Подсъзнанието може всичко/67 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 83 953
  • 724
  •   1
Отговори
# 165
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 752
Ще следя темата, тъй като от доста време съм в едно депресивно състояние, от което се опитвам да се изкарам и има някакви проблясъци на моменти, но само временно. Предвид кофти събитията и загубата на двама скъпи за мен човека о близките ми, имам нужда да чувам и казвам и прчитам хубави и окуражаващи неща. bouquet Темата е интересна и пишещите тук изглежда сте много добронамерени и прекрасни хора. Желая ви здраве и удовлетворение и ще ви чета!
Ох,извини ме,моите най-искрени съболезнования Heart Eyes bouquet

# 166
  • Мнения: 4 770
danilu, благодаря за отговора. Аз разбрах, че отговаряш на Галче, но ми стана интересна мисълта ти и затова попитах какво имаш предвид. Разбрах те като цяло. Успех с належащите задачки!  Hug

# 167
  • Мнения: 1 831
Здравейте момичета.Слънчево настроение на всички желая  bouquet
Ходих на едно интервю за работа,много ми допаднаха условията.Какво мога друго да направя ,освен закачения Пеликан от 2 месеца ? Simple Smile

# 168
  • Мнения: 4 770
Здравейте момичета.Слънчево настроение на всички желая  bouquet
Ходих на едно интервю за работа,много ми допаднаха условията.Какво мога друго да направя ,освен закачения Пеликан от 2 месеца ? Simple Smile

Да вярваш твърдо и без съмнения, че мястото е твое, стига да го искаш. И да не ти пука и да не го мислиш особено... Ако си вярваща се помоли да стане както е най-добре за теб. Успех!

# 169
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 752
Здравейте момичета.Слънчево настроение на всички желая  bouquet
Ходих на едно интервю за работа,много ми допаднаха условията.Какво мога друго да направя ,освен закачения Пеликан от 2 месеца ? Simple Smile
napishi si dogovor s vsichko, koeto iskash I go podpischi kato vece sklyuchen s firmata:peace:

# 170
  • Мнения: 1 831
Благодаря Ви  Peace bouquet

# 171
  • Мнения: 4 770
Здравейте момичета.Слънчево настроение на всички желая  bouquet
Ходих на едно интервю за работа,много ми допаднаха условията.Какво мога друго да направя ,освен закачения Пеликан от 2 месеца ? Simple Smile
napishi si dogovor s vsichko, koeto iskash I go podpischi kato vece sklyuchen s firmata:peace:
Това е страхотен съвет, ще го пробвам в някаква друга сфера. Simple Smile

# 172
  • Мнения: 199
Здравейте момичета.Слънчево настроение на всички желая  bouquet
Ходих на едно интервю за работа,много ми допаднаха условията.Какво мога друго да направя ,освен закачения Пеликан от 2 месеца ? Simple Smile

Направи си график с работното време, бадж, визуализирай работното място и колегите и т.н.

Ако наистина трябва да те посъветвам какво да правиш - кажи си: "Каквото стане, ако е моето място и е подходящо за мен ще стане, ако не значи Вселената ми е подготвила нещо много по-добро!"

Аз от месец насам съм някак над нещата, избягвам всички негативизми, конфликти и т.н., каквото и да се случи, дори и да е не каквото желая си казвам: в моя ползва е, за мен това е по-добре, макар, че още не го знам...част е от една по-голяма картина, която аз не виждам........и да ви кажа, много ми е добре, чувствам се вълшебно и нещата около мен вървят с лекота и наистина все в моя ползва Crazy Crazy Crazy

# 173
  • Мнения: 4 770
Здравейте момичета.Слънчево настроение на всички желая  bouquet
Ходих на едно интервю за работа,много ми допаднаха условията.Какво мога друго да направя ,освен закачения Пеликан от 2 месеца ? Simple Smile

Направи си график с работното време, бадж, визуализирай работното място и колегите и т.н.

Ако наистина трябва да те посъветвам какво да правиш - кажи си: "Каквото стане, ако е моето място и е подходящо за мен ще стане, ако не значи Вселената ми е подготвила нещо много по-добро!"

