Забременяване с ДЯ в Dunya Кипър

  • 1 814
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 104
Здравейте борбени момичета! Някоя от вас правила ли е опит в Dunya Кипър с ДЯ?Най-вероятно ще се наложи ДЯ и ми препоръчаха тази клиника. Изобщо за инвитро в Кипър трябва ли да имам брак? За Турция е ясно че трябва

# 1
  • Варна
  • Мнения: 104
А доволни ли сте от клиниката?

# 2
  • Мнения: 67
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 104
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.
Успех!

# 4
  • Мнения: 79
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.
Здравейте! С фирма ли  се насочихте към тази клиника? Понеже на нас ни препоръчаха Гино лайф и се чудим с мъжа ми какво да правим?

# 5
  • Мнения: 67
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.
Здравейте! С фирма ли  се насочихте към тази клиника? Понеже на нас ни препоръчаха Гино лайф и се чудим с мъжа ми какво да правим?
Здравейте.  Да с фирма. Насочи ни Милен от Турмед. Желая Ви успех.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте аз имам два неуспешни опита при д-р Мурат с донорска яйцеклетка, нямам никакви здравословни проблеми, минала съм през абсолютно всичко преди да стигна до Кипър, имах прекрасни четири ембриона които въобще не се закачиха. С двойките които се засякох също няма положителни резултати. Клиниката дава 85% успеваемост, а аз не виждам и един. Посредника ми казва, колко много бебета вече имало от Кипър, а аз от шест двойки и мойте два опита не виждам нито един. В момента се боря тук в България в Надежда, правя последен опит.

# 7
  • Мнения: 7
Здравейте аз имам два неуспешни опита при д-р Мурат с донорска яйцеклетка, нямам никакви здравословни проблеми, минала съм през абсолютно всичко преди да стигна до Кипър, имах прекрасни четири ембриона които въобще не се закачиха. С двойките които се засякох също няма положителни резултати. Клиниката дава 85% успеваемост, а аз не виждам и един. Посредника ми казва, колко много бебета вече имало от Кипър, а аз от шест двойки и мойте два опита не виждам нито един. В момента се боря тук в България в Надежда, правя последен опит.
И аз съм с два неуспешни опита от същата клиника и доктор. Посредник ми беше Николай от Турмед. Не искам да описвам колко грозно се държа, когато го попитах преведено ли ми е заключението за терапия от генетичните изследвания, които показват, че съм склонна към тромбофилия. Точно и при мене не се закачиха ембрионите въобще. И като ми излезе отрицателния тест за бременност след трансфера, си извадих старите изследвания, правени в Бг, които съм пратила по фирмата още преди първия опит и ги прочетох. Тогава забелязах, че в момента имам противоположно различна терапия от предписаната от имунолога след изследването. И си позволих да попитам въпросния Николай дали са я превели за доктора, защото аз я пратих на български. И той ми се развика, че д-р Онал не бил съгласен с терапията и д-р Р. Русев предписвал на всички едно и също. Успеваемостта на Гино Лайф е в рекламата на Турмед, но никой не знае дали процентите са реални. Ако изхождам от едва намерената информация и от собствените си неуспехи - по-скоро не.

# 8
  • Мнения: 67
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.
Здравейте! С фирма ли  се насочихте към тази клиника? Понеже на нас ни препоръчаха Гино лайф и се чудим с мъжа ми какво да правим?
Здравейте.  Да с фирма. Насочи ни Милен от Турмед. Желая Ви успех.
Здравейте. И аз да се отчета.
На трансфера помолих доктора да ми сложи най-добрият ембрион и той се съгласи. Понеже сложих ме само 1 ембрион ,за което аз въобще не бях съгласна, много се изненадах като видях в протокола след това, че имам 4 по-добри от този който ми е поставен. Последва биохимична. На въпроса ми ще има ли коментар за случилото се ми се каза да направя хистероскопия. Аз вече имам такава от преди година. Напомних им,но той каза пак да направя. Това беше коментара. Меко казано почувствах се неприятно.

# 9
  • Мнения: 7
Доколкото забелязах, и от себе си, и от коментари на други жени, отношението на служителите от Турмед се променя коренно след неуспех, ако си позволим да попитаме или да помолим за нещо. На мене Николай и двата пъти след отрицателния тест ми каза, че ще говори с доктора и ще ми се обади. И никакъв контакт повече. Вторият път, като ми изтърси това, казах, че първо искам аз да говоря с Николай, преди да пита доктора, защото имам въпроси и той стана агресивен. Разбира се, не ме е потърсил, защото вероятно няма какво да пита доктора. Отидох втори път, защото имах два платени готови ембриона, които ме чакаха. И след втория неуспех, много упорито търсих информация, статистически данни за успеваемостта на д-р Мурат Онал и нищо не намерих. Но попаднах на една статистика, която показва успеваемостта на инвитро процедурите в Кипър във всички клиники. Постнах я в подобна тема, но сега ще я изколая и ще я сложа и тук. По-ниска е от успеваемостта в България. Това, че имат богата донорска банка и могат да правят ембриони, явно не означава, че могат да правят и инвитро.
https://www.curebooking.com/bg/cyprus-ivf-%D1%83%D1%81%D0%BF%D0% … 0%BE%D1%81%D0%B8/

# 10
  • Мнения: 5
Здравейте, аз също съм изключително недоволна от държанието на двамата Господа от Турмед.Недай си Боже да имаш някакъв въпрос... Отговаря ти се с една досада и с упрек в тона, че видиш ли си си позволила да попиташ. Ако не бях си дала парите вече, никога не бих се обърнала към тяхните услуги. Пътят към това да станем родители е достатъчно труден,всеки един от нас знае през каква емоционална въртележка на ужасите преминава. И подобно поведение от фирмата посредник е недопустимо. Все пак всички ние сме техни клиенти и си плащане, те не ни правят безплатна услуга. А що се отнася за др Мурат в английски сайт четох добри отзиви. Но винаги ще има и успели и доволни и неуспели недоволни. Пожелавам на всички успех

# 11
  • Мнения: 79
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.
Привет отново! Да ви попитам в новата клиника с преместени ембриони от старата ли отивате? Има ли такава опция?

# 12
  • Мнения: 12
Предстои ми първият трансфер там скоро, но за сега смедоволни . Имам една загуба преди това в 10 г.с. в друга клиника и сега просто доктора искаше всякакви изследвания,  за да сме наясно.  Освен това се съгласи с терапията ми назначена с АГ от рискова бременност.  Ще видим скоро.

Здравейте, бихте ли ми дала повече информация.
Успяхте ли в Кипър ?
От България Николай ли ви съдействате?

# 13
  • Мнения: 23
Доктор Мурат не е ли в Gynolife?

Здравейте аз имам два неуспешни опита при д-р Мурат с донорска яйцеклетка, нямам никакви здравословни проблеми, минала съм през абсолютно всичко преди да стигна до Кипър, имах прекрасни четири ембриона които въобще не се закачиха. С двойките които се засякох също няма положителни резултати. Клиниката дава 85% успеваемост, а аз не виждам и един. Посредника ми казва, колко много бебета вече имало от Кипър, а аз от шест двойки и мойте два опита не виждам нито един. В момента се боря тук в България в Надежда, правя последен опит.

Общи условия

Активация на акаунт