих него.Събудих се.

Само да допълня,че грим и червило слагам веднъж на 5 години сигурно...

# 595
  • Мнения: 75
Disappointed Аз пък сънувах, че съм оперирана, но не помня от каквоо Disappointed на какво ли е?

# 596
  • Мнения: 13
Сънувах, че някакво момиче се качва на висока сграда и скача да се самоубие и съответно успява. До мен беше някакво момче, което каза- спокойно ще оправим нещата, само трябва да се върнем в началната точка (нещо подобно). После върна времето назад и се озовахме до момичето на покрива преди да скочи (или той сам отиде, не помня вече). След това алармата ме събуди. Какво ли може да значи това?

# 597
  • Мнения: 983
Търсих в съновниците,но не открих това което търся.Сънят ми наподобавя приказка,но сигурно месеци не съм нито чела нито гледала.Много странно наистина то поне реклама на анимация да бях гледала или пък някоя книжка на децата ама не...............
Беше следното исках да спася заловени мои приятели и от малко пате станах лебед летях срещу вятъра,но трудно дойдоха да ми помагат врабчета които ми пееха.Не знам какво и дали сънят продължи.

# 598
  • Мнения: 28
Първо сънувах, че бившата ми приятелка ме целува на сън, по начин, който само тя прави. Това какво значи?
После следващата вечер сънувах, че някой ми казва вземи нещо нейно, но не разбрах какво има предвид и защо ми трябва, но на следващия ден се оказа, че тя е забравила/оставила много нейни дрехи в колата. И сега се чудя дали има връзка и каква двете неща.

# 599
  • Мнения: 2 024
Цяла нощ плачех на сън.
Сънувах, че ММ ме оставя заради друга, но толкова спокойно ми го каза, даже ме прегръщаше, за да ме успокои. А аз си представях живота без него и душата ме болеше. Сълзите ми течаха като река.

Общи условия

Активация на акаунт