Аборт в днешно време

  • 44 508
  • 672
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 742
Аз пък мисля, че момичето ще се замисли след интервенцията. Каквото и да си пишем тук, това не е като да се порежеш и кофти поменът ще и' остане. По-скоро така приповдигнато пишеше, защото се беше освободила от товара да каже на майка си, а и не е в никакъв случай глупаво момиче. Не знаеше още какво я очаква точно в болницата. След като излезе от упойката и се прибере вкъщи, ще е съвсем различен човек. Или поне ми се ще да е така.

# 16
  • Мнения: 2 157
Само пиша,че съм добре.Вкъщи и не бременна  Tired
Благодаря искрено на всички  Heart Eyes

Хубави новини!
Дано си си взела поука от цялата ситуация. Винаги разчитай основно на себе си. След това се доверявай на друг да те пази. Wink

# 17
  • Мнения: 14 654
То хубаво, че страшното мина, отърва кожата и наказанието, ама се върни да прочетеш заключената вече тема, защото успя да ни ядосаш и ти дадохме акъл.
Сега, като си по-свободна, вземи прочети една книжка на Кирил Топалов - "Бъди благословена", за да видиш какъв късмет имаш, че живееш в 21 век и да разбереш какво точно значи "женската съдба", за която Сирен споменава, ама вие момичетата нямате точно идея какво е. Ще си дадеш сметка и за мъжката безотговорност. Ако те мързи да четеш, има и филм в ютуб по книгата.

# 18
  • Мнения: 38
Прочетох коментарите  Rolling Eyes
Така и не разбрах,защо са споровете.Дали трябва да правя секс или не,дали приятелят ми ме обича или не,за или против абортите  newsm78 В крана сметка,аз няма да се откажа от него,но това не означава че продължаваме по стария начин  Flutter

# 19
  • Мнения: 14 654
Ти не се отказваш, само че той вече се е отказал от теб, ще го разбереш по трудния начин.

# 20
  • Мнения: X
Заключиха другата тема, и то с право!
Но много ми се наби коментара на Кати, който според мен буди не лоша дискусия.

Цитат
Ще го успокоя (детето - ми), че това е модерно и модерните жени не гледат на живота в себе си като на деца, а като на плод на експеримент в Петриева паничка - но и нищо не правят с него - абе, с две думи, забременяват си за забавление и си абортират за забавление и той нищо не може да направи по въпроса, така че не бива да се тръшка много, нищо не е станало, спокойно, продължаваш си от тук нататък все едно нищо не е било.

Вие смятате ли, че е редно ако се случи, синовете ви да забременят някое момиче, и то реши да направи аборт, да му обясните, че го прави защото е модерно?
Скрит текст:
И като цяло, причината за аборт може да е всякаква-от прекалено ранна възраст, до откровено нежелание за деца?
Защо трябва да се набиват такива лични усещания в децата ни?
Shocked
Мисля, че ако се стигне до момента да обяснявам на голям човек, който вече прави редовен секс, защо една жена е решила да направи аборт, сме се провалили тотално като родители с мъжа ми.
А и не е моя работа да тълкувам причините на друга жена.Редно е тя и сина ми да си обсъждат проблема и как да го разрешат.

# 21
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Сега като писа Янечек, се замислих и над друго. Принципно си го мисля де, не мисля че бих обременила психиката на дъщеря си, ако й се наложи да прави аборт, с това че е късметлийка, че в нашата страна аборта е разрешен, за разлика от други страни, и че живее в 21ви век, а не в 20ти.
Не бих я карала и да мисли, че е късметлийка, защото обществото се е променило, и тя има право да гласува, да е образована и да не я трепат с камъни, защото й се вижда глезена.
Което не значи, че не съм обяснявала, пускала и чела неща, свързани със секса като цяло и как влияе един аборт върху женското тяло и психика.

# 22
  • Мнения: 30 802
Интересен ми е следният сценарий: била си млада и влюбена, има там в миналото 1-2 аборта. Намираш си вече нормален мъж, не лошо момче. Правите си бебе, отивате радостни на ЖК и те питат за статистиката: първа бременност ли ви е? аборти? И какво, ще лъжеш или ще лъсне истината...

# 23
  • София
  • Мнения: 23 096
Цитатът в първия пост го приемам като ироничен. Какво да му коментирам?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Сирено, има лесно - няма да взима половинът на ЖК и воала - няма въпрос, няма проблем.

# 25
  • Мнения: 38
Интересен ми е следният сценарий: била си млада и влюбена, има там в миналото 1-2 аборта. Намираш си вече нормален мъж, не лошо момче. Правите си бебе, отивате радостни на ЖК и те питат за статистиката: първа бременност ли ви е? аборти? И какво, ще лъжеш или ще лъсне истината...
Ами да ще кажа истината,по добре е аборт от колкото да родиш на 16 и да си провалиш живота  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 157
Е какво да кажа? В такава хипотетична ситуация се предполага, че информацията няма да е нещо ново и шокиращо за мъжа. А и да не му е споделена - нали е уж нормален и на място? Ще ме остави бременна, защото съм имала аборт ли?  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 30 802
Какво значи "няма въпрос", лекарите често питат за брой бременности и аборти, това си е важна здравна информация.

А раждане на 16 наистина ли "проваля живота" и как точно. След като сме 21 век вече...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Мен пък не са ме питали.

Няма въпрос пред половинката, имах предвид.

# 29
  • Мнения: 38
Какво значи "няма въпрос", лекарите често питат за брой бременности и аборти, това си е важна здравна информация.

А раждане на 16 наистина ли "проваля живота" и как точно. След като сме 21 век вече...
Ами да проваля го,в смисъл че трябва да спреш да излизаш,до ходиш по дискотеки,надебеляваш,трябва да станеш много отговорен за годините си...

Общи условия

Активация на акаунт