След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -223ღღ

  • 48 392
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Дойде зимата и се покрихме  :hahaha

Само Боре е обрасъл кат пролетно храстче  Joy

Нали ти е рода, макар и бивша, как нежничко звучи - храстче  Joy  Joy  Joy Направо си е пустинен кактус   hahaha  hahaha  hahaha

Здравейте! Е как пустинен кактус! Рускините в техните групи направо масово припадат - колко бил възмъжал, какви мускули имал на ръцете, как от Йомер от първи сезон нищо не било останало, че кара слънцето да залязва от такава красота и т. н.  Mr. Green

А те колко водки бяха изпилила преди тези си постове  Mr. Green Mr. Green

# 61
  • Мнения: 18 785
Дойде зимата и се покрихме  :hahaha

Само Боре е обрасъл кат пролетно храстче  Joy

Ужасен ми е така.. и брадата хептен го кара да изглежда дори не пълен, ами чак подпухнал  ooooh! ooooh!
джанъм,той жали котарак все пак  hahaha hahaha не може да изглежда свежарка  hahaha hahaha

Дойде зимата и се покрихме  :hahaha

Само Боре е обрасъл кат пролетно храстче  Joy

Нали ти е рода, макар и бивша, как нежничко звучи - храстче  Joy  Joy  Joy Направо си е пустинен кактус   hahaha  hahaha  hahaha


Диде  Hug
ма защо обиждаш сега симпатичните кактусчета  Naughty

той и докат ми беше рода,пак си беше под ножа  hahaha

# 62
  • Мнения: 18 785
Скрит текст:
Дойде зимата и се покрихме  :hahaha

Само Боре е обрасъл кат пролетно храстче  Joy

Нали ти е рода, макар и бивша, как нежничко звучи - храстче  Joy  Joy  Joy Направо си е пустинен кактус   hahaha  hahaha  hahaha

Здравейте! Е как пустинен кактус! Рускините в техните групи направо масово припадат - колко бил възмъжал, какви мускули имал на ръцете, как от Йомер от първи сезон нищо не било останало, че кара слънцето да залязва от такава красота и т. н.  Mr. Green

А те колко водки бяха изпилила преди тези си постове  Mr. Green Mr. Green
явно  достатъно щом им се струва красив вече  hahaha hahaha hahaha

# 63
  • Мнения: 9 540
Едно от моите котета също е изчезнало /не се бъзикам  Sad/ та се чудя дали и аз да не пусна обява - ама не в общинския или областния вестник, ами в някой национален  Crazy И да взема на Господарите ли да звънна  Whistling Joy

# 64
  • Мнения: 18 785
Едно от моите котета също е изчезнало /не се бъзикам  Sad/ та се чудя дали и аз да не пусна обява - ама не в общинския или областния вестник, ами в някой национален  Crazy И да взема на Господарите ли да звънна  Whistling Joy
по-добре си пусни платена реклама в Нова  hahaha hahaha
разнеси го и в инста hahaha

дано се намери котьо  Praynig

# 65
  • Мнения: 9 540
Беше едно от последните, които прибрах, та и снимка нямам  ooooh! Дали ще приемат описание  newsm78  hahaha че аз не съм маниачка като кака да ги снимам постоянно..  Mr. GreenА и моите са си цели 17  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 13 725
Беше едно от последните, които прибрах, та и снимка нямам  ooooh! Дали ще приемат описание  newsm78  hahaha че аз не съм маниачка като кака да ги снимам постоянно..  Mr. GreenА и моите са си цели 17  Mr. Green

Лелееее, 17  Shocked Шашардисало се е от толкоз навалица край него  Joy  Joy  Joy Дано го намериш, ама за всеки случай питай кака как се организират издирвателни операции, само плач по вестниците върши ли работа или да пратим и журналята да ровят из храстите  Joy  Joy  Joy

# 67
  • Мнения: 18 785
е от толко много няма ли някоя приличаща на рижавия и да я дадеш на кака да миряса  Joy Joy ще се стопи от мъка  hahaha и залък не хапва дори  hahaha нищо че седи постоянно по ресторантите  hahaha hahaha

Диде,ма тя си няма такъв "красавец" да удари един призив  Joy я колко фенки после я търсиха котката  Joy

# 68
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:
Дойде зимата и се покрихме  :hahaha

Само Боре е обрасъл кат пролетно храстче  Joy

Ужасен ми е така.. и брадата хептен го кара да изглежда дори не пълен, ами чак подпухнал  ooooh! ooooh!
джанъм,той жали котарак все пак  hahaha hahaha не може да изглежда свежарка  hahaha hahaha

Дойде зимата и се покрихме  :hahaha

Само Боре е обрасъл кат пролетно храстче  Joy

Нали ти е рода, макар и бивша, как нежничко звучи - храстче  Joy  Joy  Joy Направо си е пустинен кактус   hahaha  hahaha  hahaha

Диде  Hug
ма защо обиждаш сега симпатичните кактусчета  Naughty

той и докат ми беше рода,пак си беше под ножа  hahaha

Верко  Hug, тогава поне не беше обрасъл като акация  Mr. Green Къде я видяха рускините тая красота неземна, това изящество и тоя финес  Rolling Eyes Али баба репички да яде пред Боре  hahaha hahaha  hahaha

# 69
  • Мнения: 13 725
е от толко много няма ли някоя приличаща на рижавия и да я дадеш на кака да миряса  Joy Joy ще се стопи от мъка  hahaha и залък не хапва дори  hahaha нищо че седи постоянно по ресторантите  hahaha hahaha

Диде,ма тя си няма такъв "красавец" да удари един призив  Joy я колко фенки после я търсиха котката  Joy

Ами те фенките и без това търсят, да се оглеждат и за котето на Темпи. Пък тя ще им напише една гореща глава за отплата  Laughing Пък и не щем призив от Боре, че какъвто е талибан, ако котките го зърнат, всичките 17 панически ще зачезнат  Joy  Joy  Joy

# 70
  • Мнения: 9 540
Лелееее, 17  Shocked Шашардисало се е от толкоз навалица край него  Joy  Joy  Joy Дано го намериш, ама за всеки случай питай кака как се организират издирвателни операции, само плач по вестниците върши ли работа или да пратим и журналята да ровят из храстите  Joy  Joy  Joy

Двор голям имаме, затова и са толкова... все прибрани от улицата, че ми е жал...  Sad Sad Ама си живеят като принцове, храна, лекарства, всичко им се осигурява... а това бе едно податливо, така че ме съмнява да не би някое дете /даскалото е близо/ да не го е взело  Thinking Thinking

Съвет от кака ще иска, ама наистина ако и Боре се включи, по ще имам шанс  Joy Joy Явно дори и в този му вид все още е харесван  #Crazy #Crazy

Верко, имам едно подобна, ама е бяло и оранжево  Mr. Green Ако му ударя една боя ще стане таман същото, ама ми свиди да дам животинката на оная.. нищо не ми е направила, че да ѝ го причиня  Naughty Crossing Arms Mr. Green

 Shocked Shocked Party Party

# 71
  • Мнения: 12 000
Джанъм, ко праиш с толкоз коток Shocked

# 72
  • Мнения: 9 540
Джанъм, ко праиш с толкоз коток Shocked

Гледам ги заедно с 2 кучета- каракачанка /на почти 3 години  Crazy/ и едно улично, смесица между доберман и улична превъзходна /почти на 14г./ Mr. Green Mr. Green

# 73
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
 Whistling  Whistling Whistling


Даже вече са още 3000 отгоре, ма не ми се снима пак  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 13 725
Whistling  Whistling Whistling


Даже вече са още 3000 отгоре, ма не ми се снима пак  Mr. Green

 Heart Eyes  13-та седмица не се отказват  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт