Подсъзнанието може всичко/67 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 83 925
  • 724
  •   1
Отговори
# 630
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Здравейте!
Трябва да взема много важно решение и съм ужасно притеснена и изнервена, защото се страхувам да не сгреша. Моля ви да ме посъветвате за някаква техника или метод, с които да си помогна. Или съвет, каквото и да е, само да върши работа...
Хубав ден на всички!

Петенце Цветенце, ти си умна, силна, можеща!  Hug
Ти си спокойна и овладяна!
Тази вечер - техниката с чаша вода, предлагам аз.  Blush

# 631
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И една идея от Вадим Зеланд за вземане на решение

Квадратът на Декарт също може да ти бъде полезен.

# 632
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Дани,Петенце с вас съм! Стискам палци и се моля нещата ви да потрънат! Peace bouquet

# 633
  • Мнения: 4 097
Петенце, палци и от мен!

Хубава и спокойна вечер от мен! 🍀

# 634
  • Мнения: 4 770
Благодаря ви, момичета! Техниката с чаша вода ще опитам задължително, ще погледна и този квадрат на Декарт. Dani, дано си се успокоила и всичко да се подреди. Аз два дни бях под силно напрежение, след което ми писна и натиснах спирачка. Сега само "мижа" и гледам какво ще се случи и се моля решението да се отложи малко или да ме отмине по чудо, но няма как.
Хубава и спокойна вечер!

# 635
  • София
  • Мнения: 3 414
Всяка вечер си заспивам с камъчето,много ми е добре и още не съм изпитала желание да продължа с вълшебството.
Петенце чашата с вода ще помогне,само го измисли кратко точно.Успех и стиснати палци.
Спокойна момичета!

# 636
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Петенце, "Капчица роса" няма ли да ти свърши работа?

# 637
  • Мнения: 4 770
Петенце, "Капчица роса" няма ли да ти свърши работа?

Благодаря за предложението, но тя нали е за справяне с конкретен проблем? Думите, капката, почукването и пр. доколкото знам помагат за отстраняване на нещо негативно, без значение какво, а на мен ми трябва конкретен отговор "да" или "не". Снощи изпълних стриктно техниката с чаша вода, сутринта я довърших и сега чакам отговор под формата на "случайно" събитие, информация или друга синхроничност. Като не чакам буквално, за да не се съсредоточавам прекалено, а гледам да се разсейвам постоянно с нещо, за да не преча на отговора да се появи. Прочетох и за квадрата на Декарт, просто и гениално е измислено, но ще изчакам да видя какво ще стане с чашата вода и утре сутрин ще ползвам и него, дори и да имам отговор. Благодаря ви отново за всички предложения! Прекрасни сте. Simple Smile Хубав и успешен ден!

# 638
  • Мнения: 724
Петенце, успех   Hug
Относно Капчица, негативното в случая е страх от грешно решение. Аз бих пробвала нещо в този смисъл.
Сега, като пиша на теб, ми светна, че и аз имам такава задачка за решаване.

# 639
  • Мнения: 4 770
Петенце, успех   Hug
Относно Капчица, негативното в случая е страх от грешно решение. Аз бих пробвала нещо в този смисъл.
Сега, като пиша на теб, ми светна, че и аз имам такава задачка за решаване.

Благодаря, ще го имам предвид. Радвам се, че съм те подсетила, дано намериш правилното решение. bouquet Hug

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
.
Петенце, успех   Hug
Относно Капчица, негативното в случая е страх от грешно решение. Аз бих пробвала нещо в този смисъл.
Сега, като пиша на теб, ми светна, че и аз имам такава задачка за решаване.

И на мен за притеснението ми беше идеята за капчицата  Peace И аз така, като пиша и се сещам

# 641
  • Мнения: 4 770
.
Петенце, успех   Hug
Относно Капчица, негативното в случая е страх от грешно решение. Аз бих пробвала нещо в този смисъл.
Сега, като пиша на теб, ми светна, че и аз имам такава задачка за решаване.

И на мен за притеснението ми беше идеята за капчицата  Peace И аз така, като пиша и се сещам

Благодаря ти за рязяснението. Hug Междувременно ползвах квадрата на Декарт и според него нито едно решение не е добро, освен да пасувам на абсолютно всичко. Обърках се тотално, макар че разговарях и с двама близки приятели от двата пола. Остана ми да се помоля Бог да ми помогне когато и както сметне за добре с някаква допълнителна информация или по друг начин. Благодаря на всички за помощта! Хубава и спокойна вечер!

# 642
  • Мнения: 199
Здравейте отново от мен................
Изгубих се в последните 6 дни, защото си намерих работа, НО ситуацията е супер заплетена...........
Предлагат ми пробен период от 2 месеца, през който да съм с бизнес виза, ако всичко е ок чак тогава ще имам договор, проблемите са два - заплатата е МНОГО малка и такава работа до сега не съм вършила, но да кажем, че ще намеря начин да се справя. Фирмата е нова и до сега не е действала, ще е предизвикателство. Плюсове - работно време и почивен ден, същите като на моя приятел, предлагат ми и висока позиция.
Моя приятел е против заради парите, защото наистина са малко, но каза да си решавам и ако искам да опитам.

Междувременно купихме билет за 26.12.2017г., когато визата ми изтича и при всички положения трябва да напусна страната.

Има нещо което ме притеснява в тази работа, кара ме да бъда неспокойна и несигурна.............но мога да го елеминирам - това от едната страна, а от другата моя приятел остава тук и не знам как ще се развие връзката ни, ако остана в България.
Моля ви за адекватен съвет

# 643
  • София
  • Мнения: 3 414
За любовта няма значение,пари/заплата/.
Новите фирми винаги са нахъсани,правят от невъзможното възможно,аз мисля че е добър варянт.
Просто остави всичко на течението.
Днес трябва да изчистим дома преди празниците.Аз го направих след това всички в банята да измием негативизма.
Много ми е леко и спокойно,желая го и за вас.Лека и спокойна вечер.

# 644
  • София
  • Мнения: 12 409
Днес е Новолуние, от 08.31 ч. могат да се пишат желания.

Общи условия

Активация на акаунт