Розацея - тема 3

  • 70 606
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Фръц, знаеш ли дали солантрата или ивермектина може да се използва лятото, безопасно ли е?

Blood, то е ясно ,че излекуван няма, ти защо се притесняваш от солантрата и метроруборила? Зле ли ти повлияват?

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 19:06 от armira

# 421
  • Мнения: 117

Blood, то е ясно ,че излекуван няма, ти защо се притесняваш от солантрата и метроруборила? Зле ли ти повлияват?

Ами не, аз дори не съм ги ползвала... В момента от около 2 месеца не ползвам нищо, не правя нищо, защото просто не знам какво. Онзи кретен ми изписа антибиотик, който аз не пия и се мажа само със слънцезащитен 50ф. а вечер се чиста първо с мицеларна, после на тампонче чиста вода и накрая кокосово масло, понеже никой крем не ми понася.

Чакам с нетърпение Христозов, да видя какво ще каже какво да мажа и правя, че аз съм ужасно объркана Sad
Пия си само рутаскорбин и витамин Ц.

# 422
  • Мнения: 5 080
Фръц, знаеш ли дали солантрата или ивермектина може да се използва лятото, безопасно ли е?
Мисля, че може,  не виждам опасност.  Но аз бих го слагала вечер. 


Момичетата ще кажат как е  при тях,  има поне 3-4 от активните съфорумки,  които го ползват.

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря, май само той става за през лятото. Финацеята вече я усещам агресивна в това време и я спирам. За метроруборила още съм на кантар. За това си мислех за една солантра за през лятото..

# 424
  • Мнения: 5 080
Ако нещо от изброените ти даде реакция -спираш и за дни ще отшуми всичко.  Щом не е резултат от продължителна употреба и безвъзвратно увреждане,  не е за притеснетие и случилата се непоносимост.

# 425
# 426
  • Мнения: 83
Някой тук беше споменал, че използва тоалетното мляко на SVR за нетолерантна кожа. Искам да попитам има ли специфична миризма, тъй като моето има мирис на гранясало, а от аптеката твърдят, че така си мирише...

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Провери му кода и ще разбереш скрока на годност. Мляко нямам, само гела за измиване.

# 428
  • Мнения: 83
Да, извинявам се крем - гел се води, срока му е до март 2019, но ми се стори странно да мирише така.

# 429
  • Мнения: 746
Да, мирише си малко по-странно, но споко, ОК е Simple Smile

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Някой да е имал реакция или проблем с кожата с използвянето на роза в състава на продуктите.?
Върнах времето много назад и започвам да си мисля, че проблемите ми започнаха с продукти с роза- розова вода, крем с роза дамасмена и т.н

# 431
  • София
  • Мнения: 5 746
Някой да е имал реакция или проблем с кожата с използвянето на роза в състава на продуктите.?
Върнах времето много назад и започвам да си мисля, че проблемите ми започнаха с продукти с роза- розова вода, крем с роза дамасмена и т.н

да, на мен не ми понася

# 432
  • Мнения: 5 080
И коренът на моя проблем е  сред розовата вода, спирт и слънцегреене на 16 години

# 433
  • Мнения: 117
Утре ще ми правят рентгенова снимка на стомаха и ме карат да пия бариева каша. Някой правил ли е такова? Страх ме е да не направя някаква реакция от тази каша Sad

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Фръц, Артемитс..интересна работа ...туку виж сме открили нещо което отключва розацея..

Blood, не зная, но ти стискам палци всичко да мине бързо и лесно.

Общи условия

Активация на акаунт