Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 119 298
  • 838
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 684
Витамин Д и витамин Б12 занпо продължително време + капките на доктор Бах, на мен ми повлияха за намаляне на стреса

# 616
  • Мнения: 5
Здравейте,
може ли да ми препоръчате нещо при паник-атаки.
Благодаря и весели празници !

Здравейте!Пробвайте с Афа по схема
2 ×2 к.-1 седмица,
 втората седмица 3×2 к. и постепенно увеличавайте до 10 капсули на ден.
По време на атака клетъчна енергия под езика.
Може да добавите и течно злато 2 ×20 капки  и муун райз.

# 617
  • Мнения: 26
Здравейте, възможно е вече темата да е коментирана, но тъй като не открих, ще попитам за съвет. Аз съм на 36 г. и почти от бебе имам това, което в наши дни се определя като атопичен дерматит. При мен след детска възраст се локализира основно по пръстите на ръцете.
Традиционната дерматология не е в състояние да реши напълно моя проблем.
Имате ли впечатление дали някоя от добавките или комбинация от такива на Аквасорс може да помогне при дерматологичен проблем?
Благодаря предварително.

# 618
  • Мнения: 5
Здравейте, възможно е вече темата да е коментирана, но тъй като не открих, ще попитам за съвет. Аз съм на 36 г. и почти от бебе имам това, което в наши дни се определя като атопичен дерматит. При мен след детска възраст се локализира основно по пръстите на ръцете.
Традиционната дерматология не е в състояние да реши напълно моя проблем.
Имате ли впечатление дали някоя от добавките или комбинация от такива на Аквасорс може да помогне при дерматологичен проблем?
Благодаря предварително.
За вашия проблем добри резултати има с лесно начало и есенциалните мастни киселини.Като Есенциални мастни киселини могат и да се използват за намазване на засегнатите зони.

Последна редакция: нд, 03 яну 2021, 22:26 от bubanka

# 619
  • Мнения: 1
Здравейте и за много години!
За съжаление, преди време приемът на Colactive 3 и Osteo-Forte предизвика при мен много силна алергична кожна реакция! След дълго скъпоструващо лечение се възстанових и реших да започна Лесното начало, но на 8-я ден нещата се повториха! Не знам какво има в тези продукти, но за съжаление на мен ми действат зле!
Хубав ден на всички!

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 01:26 от mitta_bg@abv.bg

# 620
  • София
  • Мнения: 3 026
Здравейте, възможно е вече темата да е коментирана, но тъй като не открих, ще попитам за съвет. Аз съм на 36 г. и почти от бебе имам това, което в наши дни се определя като атопичен дерматит. При мен след детска възраст се локализира основно по пръстите на ръцете.
Традиционната дерматология не е в състояние да реши напълно моя проблем.
Имате ли впечатление дали някоя от добавките или комбинация от такива на Аквасорс може да помогне при дерматологичен проблем?
Благодаря предварително.

Класически хомеопат може да Ви помогне.

# 621
  • Мнения: 26
Здравейте, възможно е вече темата да е коментирана, но тъй като не открих, ще попитам за съвет. Аз съм на 36 г. и почти от бебе имам това, което в наши дни се определя като атопичен дерматит. При мен след детска възраст се локализира основно по пръстите на ръцете.
Традиционната дерматология не е в състояние да реши напълно моя проблем.
Имате ли впечатление дали някоя от добавките или комбинация от такива на Аквасорс може да помогне при дерматологичен проблем?
Благодаря предварително.
За вашия проблем добри резултати има с лесно начало и есенциалните мастни киселини.Като Есенциални мастни киселини могат и да се използват за намазване на засегнатите зони.
Благодаря, ще почета още малко и най-вероятно ще опитам.

# 622
  • Мнения: 2 677
При дъщеря ми имахме много добри резултати за атопичния дерматит. Иска се постоянство и търпение и се получават нещата. Успех и на вас!

# 623
  • София
  • Мнения: 1 531
При дъщеря ми имахме много добри резултати за атопичния дерматит. Иска се постоянство и търпение и се получават нещата. Успех и на вас!
А ще споделите ли с кои продукти? И за колко време горе-долу постигнахте резултат?

# 624
  • Мнения: 26
При дъщеря ми имахме много добри резултати за атопичния дерматит. Иска се постоянство и търпение и се получават нещата. Успех и на вас!
Да, за щастие и ние преборихме дерматита при дъщеря ми. Но при мен положението е по-различно поради това, че дълги години съм използвала кортикостероиди. Поне се успокоявам, че за децата ми не позволих да допуснем същата грешка...

# 625
  • Мнения: 9
Добре е ако имате възможност да проведе те 4 месечната детокс програма. Дава много добри резултати при доста заболявания. Изчиства организма на различни нива, като се започне с черва, преминава през черен дроб и т. н
Здравейте, възможно е вече темата да е коментирана, но тъй като не открих, ще попитам за съвет. Аз съм на 36 г. и почти от бебе имам това, което в наши дни се определя като атопичен дерматит. При мен след детска възраст се локализира основно по пръстите на ръцете.
Традиционната дерматология не е в състояние да реши напълно моя проблем.
Имате ли впечатление дали някоя от добавките или комбинация от такива на Аквасорс може да помогне при дерматологичен проблем?
Благодаря предварително.
За вашия проблем добри резултати има с лесно начало и есенциалните мастни киселини.Като Есенциални мастни киселини могат и да се използват за намазване на засегнатите зони.
Благодаря, ще почета още малко и най-вероятно ще опитам.

# 626
  • Мнения: 2 677
При дъщеря ми имахме много добри резултати за атопичния дерматит. Иска се постоянство и търпение и се получават нещата. Успех и на вас!
А ще споделите ли с кои продукти? И за колко време горе-долу постигнахте резултат?
Задължително започнете с Лесно начало и ЕМК.
При дъщеря ми също бяхме ползвали корикостероиди и антихистамини няколко месеца, затова отне около година докато напълно се оправи (освен дерматита имаше и АБКМ).
Програмата за пълна детоксикация препоръчвам да се направи цялата - обърнете се към своя дистрибутор или спонсор, за да уточните схемата на прием. Добре е да ви проследява и да обсъждате всичко, което се случвапо време на детоксикацията. Успех!

# 627
  • Мнения: 25
Здравейте, продуктите на Аквасорс дали ще помогнат при тумор на кожата(добро качествен) повече детайли не мога да дам защото не съм запозната какво точно е. Може въпроса да ви изглежда тъп,но... Чета темите назад и виждам как повечето които ги ползват са доволни.
Благодаря ви!

# 628
  • София
  • Мнения: 1 097
Здравейте, продуктите на Аквасорс дали ще помогнат при тумор на кожата(добро качествен) повече детайли не мога да дам защото не съм запозната какво точно е. Може въпроса да ви изглежда тъп,но... Чета темите назад и виждам как повечето които ги ползват са доволни.
Благодаря ви!

На моя баща преди почти 15 години излезе диагноза рак на кожата. 2-3 години пи Суперанти оксидант, след лъчетерапията.Сега е на 97 и няма проблеми. Преди няколко години изрязаха едно туморче от ухото му - доброкачествено.

# 629
  • пловдив
  • Мнения: 300
Здравейте, поръчах си лайтън ъп, ще се радвам да споделят тези които са го приемали и имали ли са резултат?

Общи условия

Активация на акаунт