Аз от месец насам съм някак над нещата, избягвам всички негативизми, конфликти и т.н., каквото и да се случи, дори и да е не каквото желая си казвам: в моя ползва е, за мен това е по-добре, макар, че още не го знам...част е от една по-голяма картина, която аз не виждам........и да ви кажа, много ми е добре, чувствам се вълшебно и нещата около мен вървят с лекота и наистина все в моя ползва Crazy Crazy Crazy

Браво на теб! Много добре те разбирам. Опитвам се да поддържам подобно положение, но трудно се влиза в този цикъл на действие, а лесно се излиза. А е толкова вълшебно наистина... Досега съм го постигала най-много само за десетина дни. Наистина вярвам, че ако Вселената/Бог не отговаря на желанията ни, то е само защото ни е приготвила нещо много по-добро. Наскоро една мъдра жена ми каза, че получава наистина много този, който умее да чака. Май започвам да вярвам, че е така. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 2 746
Ще следя темата, тъй като от доста време съм в едно депресивно състояние, от което се опитвам да се изкарам и има някакви проблясъци на моменти, но само временно. Предвид кофти събитията и загубата на двама скъпи за мен човека о близките ми, имам нужда да чувам и казвам и прчитам хубави и окуражаващи неща. bouquet Темата е интересна и пишещите тук изглежда сте много добронамерени и прекрасни хора. Желая ви здраве и удовлетворение и ще ви чета!

Здравей! Съболезнования за загубата. След такива събития е нужно време да дойдеш на себе си, дай си колкото ти е нужно. Опитвай да излезеш от депресията, но не насила и в срок. Мисли си за неща, които ти доставят радост, намирай си занимания, ако ти се плаче, си позволявай да изкараш негативното от себе си. Чети си произволни ликове от първа страница, много е полезно и често намираш точно това, което ти е нужно в момента. Не отричай чувствата и състоянието си, а ги приеми със смирение и ги остави да си отидат. Търси подкрепата на близки и приятели,  разнообразявай ежедневието, ако нямаш хоби си намери и полека нещата ще се нормализират. Колкото и да не ти е до това, не забравяй да се храниш пълноценно, да се разхождаш или друг вид движение и да прекарваш време на дневна светлина и чист въздух. Пожелавам ти успех!
Благодаря много за съветите!  bouquet

# 175
  • Мнения: 2 746
Ще следя темата, тъй като от доста време съм в едно депресивно състояние, от което се опитвам да се изкарам и има някакви проблясъци на моменти, но само временно. Предвид кофти събитията и загубата на двама скъпи за мен човека о близките ми, имам нужда да чувам и казвам и прчитам хубави и окуражаващи неща. bouquet Темата е интересна и пишещите тук изглежда сте много добронамерени и прекрасни хора. Желая ви здраве и удовлетворение и ще ви чета!
Ох,извини ме,моите най-искрени съболезнования Heart Eyes bouquet
Сърдечно благодаря!  Hug

# 176
  • Мнения: 1 831
Dani:) така трябва да е в живота.Но като не си такъв човек и си по-чувствителен малко трудно стават нещата. ях постигнала този ефект ''Не ми пука от нищо;; ,докато бях бременна,ходих на йога за бременни ,тя ми помогна много.Но...като спрях и трудно започнах да поддържам пак това мислене.Исках пак да ходя ,ама времето ,в което я практикуват не ми е удобно.А и с малко дете някои ще разберат. Peace

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
За съжаление загубите се отразяват на психиката.При мен  също след сблъсъка със смъртта някак си живота загуби очарованието и смисъла  си, но и не само заради това, а и заради това, че някои мои планове не се реализираха както съм си мечтала,посъбраха  се доста неща,  които ме обезкуражиха и ми създадоха страхове и тревожност, но живота си върви и трябва да се живее по най-добрия възможен начин.Не трябва да губим връзката със себе си.
 
6u6ulina, аз те разбирам за йогата.Аз също нямам време, но правя в къщи сутрин, заради което ставам по-рано.Не е същото знам , но все пак е вариант.  Wink


# 178
  • Мнения: 4 770
За съжаление загубите се отразяват на психиката.При мен  също след сблъсъка със смъртта някак си живота загуби очарованието и смисъла  си, но и не само заради това, а и заради това, че някои мои планове не се реализираха както съм си мечтала,посъбраха  се доста неща,  които ме обезкуражиха и ми създадоха страхове и тревожност, но живота си върви и трябва да се живее по най-добрия възможен начин.Не трябва да губим връзката със себе си.
 
6u6ulina, аз те разбирам за йогата.Аз също нямам време, но правя в къщи сутрин, заради което ставам по-рано.Не е същото знам , но все пак е вариант.  Wink




Галчудо, прегръщам те! Знам, че нищо не може да замени загубата на близък човек и след това живота никога не е същият. За съжаление за такъв случай трудно се намира правилен съвет и съжалявам, че с нищо не мога да помогна. Всичко е възможно в живота, стига само да не се случват непоправими неща. Затова си повтарям винаги, че щом съм цяла и относително добре, значи нищо не е загубено и трябва да продължавам напред.

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Петенце, благодаря! Аз съм много по-добре вече.Благодаря всеки ден,че сме живи и здрави  и се надявам един ден да си върна радостта.

Общи условия

Активация на акаунт