Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 120 000
  • 838
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 32
[url][/uЗдраврйтр! Шест годишната ми дъщеря отново е с хрема и в следствие на нея кашлица от събота. Увеличих й К3 на 20, ЗЕ на 12, СА давам по 5 , Морска енергия по 2 , вечер давам и по 2 Бифидуса, правим инхалаций с физиологичен разтвор, но 3-ти дрн нищо не се подобрява даже кашлицата се засилва. Дайте ми съвет какво още мога да направя, уж за 2 ,3 дни трябваше да се подобри значително състоянието й при тези дози на прием. Взех да се отчайвам

# 781
  • Мнения: 770
[url][/uЗдраврйтр! Шест годишната ми дъщеря отново е с хрема и в следствие на нея кашлица от събота. Увеличих й К3 на 20, ЗЕ на 12, СА давам по 5 , Морска енергия по 2 , вечер давам и по 2 Бифидуса, правим инхалаций с физиологичен разтвор, но 3-ти дрн нищо не се подобрява даже кашлицата се засилва. Дайте ми съвет какво още мога да направя, уж за 2 ,3 дни трябваше да се подобри значително състоянието й при тези дози на прием. Взех да се отчайвам
ЕМК включихте ли? 3х20 капки и в нослето директно можете да капете. Плюс Плодовата енергия 3-4 капсули.

# 782
  • Мнения: 32
[url][/uЗдраврйтр! Шест годишната ми дъщеря отново е с хрема и в следствие на нея кашлица от събота. Увеличих й К3 на 20, ЗЕ на 12, СА давам по 5 , Морска енергия по 2 , вечер давам и по 2 Бифидуса, правим инхалаций с физиологичен разтвор, но 3-ти дрн нищо не се подобрява даже кашлицата се засилва. Дайте ми съвет какво още мога да направя, уж за 2 ,3 дни трябваше да се подобри значително състоянието й при тези дози на прием. Взех да се отчайвам
ЕМК включихте ли? 3х20 капки и в нослето директно можете да капете. Плюс Плодовата енергия 3-4 капсули.
Да , включих и ЕМК само че 2 пъти по 15 капки , ще ги увелича. Правя и капките за нос с коластра , ЕМК и физиологичен разтвор , само Плодова нямам в момента и давам обикновен витамин ц от аптеката.

# 783
  • Мнения: 9
Здравейте,

препоръчайте ми продукт, който да намали хормон на стреса и тестостерон, както и да подобри състоянието на кожата на лицето.

благодаря!

# 784
  • Мнения: 2 418
И аз бих искала да ме посъветвате какво е подходящо при хипофункция на щитовидната жлеза!Благодаря предварително на отзовалите се!

# 785
  • Мнения: 25
И аз бих искала да ме посъветвате какво е подходящо при хипофункция на щитовидната жлеза!Благодаря предварително на отзовалите се!

Здравейте, подходящи продукти при хипофункция на щитовидната жлеза са Морска енергия, Течно злато и Крем муун Райз
Здравейте,

препоръчайте ми продукт, който да намали хормон на стреса и тестостерон, както и да подобри състоянието на кожата на лицето.

благодаря!

АФА намаля стреса , а иначе за хормоните Муун райз, морска енергия е добре за кожата и лицето
Но в комбинация АФА и кремчето върши чудеса

Разбирасе все пак е важен и финансовите възможностти
Нека и другите да се изкажат...

# 786
  • Мнения: 9
А мастните киселини и муун райз?
започнах с тези два продукта…
И аз бих искала да ме посъветвате какво е подходящо при хипофункция на щитовидната жлеза!Благодаря предварително на отзовалите се!

Здравейте, подходящи продукти при хипофункция на щитовидната жлеза са Морска енергия, Течно злато и Крем муун Райз
Здравейте,

препоръчайте ми продукт, който да намали хормон на стреса и тестостерон, както и да подобри състоянието на кожата на лицето.

благодаря!

АФА намаля стреса , а иначе за хормоните Муун райз, морска енергия е добре за кожата и лицето
Но в комбинация АФА и кремчето върши чудеса

Разбирасе все пак е важен и финансовите възможностти
Нека и другите да се изкажат...

# 787
  • Мнения: 2 418
Кремчето го ползвам поради др.проблеми,не знаех,че и за щитовидната жлеза оказва влияние.Ще добавя и останалите,благодаря ви от сърце!⚘

# 788
  • Мнения: 2 107
Аз имам проблеми с щитовидната жлеза и избягвам АФА-та, защото водораслите съдържат йод.

# 789
  • Мнения: 1 675
Аз имам проблеми с щитовидната жлеза и избягвам АФА-та, защото водораслите съдържат йод.

Не мисля, че точно АФА-та би навредила при проблем със щитовидната жлеза. В зависимост от вида на проблема - хипо- или хипер-функция на щитовидната жлеза, може би не би била за препоръчване Морската енергия. От наблюденията ми до момента, точно АФА-та в комбинация с омеги помага за балансиране на хормоналния баланс.

