Барселона - тема 8

  • 125 203
  • 886
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 668
 Hug  Благодаря, Биби!

# 16
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Едва ли има някой, който би се задоволил само с едно посещение на града, а в нашия случай и кратко Sad Продължавам да следя, за да събирам вдъхновение за ново пътуване, живот и здраве. Прекрасни преживявания на всички и благодарности за новата тема bouquet

# 17
  • Мнения: 2 070
Каква беше схемата с 50лв намаление в airbnb ? Нали уж за нов потребител имаше отстъпка..на мен не ми излезе такова нещо..

# 18
  • София
  • Мнения: 6 562
Каква беше схемата с 50лв намаление в airbnb ? Нали уж за нов потребител имаше отстъпка..на мен не ми излезе такова нещо..
Трябва някой съществуващ потребител да ви покани. Ако имате друг мейл и ви се занимава с нова регистрация, ми го пратете на лични за да ви пусна покана. И май е 20 евро, а не 50 лв.7

# 19
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
При мен излиза 19 евро и то за сметка над определена сума.

# 20
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Шантаво въпросче Laughing. Освен със самолет(от който изпитвам вече ужас), с какъв автобус мога да стигна до Барселона? Коя фирма сте ползвали и препоръчвате?

# 21
  • Мнения: 2 070
Трябва някой съществуващ потребител да ви покани. Ако имате друг мейл и ви се занимава с нова регистрация, ми го пратете на лични за да ви пусна покана. И май е 20 евро, а не 50 лв.7
Вярно, че така беше. Аз се заблудих (искаше ми се  Grinning), понеже в началото ми даваше -49 лв от цената и помислих, че е за всеки, но в последствие изчезна това -49лв.

# 22
  • Мнения: 37
Здравейте, какво мислите за манастира Монсерат, ако някой е ходил ?Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 949
На мен много ми хареса Монсерат. Някъде по-напред съм писала как се стига до него, а и на първа страница е описано.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте,
Предстой ни пътуване до Барселона от 12.05-17.05, но не мога да открия място за нощувки, освен хостели и много скъпи хотели, може ли някой да препоръча някакъв хотел или апартамент до 150лв на вечер?

# 25
  • Мнения: 2 897
Ще следя и аз инфо за хотели с добра локация и цена Simple Smile

# 26
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Здравейте, през май ще пътуваме до Барселона.
Бихте ли ми препоръчали някое добро място за фламенко и на поносими цени. Още се колебаем с вечеря или без Simple Smile

# 27
  • Мнения: 165
Здравейте,
Предстой ни пътуване до Барселона от 12.05-17.05, но не мога да открия място за нощувки, освен хостели и много скъпи хотели, може ли някой да препоръча някакъв хотел или апартамент до 150лв на вечер?
Tanya,
разгледай в airbnb или Homeaway -има много апартаменти, които се предлагат на по-нормални цени.

# 28
  • Мнения: 2 070
Пускам апартаментите, който след дълго ровене успях да отсея(на хубави места, добре изглеждащи и без депозит), може  да се харесат на някой, който търси.
https://www.airbnb.com/rooms/2364333
https://www.airbnb.com/rooms/1039196
https://www.airbnb.com/rooms/5715021
Ние запазихме първия.  Peace

# 29
  • Мнения: 180
Здравейте!Колко време отнема разглеждането на парк Гюел и как най-бързо и лесно мога да стигна до там от централна гара?Има ли значение през кой от трите входа ще влезем,за да разгледаме платената част?

Общи условия

Активация на акаунт