Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 62

  • 83 433
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Герда, прати имейл на администрацията (има го на първа страница), понякога се случва да не качват резултатите онлайн.
Леле, Чакащата, 12 трансфера  Confused
На твое място бих отишла в чужбина, Турция например. В България само в Надежда правят биопсии, за чужбина не знам къде, в истанбулските клиники не правят, отричат ги и въпреки това имат много добра успеваемост. Първичният преглед е безплатен за български двойки. Като разходи опитът няма да излезе много повече от тук, особено щом правиш и биопсии, рвмс...
Айрис, никой не може да отговори на този въпрос, цената на опита зависи от стимулацията (дозите зависят от начина, по който ще реагират яйчниците),  от това колко яйцеклетките извадите, съответно колко от тях са годни и бъдат оплодени, колко ще останат за замразяване. Съмнявам се да ти дадат час за Стаменов само за това, а дори и да говориш с него, се съмнявам да ти каже с какви препарати ще те стимулират. Нека и негови пациентки се включат, може аз да бъркам.

# 16
  • Мнения: 541
Айрис, ние също се самофинансирсхме и преди опита му споделих колко пари сме събрали и той ми отговори, че опита ще ми излезне под 4000лв. и беше прав без замръзването 3900лв. по дълъг протокол. Но аз съм му пациент от доста време и така да се каже ме познава от всякъде Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 51
та.ра, buba, благодаря за отговорите!  bouquet

# 18
  • Мнения: 433
Благодаря за темата  bouquet

Никой ли не е на пункция утре? Дано всичко мине наред и да извадят хубави яйца, че нещо ме е хванала нервата  ooooh!

# 19
  • Мнения: 819
 Hug Hug Hug Благодаря за темата Таричка.На всичи тук пожелавам да видят 2 чертички скоро време и всичко да е наред до края.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 193
Момичета извинявам се, че нахлувам в темата така, но имам въпрос - на кой ден ви извикаха за преглед преди започване на опита? Преди или след овулация?

# 21
  • София
  • Мнения: 9 128
Тара, благодаря за темичката  bouquet.
Чудя се като са допуснали грешка при вземането на биопсия, не е ли редно да вземат новата, без да се плаща отново такса за биопсия  newsm78. Не са малко парите все пак.
Иначе на мен д-ра ми каза да ходя на 2-3 ден, за да опитаме някаква лека стимулация с хапчета, но на мен нещо не ми се ходи и се чудя какво да правя, а чакам включване всеки момент  Crazy.

# 22
  • София
  • Мнения: 874
Благодаря за темичката и аз!  Hug
Герда, някои резултати не излизат онлайн. Не знам от какво зависи. Аз така чаках генетичните сума ти време, преди да отида на място.

# 23
  • Мнения: 6 559
И аз това помислих - дали пак ще искат паро за втората биопсия, след като грешката е тяхна Thinking
Буба, замръзването? Кой е замръзнал? То верно, че е лошо времето, ама чак толкова... Шегувам се hahaha

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Та.ра благодаря за темата  bouquet Hug
 Надявам се, че при теб нещата вървят добре!

# 25
  • София
  • Мнения: 23 178
аз пак с тъп въпрос  Mr. Green
манипулационната в събота и неделя май беше с раб. време до по-раничко.
някой да знае до колко часа?

за парите за процедури винаги питам и настоявам да ми се отговори.
не ходя с хиляди в джоба и искам да знам дали мога да си позволя изобщо да започвам.
наясно съм че няма как да ми се каже точно, но поне някакъв ориентир си трябва.
изобщо не спестявам никакви въпроси и си изказвам и какво не ми харесва.
като резултат от последното например д-р тихомирова дори не е в кабинета като съм аз там. за нейно добро било, че може и да не оцелее според стаменов.

# 26
  • Мнения: 6 559
За нейно добро, представям си Joy

# 27
  • Мнения: 398
Бамба  Joy Joy :35 Вчера като разбрах за проблема с биопсията първо за теб се сетих и твоята любов към Тихомирова Mr. Green Само да не станем клуб ...

# 28
  • София
  • Мнения: 23 178
то звучи смешно, ама не е.
тая девойка ми загуби месеци.
гледа нещо по ехографа, ама не знам какво вижда.
поредния месец вече като видях че пак го изпускаме заради нейна некадърност просто без час отидох и настоях да говоря с доктора.
аз се оказах права, разказах му и за предните месеци и приключих с нея.
аз все пак бях на 42, вися с часове всеки месец да дебнем някоя читава яйцеклетка.
мери тя нещо и казва, нямаме фоликули, лигавица 12мм.
питам я аз откъде тая лигавица като няма фоликули. отговора беше че то се случвало, все пак съм на 42, не може да се очакват и фоликули постояннно  Shocked
настоях аз за хрмони,излизат хормоните естрадиола 300.
стаменов видя фоликул 17мм, тъкмо готов за прегнил.
а колко пъти ме е преглеждала сутрин преди пункция и фоликула бил спукан вече не помня.
дано поне тогава е виждала наистина.

# 29
  • Мнения: 6 559
Ми като вижда, че не става за мерене на фоликули защо не я махне от там. Да я слага в аг сектора, а не да губи времето на хората Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт