Звездни компромати - 321 част

  • 112 461
  • 768
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Не знам кой ще е следващият крал на Англия, но за момента това е официалният престолонаследник !

# 226
# 227
  • Мнения: 4 871
С теб ще се разберем, обичам ги BSB Heart Eyes

Това Кевин ли е?😂 Никога не бих предположила, че е той.

# 228
  • Мнения: 4 871

Хахаха, този Оскар наистина прилича на Здравко. Grinning
Иначе и аз много харесвам Малума. Wink Личи си кой слуша актуалните денс парчета. Малума пее хитови песни в дуети с Шакира, Рики Мартин и т.н. Почвам да си мисля, че хората които не го знаят, наистина слушат поп-фолк Stuck Out Tongue , защото негови парчета се въртят постоянно.
Абе, дрийм, хората, които не слушаме поп фолк, не слушаме и твоя любимец, поради сходните ритми. Wink Laughing

# 229
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Ким изтрещя вече.
Само се чуди как да се облече,
за да предизвика интерес.

# 230
  • Мнения: 1 092
Понеже често надничам в темата, реших че е редно и да допринеса с нещо за нея.
Няколко дами около 50-те...
https://www.viewsofia.com/article/36046/Jivotat-sled-50-Mamcheta … -taino-zavijdame-

# 231
  • Мнения: 1 455
И на мен тоя Малума ми е пълен чалгар. Симбиоза между Криско и Фики с колумбийско потекло.  Mr. Green

Като говорим за кралското семейство, има ли снимки от вчерашния рожден ден на Кралицата? Имаше ли празненства както обикновено?

# 232
  • sofiq
  • Мнения: 1 592
Почвам да си мисля, че хората които не го знаят, наистина слушат поп-фолк Stuck Out Tongue , защото негови парчета се въртят постоянно.

 Laughing

Аз лично днес за пръв път чувам за въпросния двойник на Криско.  Laughing Но признавам, изобщо не се интересувам от модерните "хитове", които ги въртят по радиа от сорта на Сити и Енерджи, почти толкова противни са ми, колкото и чалгата...


Аз също за първи път чувам за двойника...
Аз също не слушам радио,не гледам музикални канали по тв.,чалга меко казано...ама много меко  не понасям .

aDream - срашно заключение направи  Mr. Green,не забравяй,че има и друга музика освен чалгата и това което въртят по всички радиа Peace

# 233
  • Мнения: 1 959
Като говорим за кралското семейство, има ли снимки от вчерашния рожден ден на Кралицата? Имаше ли празненства както обикновено?

Рожденният ден на кралицата се празнува, когато е т.нар. официален рожден ден, през юни, а не истинският й през април.

# 234
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Юни празнуват от възкачването ѝ на престола, а не рождения ѝ ден.

# 235
  • Мнения: 6 092
Ха, Корнелия Нинова била на 48, мислех я за по-възрастна.

# 236
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Е, моля ти се, аз бях убедена, че по-вярна фенка от мен нямат. Sunglasses Кевин ми излезна в инстаграма им, не бих го познала, но отдолу пишеше.

# 237
  • Мнения: X
Ха, Корнелия Нинова била на 48, мислех я за по-възрастна.
Поне с 10 години.

# 238
  • Мнения: 12 471
Понеже често надничам в темата, реших че е редно и да допринеса с нещо за нея.
Няколко дами около 50-те...
https://www.viewsofia.com/article/36046/Jivotat-sled-50-Mamcheta … -taino-zavijdame-
Лиз Хърли и Ел не са от Земята..))

# 239
  • София
  • Мнения: 18 514
Претендентът Макрон със съпругата си Брижит. 24 години разлика  Laughing Екстра изглежда дамата.

http://www.elle.ru/celebrities/glavnyiy-kandidat-v-prezidentyi-f … -supruga-bridjit/

Общи условия

Активация на акаунт