Брой деца в детска градина?

  • 6 178
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
Аз живея в Белгия в спокойно селце, децата в първа група са 29, като половината са на 2 годинки и нещо.
Учителката е сама, няма лелка, идва персонал 1 жена за 6 часа седмично- понеделник и петък май беше.

Последна редакция: ср, 26 апр 2017, 18:34 от beo

# 16
  • София
  • Мнения: 158
Аз живея в Белгия в спокойно селце, децата в първа група са 29, като половината са на 2 годинки и нещо...
29 деца в селце!!! Уау!
 baby_neutral Peace

# 17
  • Мнения: 11 747
Е, ние не живеем в Белгия  Laughing  Искаме да се спазва тукашната нормативна уредба.

# 18
  • Мнения: 4 062
 Simple Smile Именно

# 19
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 803
Моето дете кандидатства по надлежния ред през системата и е прието в първите 25. Другите 10 деца не са приети през системата, няма ги записани там нито през работна група, нито като СОП. Сега са 1-ва група и наистина не се събират повече от 25 присъстващи, но от следващата година това вероятно ще се промени. Как една учителка и лелка ще се справят с 35 4-годишни?
Вие откъде сте сигурни,че не са записани в системата????Аз съм убедена,че са записани,защото децата си вървят със бюджета.Грубо казано всеки месец на дете се превеждат около 80лв.Със месечната такса да не си мислите,че се покриват разходите по децата???

Общи условия

Активация на акаунт