Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 62

  • 88 783
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 422
Моят след раждането е сравнително добре, иначе и аз бях с пет капки на ден Crazy

# 61
  • Мнения: 221
 Cristi с каква лигавица забременя?

# 62
  • Мнения: 580
Момичета утре съм на трансфер в 9 сутринта, и сега се чудя утрогестана,който е за сутринта вагинално ли да го слагам или да го изпия  newsm78 Не съм била  на толкова ранен трансфер а забравих да попитам

# 63
  • София
  • Мнения: 23 410
аз го пия, преди време ембриолозите ми казаха като се обаждаха кога да ходя за трансфер.

# 64
  • Мнения: 1 006
И аз съм го пила по препоръка от манипулационната. Веднъж ми преместиха часа за по-ранен трансфер и го бях сложила вече вагинално, та споделих голямото си притеснение пред доктора. Той каза: "Това да ти е притеснението, за мен не е проблем...".

# 65
  • Мнения: 20 422
Cristi с каква лигавица забременя?
Представа нямам Mr. Green И прогестерон не бях пускала.

# 66
  • Мнения: 1 801
Слага се вагинално, той доктора го почиства.
Успех ти пожелавам!

Ellie DD, страхотна бройка, ще видиш, че са късметлийски.

# 67
  • София
  • Мнения: 233
Момичета утре съм на трансфер в 9 сутринта, и сега се чудя утрогестана,който е за сутринта вагинално ли да го слагам или да го изпия  newsm78 Не съм била  на толкова ранен трансфер а забравих да попитам
На мен също от ембриологията ми казаха да си го слагам вагинално. Успех!

# 68
  • Мнения: 847
Бихте ли ми казали цената на трите вида биопсии?

# 69
  • Мнения: 433
Благодаря Ви, момичета! Hug

# 70
  • Мнения: 580
Ами аз го изпих дано не съм сгафила нещо,то едва ли има огромна разлика де

# 71
  • София
  • Мнения: 233
Не е толкова фатално, стискам палци  Praynig

# 72
  • Мнения: 6 722
Не е изобщо "фатално". Някои предпочитат да си го пият заради мазаляка. Други пък по лекарско предписание ако има кървене. Единственото е, че като е вагинално уж по-добре се усвоявало, но и това правило си има изключение.

# 73
  • Мнения: 1 849
Бихте ли ми казали цената на трите вида биопсии?
Имунологична- 200, прозорец- 200, микробиологична- 80  Peace

# 74
  • Мнения: X
Ако дълго се пие през уста повишава АСАТ и АЛАТ.

Общи условия

Активация на акаунт