На пазар във Варна - 46

  • 67 253
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 384
Аз пък издирвам обувки Rieker. Знам че има в Гранд мол, някой засичал ли е другаде?
Аз от интернет съм поръчвала. В различни сайтове съм намирала.

# 61
  • Мнения: 376
Аз от интернет съм поръчвала. В различни сайтове съм намирала.
Да, и аз в момента действам така, но ми се искаше да мога и да ги видя на живо.

Мисля, че по Владислав в един от магазините за обувки имаха, но не съм сигурна. От страната на пощата, срещу образцов дом някъде.
Благодаря, ще огледам там.  Hug

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 925
По Владислав в магазин Диана продават такива обувки и ако не се лъжа това беше марката. Той се намира точно срещу Била. Като се движите по Владислав от пощата посока Тракия, минава се кръстовището с Бенковски и на ъгъла има едно павилионче, после магазин за обувки, следващ и 3тия е Диана. 2 стъпала има магазина. Там продават предимно ортопедични и от ест. кожа обувки както дамски, така и детски.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 633
препоръчайте фризьор за официална прическа в района на центъра, окръжна или колхозния, лятно и зимно кино тракия. или ми дайте линк към такава тема, че нещо не мога да открия  Blush

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 925
препоръчайте фризьор за официална прическа в района на центъра, окръжна или колхозния, лятно и зимно кино тракия. или ми дайте линк към такава тема, че нещо не мога да открия  Blush

https://m.facebook.com/profile.php?id=339543125852

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Кина Кудева, май е все още в майчинство.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Не е. Петък бях при нея. Работи си, но не както преди, а по-малко часове.

# 67
  • Мнения: 1 765
Аз пък издирвам обувки Rieker. Знам че има в Гранд мол, някой засичал ли е другаде?
Мисля, че вчера гледах на тази фирма, бяха изложени на витрината. Магазинчето е на Владислав, срещу Билла, една идея по-нагоре. Струва ми се, че бяха мъжки обувки, но може да има и дамски, не се загледах.

# 68
  • Мнения: 1 377
Да сте срещали Биодерма /мицеларна вода, но не само/ на промоция?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не е. Петък бях при нея. Работи си, но не както преди, а по-малко часове.
Каква е цената на подстригване при нея?

# 70
  • Мнения: 11 340
В Санитите има в момента на Биодерма промоции. Хидратантен крем (синята серия) + Мицеларна вода за 32 или 35лв. Днес ги гледах в аптеката в Пикадили на окръжна.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Не е. Петък бях при нея. Работи си, но не както преди, а по-малко часове.
Каква е цената на подстригване при нея?
30лв.

Реа, благодаря за споделеното!
И аз съм на синята серия на Биодерма.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Да си прехвърля въпроса от предната тема:
Къде продават боя за коса 3DeLuXe (Чаталджа, Лятно Тракия)

Днес си взех същата боя от ,един магазин за козметика и  парфюми на Чаталджа(в близост има магазин за стоки за дом.употреба).
Благодаря, утре ще го потърся ( дом.потреби ъглов магазин до Браво ли са?)
bouquet Намерих магазина, благодаря

# 73
  • Мнения: 1 377
В Санитите има в момента на Биодерма промоции. Хидратантен крем (синята серия) + Мицеларна вода за 32 или 35лв. Днес ги гледах в аптеката в Пикадили на окръжна.

Имам крем, ще потърся нещо друго, благодаря!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 225
Търся пликове за вакуумиране, но не от тези, които са като целофан, а от другите - от по-дебел найлон. Имате ли и дея къде да намеря? Купувала съм от немските магазини и от колхозния от един гараж, не струват, пукат се.

Общи условия

Активация на акаунт