# 790
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
[url][/uЗдраврйтр! Шест годишната ми дъщеря отново е с хрема и в следствие на нея кашлица от събота. Увеличих й К3 на 20, ЗЕ на 12, СА давам по 5 , Морска енергия по 2 , вечер давам и по 2 Бифидуса, правим инхалаций с физиологичен разтвор, но 3-ти дрн нищо не се подобрява даже кашлицата се засилва. Дайте ми съвет какво още мога да направя, уж за 2 ,3 дни трябваше да се подобри значително състоянието й при тези дози на прием. Взех да се отчайвам
ЕМК включихте ли? 3х20 капки и в нослето директно можете да капете. Плюс Плодовата енергия 3-4 капсули.
Да , включих и ЕМК само че 2 пъти по 15 капки , ще ги увелича. Правя и капките за нос с коластра , ЕМК и физиологичен разтвор , само Плодова нямам в момента и давам обикновен витамин ц от аптеката.
Любопитно ми е това боледуване как се разви?

# 791
  • Мнения: 32
[url][/uЗдраврйтр! Шест годишната ми дъщеря отново е с хрема и в следствие 5на нея кашлица от събота. Увеличих й К3 на 20, ЗЕ на 12, СА давам по 5 , Морска енергия по 2 , вечер давам и по 2 Бифидуса, правим инхалаций с физиологичен разтвор, но 3-ти дрн нищо не се подобрява даже кашлицата се засилва. Дайте ми съвет какво още мога да направя, уж за 2 ,3 дни трябваше да се подобри значително състоянието й при тези дози на прием. Взех да се отчайвам
ЕМК включихте ли? 3х20 капки и в нослето директно можете да капете. Плюс Плодовата енергия 3-4 капсули.
Да , включих и ЕМК само че 2 пъти по 15 капки , ще ги увелича. Правя и капките за нос с коластра , ЕМК и физиологичен разтвор , само Плодова нямам в момента и давам обикновен витамин ц от аптеката.
Любопитно ми е това боледуване как се разви?
Ами слава богу , още същият ден когато писах в темата , вечерта изведнъж кашлицата намаля осезаемо. На другия ден беше доста рядко , може би е била от хремата , която също намаля значително (до 1 - 2 издухвания на ден). Може би всичко приключи в рамките на 5 - 6 дни.

# 792
  • Мнения: 922
Здравейте момичета!
Миналата година станах дистрибутор на аквасорс, но след регистрация с първа поръчка ЛН така и нищо не съм поръчвала.
Миналия месец моя близка приятелка ми сподели, че е много доволна от продуктите и дори ме покани на срещи в ZOOM, които са изключително полезни и вдъхновяващи. Предизвикаха интереса ми и искам да се включа в този екип от насъсани хора, които познават тънкостите на продуктите и ги споделят и други да се чувстват добре.
Та как може да стане това? Ако една година не поръчвам, мога ли да изгубя регистрация и да се регистрирам отново при друг спонсор?

# 793
  • Мнения: 1 675
Здравейте момичета!
Миналата година станах дистрибутор на аквасорс, но след регистрация с първа поръчка ЛН така и нищо не съм поръчвала.
Миналия месец моя близка приятелка ми сподели, че е много доволна от продуктите и дори ме покани на срещи в ZOOM, които са изключително полезни и вдъхновяващи. Предизвикаха интереса ми и искам да се включа в този екип от насъсани хора, които познават тънкостите на продуктите и ги споделят и други да се чувстват добре.
Та как може да стане това? Ако една година не поръчвам, мога ли да изгубя регистрация и да се регистрирам отново при друг спонсор?

По принцип можеш да подадеш заявление до офиса за прекратяване на дистрибуторски права. След това не можеш да се регистрираш отново в период от 12месеца. Не знам как стои въпроса, ако поради неактивност в продължение на 12месеца загубиш дистрибуторските си права. Можеш да звъннеш в офиса и да попиташ.
Аз също съм в екипа, който се среща ежедневно в Зуум и определено си заслужава да си при нас Wink

# 794
  • Мнения: 104
Здравейте, включвам се в темата с въпрос. Става сума за дете на 3 г. Градински вируси ни мъчат постоянно. Та прочетох за комбинация зелени водорасли или зелена енергия и коластра. Може ли повече информация? Използване, действие. Превантивно ли се дава? Малкия кара вирусите с гадна задна хрема. Седи си назад този гъст секрет със седмици!

Общи условия

Активация на акаунт