2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 291
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 9 879
Препоръчайте книги за брака (и съжителство без брак) Rolling Eyes

# 316
  • Мнения: 579
Препоръчайте книги за брака (и съжителство без брак) Rolling Eyes
"Войната за вдигнатиия капак на тоалетната чиния", Алън и Барбара Пийз. За мен тази книга е по-по-най, когато се отнася за двете гледни точки - мъжката и женската.
"Посоката на любовта", Ален де Ботон също става.  Тя е друг тип книга, по-скоро за взаимоотношенията между мъж и жена.Основни точки в книгата са разбирателството между двама души,  сексуално привличане и т. н.

# 317
  • Мнения: 668
"Войната на семейство Роуз" Smiley

# 318
# 319
  • София
  • Мнения: 9 879
Имаше една книга която беше против брака...
Намерих, някой чел ли я е
https://kibea.net/book/649

# 320
  • Мнения: 8
Simple Smile) интересно
Дайте отзиви, ако я четете вече Simple Smile

Имаше една книга която беше против брака...
Намерих, някой чел ли я е
https://kibea.net/book/649

# 321
  • София
  • Мнения: 87
Чете ми се нещо за търсене и откриване на любовта (но не погледнати през розови очила), а максимално реално написано. Има ли такова чудо?

"Изкуството да обичаш" на Ерих Фром. Има я в Читанка. Не е точно за откриването на любовта, а за нейното поддържане, забелязване, оценяване. Надявам се да ти хареса, ако решиш да я прочетеш.

# 322
  • София
  • Мнения: 1 354
Търся книга, заинтригуващ трилър, който да не ми дава мира докато не стигна до края, но без кървища, убийства и паранормални дяволии, по-скоро нещо психологическо, със загадка някаква, от сорта на "Преди да заспя" на Стивън Уотсън.

# 323
  • Мнения: 7 106
Последната книга, на която си изгризах ноктите /а обикновено не го правя Joy/ е Мейдей на Нелсън Демил. За съжаление анотациите за нея са ужасно тъпи и не пресъздават и частица от съдържанието и историята, затова аз отдавна съм спряла да  чета всякакви анотации. Осъзнах даже, че заради глупаво написани такива съм решила за доста книги, че няма да ми харесат, а се оказа точно обратното и сега наваксвам яко Grinning . Започвам книгата и ако не е моята я зарязвам без грам угризения.
Няма брутализми, но държи под напрежение до последната страница. Има я и електронна, така че можеш да я зачетеш и да прецениш дали е твоята книга.

Дописвам, защото се сетих и за Лотарията на Дейвид Балдачи, също ме държа на нокти от началото до края.

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 08:39 от 3ори

# 324
  • Мнения: 6 833
Горчива, мога да препоръчам “Виж Джейн бяга” и “Кукла на конци” на Джой Филдинг.

“Оставих те да си отидеш” на Клеър Макинтош
“Съпругата помежду ни” на Гриър Хендрилс и сара Пеканен

На мен доста грабваща ми беше поредицата на Синдни Шелдън за Трейси Уитни.

# 325
  • Мнения: 288
Търся книга подобна на теЗи на Дан Браун! Мъжа ми харесва книгите му, но има всички!

# 326
  • Мнения: 305
Може ли да ми препоръчате книги като тези на Мамен Санчес 🙂

# 327
  • Мнения: 579
Търся книга подобна на теЗи на Дан Браун! Мъжа ми харесва книгите му, но има всички!
Давам насоки като автори, които наподобяват стила на Дан Браун, защото не знам кои книги ги има на книжния пазар все още. Това са Том Егеланд и Жозе Родригеш душ Сантуш. За Егеланд казват, че той е авторът, по чиито дири върви Дан Браун.

# 328
  • Мнения: 1 223
Търся книга за усъвършенстване на комуникативните способности и да мога да е изтегля онлайн.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 354
Благодаря за предложенията, ще потърся всички заглавия. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт