Кандидат, бъдещи и настоящи мами с татко от епруветка - 5

  • 88 280
  • 755
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 14 431
Мъже от двойка с "женски фактор" за безплодие се има предвид, а не женствени мъже.

# 481
  • Мнения: 10 607
Упс... Sweat Smile Това е вече съвсем друго.

А, моето тълкувание дали не е възможно? Това като информация дават ли ви го?

# 482
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами има и такива, които просто даряват. А пък най-малко ме интересува, защо е решил да дарява

# 483
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ахаха изобщо не мислех че може да се изтълкува по друг начин. Да с женски фактор... Ами те са запознати с проблема и затова. Другите често срещани донори са студенти по медицина.
Имаше доста биолози, по спомен...
Хубави професии имаха. Имаше инженери, военни... Аз избирах друго очи, тен и кр група. Имаше само 2ма с моя профил. Търсех -0, -А... Доста редки групи са. Но намерих! Рибко е много чаровно дете Simple Smile
Днес го записах на ясла ... От ноември Simple Smile, беше ми мъчно.

# 484
  • Мнения: 14
Аз получих изследването на AMH, чакам инхибина и ще ходя на лекар. AMH ми е 2.1, което не е хич добре, но не е и крайно зле, може би ще може да се направи нещо. Но не искам да го мисля преди лекар да ми види всички резултати.

АМХ 2.1 си е прекрасно

Донорите често са пациенти с женски фактор.

 Frowning Rolling Eyes

Това не ви ли притеснява?
Какво по-точно е притеснителното

Nandin, аз четох, че под 2.2 вече е намалена репродуктивност, но ще видя - на 22ри съм на преглед, тогава ми излиза и инхибина. Засега знам AMH и това, че съотношението между FSH и LH ми е около 1.4.

# 485
  • Мнения: 211
Момичета, първата инсеминация се оказа неуспешна. Чакам си цикъла и ще пробвам отново, но със симулация.

# 486
  • София
  • Мнения: 10 642
Съжалявам за резултата.
Миличка, въоръжи се с търпение, ще се получат нещата. Рядко се случва от първия път

# 487
  • Мнения: 211
Знам, че е така. Просто колкото и да бях подготвена, пак съм много разочарована. Ще ми мине. От утре с нови сили и позитивни мисли. Благодаря ти за подкрепата.

# 488
  • София
  • Мнения: 10 642
Знам миличка, няма нищо по-разочароващо от отрицателен тест.
Поплачи си, изживей го и с нови сили напред.
Преглъщам те.

# 489
  • Мнения: 211
Хей, момичета вече съм добре. Цикълът ми дойде и утре съм на лекар. Ще започна втори опит с повече вяра и надежда. Не трябва да губим вяра, хубавите неща стават бавно.
Радвам се че я има тази тема и вас също 😗

# 490
  • София
  • Мнения: 10 642
Успех Евелин.
С бебо ви стискаме палчета
Flowers Hibiscus

# 491
  • Мнения: 211
Благодаря ви ❤

# 492
  • Мнения: 200
Момичета,колкото и да е кофти,на мен ми е по спокойно вече,минаваме на инвитро.Отложихме инсеминацията,от самата стимулация яйчниците ми са поликистозни,преди това нямаше никакви признаци,но уви.Важното сега е да почина,да не мисля,а най-важното е ,че има надежда.Трудно ми беше тези дни,но съм силен човек,преминала съм през много неща,но няма да губя силата да се боря,напротив😉ще ставам все по силна,и знам че един ден,ще сбъдна мечтата си😘😘😘.Прегръщам ви силно,радвам се ,че съм с вас в този момент!

# 493
  • София
  • Мнения: 10 642
Криска, успех и на теб! Стискаме палчета и на теб
Не се плаши от ин витрото. Само думата е страшна

# 494
  • Мнения: 200
Nandin благодаря,сигурно е така,не страшно когато е решение,по страшно е когато няма светлина в тунела😊😘

Общи условия

Активация на акаунт