2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 720
  • 754
  •   1
Отговори
# 330
  • London, UK
  • Мнения: 252
горчива, погледни също и книгите:
• Жената от каюта 10
• Жената на прозореца
• Момичето преди
• Срив
• Перфектната майка
Харлан Коубън:
- "Шест години", "Гората", "Не се отказвай"
 
Авторът на Преди да заспя има още една книга, издадена на български език - Втори живот. Не съм я чела нея, обаче, но сигурно наподобява по стил и сюжет.

# 331
  • Варна
  • Мнения: 623
Много "предпразнично", но коя е най-бруталната (може и кървава, дори погнусяваща) книга, която сте чели?
Търся нещо по-добро от "Гробище за домашни любимци", която за мен беше...уау.

# 332
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
СтарБрайт, книгите на Крис Картър са много брутални. Която и да вземеш, все е брутализъм.
Зеленият път на Стивън Кинг, също е добра, както и Куджо.
"Мълчанието на агнетата" и изобщо трилогията за Ханибал Лектър.

# 333
  • пловдив
  • Мнения: 208
https://
Търся книга, подобна на "Бог пътува винаги инкогнито" Ако може да ми препоръчате, търся за подарък

# 334
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много "предпразнично", но коя е най-бруталната (може и кървава, дори погнусяваща) книга, която сте чели?
Търся нещо по-добро от "Гробище за домашни любимци", която за мен беше...уау.

С две ръце "Кървав меридиан" на Кормак Маккарти. Пред него всичко на Кинг е просто детска залъгалка Simple Smile

# 335
  • София
  • Мнения: 44 088
Много "предпразнично", но коя е най-бруталната (може и кървава, дори погнусяваща) книга, която сте чели?
Търся нещо по-добро от "Гробище за домашни любимци", която за мен беше...уау.
С кървави книги по принцип нямам проблеми, не са ми много брутални.
Най-гнусната книга за мен е Играта на Джералд. След като реално получих позив за повръщане я затворих и повече не я и погледнах.

# 336
  • Мнения: 38
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали книга свързана с връзка от разстояние? Благодаря!

# 337
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали книга свързана с връзка от разстояние? Благодаря!

Здравей, препоръчвам ти "Лекарство против северния вятър", тук е моето ревю за нея - https://---shoretner923-2CxfRkj Книгата е австрийска и ми беше много интересна - разказва за виртуалната любов между омъжена жена и наскоро разделил се с приятелката си мъж. Има я в Читанка.

Ще се радвам да видя и други предложения на подобна тематика!

И Честито Рождество!:)

# 338
  • Мнения: 910
Има и продължение-"Седмата вълна".На мен много ми харесаха и двете!

# 339
  • Варна
  • Мнения: 623
Препоръчайте ми нехудожествена литература, момичета! Ценно четиво, което всеки трябва да притежава в библиотеката си. Трябва ми за подарък, но не съм чела достатъчно от този тип, за да направя достатъчно добър избор.

# 340
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, препоръчайте ми книги за човек, който обожава историята. Нещо до 20лв, по възможност. Старогръцки митове и подобни неща също може. Благодаря!

# 341
  • Мнения: 579
Препоръчайте ми нехудожествена литература, момичета! Ценно четиво, което всеки трябва да притежава в библиотеката си. Трябва ми за подарък, но не съм чела достатъчно от този тип, за да направя достатъчно добър избор.
[/quote
Някоя световна класика. Обикновено това са книги, които се препрочитат през годините и остават в наследство на поколенията, докато повечето книги от съвременни писатели са четива за един път...От българските писатели - Чудомир /няколко тома са/.

# 342
  • Мнения: 15 960

Препоръчайте ми нехудожествена литература, момичета! Ценно четиво, което всеки трябва да притежава в библиотеката си. Трябва ми за подарък, но не съм чела достатъчно от този тип, за да направя достатъчно добър избор.
https://m.helikon.bg/204077-Sapiens.-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%82%D0 … %D1%82%D0%BE.html

# 343
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
https://
Търся книга, подобна на "Бог пътува винаги инкогнито" Ако може да ми препоръчате, търся за подарък

Уилям Пол Йънг — Колибата

# 344
  • София
  • Мнения: 5 959
Здравейте, препоръчайте ми книги за човек, който обожава историята. Нещо до 20лв, по възможност. Старогръцки митове и подобни неща също може. Благодаря!

Левски: Другото име на свободата от Пламен Павлов
С меки корици е 20 лв, с твърди 30 лв. Днес я гледах в Ориндж.

Общи условия

Активация на акаунт