След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -223ღღ

  • 48 446
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 541
Hug Hug



Новите любимци на турските СМИ - снимките им за минути набирали по 110 хил.лайкове.... Heart Eyes

Турският инстаграм бил залят от снимки на сватбата от 52 серия на ЛН - този път Гнуся сама си заби автогол с пусканиците за сватбата през есента  - и отговора на Баръш - "Няма такова нещо"......Един вестник , гедже май / при мен не се отваря/, разнищил цялата постановка и изрично подчертал, че снимките не са случайни ,а нарочно подбрани hahaha hahaha hahaha

Това бил отговора на феновете към Гнуся:


Добро утро! Ох, Еми, оправи ми настроението. Абе те нещо турските СМИ взеха да я настъпват нещо Гусята, доскоро й пееха хвалебствени песни, сега май се обърна работата.А дано дойде Видов ден и за нея.

# 661
  • Мнения: 2 478
Меги те турските медии са такава простотия - накъдето духа вятъра - натам.....

Сега вече хвалят Елчин - колко била талантлива, чаровна , успешна.....и ще започнат да плетат интриги с нея и приятелката на Илкер...... ooooh!

Това ми хареса много:

# 662
  • Мнения: 13 725
Здравейте, слънчевки  Hug  Hug  Hug
Петък е, може пък и да погледаме днес 17 серия на Ашка, ей така, като противоотрова  Laughing Хубава серия беше  Heart Eyes

Не можах да се сдържа да не сложа творчеството на рускините към тази снимка  Joy  Joy  Joy

Г - Сватбата ми е утре
Ж - А защо не днес
Г- Намери ми младоженец и ще бъде днес

# 663
  • Мнения: 628
Здравейте, слънчевки  Hug  Hug  Hug
Петък е, може пък и да погледаме днес 17 серия на Ашка, ей така, като противоотрова  Laughing Хубава серия беше  Heart Eyes

Не можах да се сдържа да не сложа творчеството на рускините към тази снимка  Joy  Joy  Joy

Г - Сватбата ми е утре
Ж - А защо не днес
Г- Намери ми младоженец и ще бъде днес
станаха за посмешище със простотиите си и напъните да са по страниците на жълтите

# 664
  • Мнения: 38
Тази жена защо изглежда толкова долнопробна и вулгарна...дали точно това му харесва на Борето, той малко по-свит и умерен...как си обяснявате въобще тяхната връзка от самото и начало...вероятно чрез нея е успял да влезе в техните елитни артистични среди и сега незнае как да се откопчи...Но тя няма да го остави, като пиявица се е впила...ужас...

# 665
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Здравейте, слънчевки  Hug  Hug  Hug
Петък е, може пък и да погледаме днес 17 серия на Ашка, ей така, като противоотрова  Laughing Хубава серия беше  Heart Eyes

Не можах да се сдържа да не сложа творчеството на рускините към тази снимка  Joy  Joy  Joy

Г - Сватбата ми е утре
Ж - А защо не днес
Г- Намери ми младоженец и ще бъде днес

 hahaha hahaha hahaha hahaha наШта нИземна Убавица  Mr. Green Mr. Green
Диде  Hug Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 13 725
Диме  Hug

вероятно чрез нея е успял да влезе в техните елитни артистични среди

Нещо си в грешка  Wink Баръш е все още твърде далеч от техните елитни артистични среди, а Гупата никога не е била там  Mr. Green

# 667
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Диме  Hug

вероятно чрез нея е успял да влезе в техните елитни артистични среди

Нещо си в грешка  Wink Баръш е все още твърде далеч от техните елитни артистични среди, а Гупата никога не е била там  Mr. Green

 Joy Joy Joy тя Гупата само си мечтае за тези елитни следи  Mr. Green ам ей на и за сервитьорка на чай не я искаха  newsm62 newsm62

# 668
  • Мнения: 2 478
Тази жена защо изглежда толкова долнопробна и вулгарна...дали точно това му харесва на Борето, той малко по-свит и умерен...как си обяснявате въобще тяхната връзка от самото и начало...вероятно чрез нея е успял да влезе в техните елитни артистични среди и сега незнае как да се откопчи...Но тя няма да го остави, като пиявица се е впила...ужас...

Тука доста е писано по темата Гнуся - нейният "талант" всеки може да го види в "Делиха" - негледаеми кривене,кълчене и грозно грачене.Аз го гледах с превъртане, а Баръш Ардуч даже не го забелязах там.



Това е Бюлент Ишбилен/режисьор/ , когото си е свалила и развела.Три години е живяла с него , той я уредил да играе в сериал , и от него научила всичко за киното и сценариите.
Относно приказването и в медиите, че била създала Баръш Ардуч, тази статия и отговаря: "След Делиха/ по неин сценарии/, Баръш си останал Баръш , а след ЛН станал Баръш Ардуч."

За характера и може да се съди по простотиите които говори и публикува в медиите.Назад в темата доста сме поиали за Гнуся.......... Joy Joy Joy

# 669
  • Мнения: 2 478


Да добавим ,че се има за талант - освободена, разкрепостена феминистка.......... ooooh!Подържа и гей движението.......

# 670
  • Мнения: 258
Здравейте Hug Днес съм се сетила за един красавец от филма и ще се радвам ако някой знае името му newsm78 Нериман го беше наела за Суде,за да забрави Синан,мисля че се казваше Ейман.Ще съм ви благодарна,ако някой може да помогне bouquet bouquet

# 671
  • Мнения: 9 540
Здравейте Hug Днес съм се сетила за един красавец от филма и ще се радвам ако някой знае името му newsm78 Нериман го беше наела за Суде,за да забрави Синан,мисля че се казваше Ейман.Ще съм ви благодарна,ако някой може да помогне bouquet bouquet


Поредният Баръш  Mr. Green Barış Murat Yağcı е актьорът, а героя бе Еймен, аз тъкмо сега тия серии повтарям- снощи Нера нае момчето  hahaha hahaha

# 672
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Здравейте Hug Днес съм се сетила за един красавец от филма и ще се радвам ако някой знае името му newsm78 Нериман го беше наела за Суде,за да забрави Синан,мисля че се казваше Ейман.Ще съм ви благодарна,ако някой може да помогне bouquet bouquet

оххх да манекена  Crazy Crazy и той е Баръш  Laughing
еххх този Баръшовци в това дизи бе  newsm08

Татлъм аз докато се натуткам и ти ме изпревари  Crossing Arms Mr. Green


чакай да сложа малко баклава, че съвсем сме се разпуснали  Joy Joy

това момиче дали е приятелката му  newsm78 newsm78 newsm78

# 673
  • Мнения: 258
И той ли е Борко Joy Joy Благодаря ти  bouquet Сладур голям е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И аз гледам повторно сериите,но съм в началото още Simple Smile

# 674
  • Мнения: 9 540
Джанъм, на мен той си ми е един от любимците, затова толкова бързо реагирам  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт