Розацея - тема 3

  • 70 738
  • 755
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 806
Момичета, ползвали ли сте кокосово мляко?

# 226
  • Мнения: 5 083
С каква цел?  Може да си го пиеш. ...но няма кой знае какви ефекти.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да си споделя, че въпреки недоверието ми към маска за лице от кисело мляко и овесени ядки - тя даде резултат и намалява червенината.

# 228
  • Мнения: 5 083
Да,  тия простички  неща помагат да  свалят горещината от лицето Simple Smile
 Още и компреси със сребърна вода  или налагане на зелен чай /след като е използван за отвара;  аз пиех насипен оригинален и после се мумифицирах с попарените листенца след охлаждането им/.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Фръц, ще пробвам още утре зелен чай, благодаря , че сподели. ❤
В темата на iherb, Денис ми препоръча добавки, ще започна с биотин и инозитол.
Някой пил ли е...май екстракт от домат беше,/ ще погледна/ пази от УВ лъчите
Редактирам се, ликопен
https://ru.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Lyc-O-Mato-Tomato-Lycope … 60-Softgels/13036

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 20:23 от armira

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да не ви досаждам, че все аз пиша? Blush

Да си споделя - включих зелен чай като маска за лице и финацеа 15%, резултата е много добър. Продължавам и с нещата който съм описала на предната страница. Спирам само клотримазола за кратко. Разликата в състоянието на кожата е повече от видима.

Дала съм и срок до април да се е оправила Stuck Out Tongue Winking Eye

И въпрос имам Blush
Отзиви за ябълков оцет, био разбира се?

# 231
  • Мнения: 5 083
Да го приемаш вътрешно?  За мен не беше ок.  Правих си и домашен,  и с био съм пробвала,  от киселината ми идва  "жега " Simple Smile
Но не пречи да пробваш. Не е от страшните неща,  за  които бих те предупредила.  Може и да отбележиш ефект.

Следи ги тези мазила, които ползваш,  с идването на лятото и слънцето,  да не са ти много агресивни и много да ти изсушат кожата.

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Фръц, ти си като голяма енциклопедия за розацея ❤

Ама си питам, че след като си изпатих със саунта си сложих обица на ухото и сега си питам  за всичко Grinning

За ябълковия оцет мисля да го разредя 1:6 и да го използвам като тоник. Но ще бъда предпазлива, щом казваш , благодаря ти!

Иначе за мазилата си права, за това съм дала срок до април да и скъся живота Stuck Out Tongue Winking Eye

# 233
  • Мнения: 5 083
Питай и не бой се,  трябва да сме си полезни до колкото можем.  Че при нас грешките си ги плащаме прескъпо.

Като поставяне на кожата не знам.  Започни внимателно и  с малко к-во и ще си прецениш. Ако има лоша реакция да я хванеш в зародиш Simple Smile

Като казвате хран.  режим  дай ми  опорни точки какво ядете Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз минах един бърз вега тест, ей така да си сверя часовника..
Какво ям ли...ужас..ми почти нищо
Месо не съм яла от 3м, днес за първи път хапнах заешко, скоро няма да е пак
Сладко под всякаква форма не съм яла от октомври
Хляб вкарах от скоро, черен, квасен
Ям зеленчуци, малко сиренце, ябълки, помео, тук там ориз и картоф. Ми това е..

# 235
  • Мнения: 5 083
Изглежда ми оскъдно Cry В дълъг период от време може би ще доведе до липса на витамини и минерали.
Поне кр. масло си добави,  на мен ми е  екстра Simple Smile Разбира се по възможност макс качествено, а  най -добре гхи /но аз само веднъж съм правила,  а не ми се купува на високите цени, които му искат/.

Някога,  като се навиеш,  може да пуснеш изследване за вит.  В12 и  D 1.25 .Моето В12 е в долния диапазон, но не опасно ниско,  D  трябва в голяма лаборатория да ходя.  А харесвам с 1 бучене да ми пуснат по 10 изследвания Simple Smile

От зеленчуците на мен са ми мега проблемни рукола,  зел.  лук и чесън и  повечето подправки / всичко освен копър, мента и магданоз /.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ох, от кога му се накня на В12, ще го пусна и аз.
За оскъдно, оскъдно е, права си -не е на добре. Ще вкарам още нещо...

# 237
  • Мнения: 64
Някой да е пробвал кремовете на Ивостин за розацея?

# 238
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Здравейте,търся крем метроруборил от известно време по аптеките в нашия град но не откривам,днес ми казаха в една аптека,че за заредили в склада някакъв нов метроруборил, AZ ПОлзвали ли сте го?Дали е със същите съставки.И ползвате ли акваруборил.Много съм отчаяна мисля,че вече съм в 4-ти стадий,защото освен червенените и пъпките от време на време,ми излезе и едно образувание на носа удебелено като топче...ужас ще умра направо...ще заприличам на Гаргамел.Иде ми да се гръмна.

# 239
  • Мнения: 277
Здравейте,търся крем метроруборил от известно време по аптеките в нашия град но не откривам,днес ми казаха в една аптека,че за заредили в склада някакъв нов метроруборил, AZ ПОлзвали ли сте го?Дали е със същите съставки.И ползвате ли акваруборил.Много съм отчаяна мисля,че вече съм в 4-ти стадий,защото освен червенените и пъпките от време на време,ми излезе и едно образувание на носа удебелено като топче...ужас ще умра направо...ще заприличам на Гаргамел.Иде ми да се гръмна.
Здравей Justel,от близо 3 месеца се мажа с новия Метроруборил,новата  му съставка е азелаинова киселина.
Моята розацея е с пъпки ,с които се боря от много време.От близо 3 месеца се мажа и мога да кажа че имам подобрение ,но пъпчици продължават да избиват ,през ден през два и т.н.Мисля да го ползвам още известно време ,пък ще видим от там нататък какво ще правя.

Общи условия

Активация на акаунт